MAG-LEV Audio ML1 (drewno) - OUTLET. Dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: MAG-LEV Audio
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin odbioru osobistego.
  • szt.
  • 14 499,00 zł 5 999,00 zł / szt.

Gramofon lewitujący MAG-LEV Audio ML1 (drewno)

Oferta OUTLET. Gramofon poekspozycyjny, cały fabryczny komplet, pełna gwarancja, stan idealny.

Gramofon lewitujący MAG-LEV Audio

MAG-LEV Audio jest pierwszym na świecie gramofonem, który wprowadzi stan nieważkości do Waszego salonu lub pokoju odsłuchowego. 717 osób z całego świata wsparło ten projekt kwotą 552 178 dolarów, umożliwiając powołanie go do życia. Łącząc nasza miłość do muzyki z nowoczesną technologią oraz wysokiej jakości komponentami audio, stworzyliśmy źródło dźwięku przyszłości dla nośnika dźwięku przeszłości.

Koncepcja
W MAG-LEV Audio kochamy inowacje i muzykę. Szukaliśmy nowej drogi by zmaksymalizować doznania odsłuchowe entuzjastów winylu. Dokonaliśmy tego przesuwając granicę technologii audio.

Jak to działa
Nasz gramofon powstał z myślą o ludziach ceniących najwyższej jakości dźwięk i innowacyjność. Twoja ulubiona płyta, wygodny fotel, kilka wolnych chwil i dźwięki zapisane na winylu będą bardziej namacalne niż kiedykolwiek wcześniej.

System półautomatyczny
Wiemy jak ważne są dla Ciebie Twoje nagrania. Dlatego nasz gramofon podnosi ramie po zakończeniu odtwarzania. Ta funkcja chroni Twoje płyty przed zarysowaniem i zwiększa żywotność wkładki.
Zastosowaliśmy automatyczne nóżki które chowają się do wnętrza plinty kiedy zaczynasz używać gramofonu. Po skończonym odsłuchu i podniesieniu ramienia, nóżki natychmiast wysuną się, podpierając talerz i pozwalając Ci bezpiecznie wyłączyć urządzenie.

Bezpieczeństwo przede wszystkim
Wypadki się zdarzają. Przerwa w sasilaniu? Nic strasznego. Zastosowaliśmy system UPS. To rozwiązanie pozwala zachować odpowiednią ilość energii potrzebnej do bezpiecznego podniesienia ramienia i zabezpieczenia talerza przez automatyczne nóżki. Twój gramofon i płyty są bezpieczne.

Podświetlenie
Dodaliśmy dyskretne, bursztynowe podświetlenie, które nadaje gramofonowi elegancki, nieco futurystyczny charakter i dodatkowo podkreśla wizualny efekt lewitacji, nawet kiedy oświetlenie w pomieszczeniu jest wyłączone.

Układ napędowy
To tutaj ukryta jest cała magia tego gramofonu. Jest zupełnie inny od wszystkiego co dostępne na rynku. Dzięki naszej innowacyjnej i opatentowanej technologii osiągneliśmy nie tylko lewitację magnetyczną ale również niesamowicie precyzyjne obroty talerza. Jest to możliwe dzięki autorskiemu oprogramowaniu do regulacji czujników. Powietrze gwarantuje namniejszy współczynnik tarcia. Ten fakt w połączeniu z doskonałą regulacją obrotów talerza w głównej mierze odpowiadają za niesamowite wrażenia odsłuchowe podczas użytkowania naszego gramofonu.

Główne cechy:
- cyfrowa regulacja obrotów talerza
- cyfrowe przełączanie obrotów (45 rpm / 33 rpm)
- brak zużycia części
- komputerowa precycja
- elegancki design oraz inowacyjność chroniona patentem - mechanizm półautomatyczny
- tłumienie drgań
- UPS

Warunki gwarancji:
Gramofon marki MAG-LEV Audio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.