Ayon CD-35 Signature - Raty 30x0% lub rabat! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Ayon
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 42 900,00 zł / szt.

Odtwarzacz CD Ayon CD-35 Signature

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub atrakcyjny rabat!

Odtwarzacz CD Ayon CD-35 Signature

Odtwarzacz CD-35 od Ayon ustanawia nowy standard w świecie odtwarzaczy CD/SACD wyposażonych w lampowe wyjście na triodach SE, oferując w pełni zbalansowany DAC w standardzie PCM-DSD. CD-35 jest również przygotowany do odtwarzania plików komputerowych oraz użytku w studyjnym standardzie sygnału DSD. Uważamy, że jest to przełomowy odtwarzacz CD / SACD, dysponujący nowo opracowanymi rozwiązaniami takimi jak: zaawansowana technologia w lampowym stopniu wyjściowym, nowy docisk płyty z systemem CD-LID, konstrukcja DACa i przełączany tryb PCM-DSD z modułem procesora DSP. Dysponujący układem z zerowym sprzężeniem zwrotnym, wyjściem lampowym oraz lampą prostowniczą w zasilaczu odtwarzacz CD-35 z niespotykaną przejrzystością odsłania całkiem nowe pokłady muzyki, prezentując głęboką, perfekcyjnie rozplanowaną i w pełni trójwymiarową scenę dźwiękową. Gra on potężnym i rozciągniętym basem, naturalnym środkiem pasma charakteryzującym się płynnością i ciepłem oraz niezwykle czystą i szczegółową górą – ten referencyjny odtwarzacz CD / SACD zapewnia bezkompromisowe brzmienie w każdym możliwym aspekcie. CD-35 to jeden z najciekawszych odtwarzaczy płyt cyfrowych z wyjściem lampowym dostępnych obecnie na rynku, a zarazem najlepszy, jaki kiedykolwiek wyprodukowała firma Ayon Audio.

Budowa i wyposażenie
W pełni wyposażony odtwarzacz CD / SACD typu top-loader
Lampowy układ wyjściowy pracujący z triodami w czystej klasie A – zarówno dla wyjścia RCA, jak i XLR

Ścieżka sygnału
Wierzymy, że nawet najprostszy układ audio pracuje najlepiej gdy ścieżka sygnału jest jak najkrótsza. Dlatego właśnie wszystkie urządzenia CD Ayona oparte są na pracujących w czystej klasie A układach typu single-ended. Im krótsza jest ścieżka sygnału, tym mniejsze prawdopodobieństwo degradacji sygnału i zakłóceń o różnym pochodzeniu, w tym pochodzących od samych przewodów. Nawet na płytkach drukowanych ścieżki są maksymalnie krótkie. Całkowicie przeprojektowane płytki pozwoliły poprawić rozmieszczenie umieszczonych na nich elementów. Cechy szczególne:

Zasilanie
Układ zasilania został przeprojektowany – wykorzystano nowe komponenty i zwiększono skuteczność filtru napięcia zasilającego. Osobne uzwojenia transformatora zasilającego oraz filtry dla poszczególnych stopni umożliwiają ich całkowitą izolację – zasilacz pracuje z ogromną rezerwą mocy, zapewniając doskonałe warunki pracy dla lamp wyjściowych 6H30/5687. W układach filtrujących tętnienia sieci zastosowano także kondensatory elektrolityczne o dużo większej pojemności.

Komponenty
Rodzaj komponentów musi zgrać się synergicznie z układem, w jakim pracują. Właśnie takie podejście odróżnia nasze konstrukcje od produktów dostępnych na rynku masowym.

Konstrukcja mechaniczna
Wysokiej klasy obudowa ze sztywnych, aluminiowych odlewów przekłada się na bogatszy i głębszy dźwięk z czystszym tłem ciszy i mniejszym poziomem zakłóceń w górze pasma. Szczotkowane i anodowane, antywibracyjne, niemagnetyczne chassis jest ręcznie składane, dzięki czemu zapewniona jest najwyższa jakość wykonania.

Signature zawiera dodatkowo
Moduł DSP/PCM - konwerter DSD dla wszystkich sygnałów PCM: sygnały o parametrach od 16/44.1 do 24/192 ze streamera, DACa lub USB-PC (typ „B”) są przekonwertowane na DSD (128x lub 256x – do wyboru). Sygnały SACD (DSD - DSD) są przełączane na DSD256x. 8 kondensatorów sprzęgających Mundorf.

Specyfikacja techniczna:
- Parametry konwersji 768 kHz / 32 bit & DSD 256
- DAC W pełni symetryczny / japoński AKM
- Moduł DSP (opcja) PCM do DSD & DSD do DSD
- Lampy 6H30 & 5687
- Dynamika > 120 dB
- Napięcie wyjściowe (1 kHz / 0.775 V -0dB Low) Stały 2.5 V lub regulowany 0-2.5 V RMS
- Napięcie wyjściowe (1 kHz / 0.775 V -0dB High) Stały 5 V lub regulowany 0-5 V RMS
- Impedancja wyjściowa (RCA) ~ 300 Ω
- Impedancja wyjściowa (XLR) ~ 300 Ω
- Wyjście cyfrowe 75 Ω S/PDIF (RCA)
- Wejścia cyfrowe 75 Ω S/PDIF (RCA), USB, I2S, BNC, AES/EBU, 3 x BNC dla DSD
- Stosunek sygnał / szum (S/N) > 119 dB
- Pasmo przenoszenia 20 Hz – 50 kHz, +/- 0.3 dB
- Zniekształcenia harmoniczne (1 kHz) < 0.001 %
- Pilot zdalnego sterowania
- Wyjścia analogowe RCA & XLR
- Wymiary (S x G x W) cm 48 x 39 x 12 cm
- Waga 17 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Ayon objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.