Buchardt I150 - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • szt.
  • 10 350,00 zł / szt.

Wzmacniacz stereofoniczny Buchardt I150

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Wzmacniacz stereofoniczny Buchardt I150

Buchardt Audio I150 to najnowszy wzmacniacz stereo, o bardzo prostym, minimalistycznym wyglądzie. Na froncie urządzenia jedynym fizycznym manipulatorem jest pokrętło, które służy do regulacji głośności oraz selekcji wejść, oprócz pokrętła, front wyróżnia wyświetlacz oraz wskaźniki LED głośności / wejścia. Dodatkową obsługę urządzenia zapewnia dołączony, aluminiowym pilot RF - proste i łatwe, prawda?

Dla maniaków mamy mnóstwo innych funkcji, które będzie można kontrolować za pośrednictwem nadchodzącej aplikacji Buchardt. Będzie ona oferowała dostęp do korekcji pokoju Buchardt, zaawansowanego EQ i innych. I150 został stworzony po to, aby doposażyć kolumny Buchardt w fantastyczne nowe funkcje, oraz aby przywrócić pełną dynamikę dźwięku, gdy słuchasz muzyki przy niskim poziomie głośności.

I150 to tak zwany "game changer", jeśli często słuchasz muzyki przy niskim poziomie głośności, jest to w zasadzie kompensacja tego, jak ludzkie ucho wykrywa dźwięk przy niższych poziomach dB (ISO 226: 2003). Za pośrednictwem aplikacji wybierasz, jakie głośniki sparowałeś ze wzmacniaczem, aby DSP mógł zastosować prawidłowe dla kolumn S300 i S400. Możesz oczywiście to wyłączyć, jeśli używasz innych głośników ze wzmacniaczem.

Sam wzmacniacz zbudowano w oparciu o oddzielne zasilacze. Zasilacz liniowy dla przetwornika cyfrowo-analogowego, sekcji przedwzmacniacza i procesora DSP oraz tryb przełączania dla sekcji wzmacniacza mocy. Moduł wzmacniacza to Hypex NCORE klasy D o mocy 2 x 150/250 Wat 8/4 omów.

Przetwornik zastosowany w urządzeniu to ES9028PRO DAC, który jest bardzo wysokiej klasy układem do zintegrowanego wzmacniacza, szczególnie w tym przedziale cenowym!

Zastosowano również potężny czterordzeniowy procesor DSP oraz układ 5.0 Bluetooth, który działa głównie jako transfer danych między tym, aplikacją a wzmacniaczem, za jego pomocą możesz sterować takimi funkcjami jak filtry korekcji pomieszczenia i funkcje EQ. Ale obsługuje także odtwarzanie dźwięku w aptX HD.

Specyfikacja techniczna:
- Typ wzmacniacza: Hypex NCORE klasy D
- Moc: 2 x 150/250 Wat 8/4 omów
- układ 5.0 Bluetooth dla transmisji danych z aplikacji oraz odtwarzania aptX HD
- czterordzeniowy procesor DSP
- DAC ES9028PRO
- 2 wejścia analogowe RCA
- 2 optyczne wejścia cyfrowe
- 1 koaksjalne wejście cyfrowe
- Złącze USB

Warunki gwarancji:
Produkt objęty jest 10-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.