Haiku Audio Ganymede 4P MM+MC - kredyt 20x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Haiku Audio
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 6 100,00 zł / szt.

Przedwzmacniacz gramofonowy Haiku Audio Ganymede 4P MM+MC

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 lub 20 miesięcy.

Przedwzmacniacz gramofonowy Haiku Audio Ganymede 4P MM+MC

Lampowy przedwzmacniacz gramofonowy, którego konstrukcja oparta jest na topologii studyjnego przedwzmacniacza Haiku nr606. Lampy 12AX7 w połączeniu równoległym wnoszą bardzo niskie szumy i zniekształcenia. Korekcję RIAA zapewnia pasywny korektor RC wykorzystujący precyzyjne rezystory metalizowane oraz precyzyjnie dobierane kondensatory zwijane. Urządzenie jest zbudowane techniką montażu przestrzennego, a układ nie jest objęty żadnym sprzężeniem zwrotnym. Funkcjonalność przedwzmacniacza Ganymede można rozbudowywać dostosowując go do potrzeb słuchacza. Wszystkie stopnie pracują w klasie A.
Wersja przeznaczona do wkładek MM i MC wyposażona jest dodatkowo w profesjonalne transformatory sprzęgające stosowane w wysokiej klasy urządzeniach studyjnych.

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Haiku Audio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.