Haiku Audio Selene 6B4G A RC - kredyt 20x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Haiku Audio
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

Wzmacniacz stereofoniczny Haiku Audio Selene 6B4G A RC

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 lub 20 miesięcy.

Wzmacniacz stereofoniczny Haiku Audio Selene 6B4G A RC

Selene 6B4G A to triodowy (DHT), przeciwsobny (PP) wzmacniacz lampowy pracujący w klasie A, nawiązujący do najlepszych urządzeń z początku ery wysokiej jakości dźwięku. Głównymi elementami konstrukcji wzmacniacza są: przeciwsobny stopień mocy oparty o bezpośrednio żarzone triody 6B4G, odwracacz parafazowy oraz zasilacz z dławikiem. Wielosekcyjne transformatory wyjściowe wykonywane są na podstawie oryginalnego projektu Wiktora Krzaka w zakładzie L. Ogonowskiego.
Selene 6B4G A to wzmacniacz niezwykły – od pierwszej chwili wciąga słuchaczy w prezentowaną przestrzeń muzycznego spektaklu, jest niezrównany w kreowaniu misternego realizmu sceny, barwy i emocji.

Cała droga sygnału zbudowana jest techniką montażu przestrzennego. Moc wyjściowa wzmacniacza wynosi 12W. Urządzenie ma 4 wejścia liniowe oraz 1 parę konektorów dla zespołów głośników 4 lub 8 Ohm. Rolę potencjometru głośności pełni znakomity regulator przełącznikowy DACT. Wszystkie rezystory są metalizowane, wykorzystano również podstawki ceramiczne ze złoconymi stykami, kondensatory Nichicon Gold oraz Mi ex, gniazda CMC i Neutrik. Chassis jest stalowe, lakierowane na czarno. Front i gałki wykonane są z pełnego aluminium.

6B4G to trioda żarzona bezpośrednio, ceniona przez wielbicieli pięknych brzmień za niezwykle klarowną i precyzyjną prezentację oraz bardzo muzykalny charakter. Nie bez znaczenia jest także, w odpowiedniej aplikacji, umiejętność przedstawienia wieloplanowej stereofonii. 6B4G jest wersją słynnej triody 2A3, skonstruowaną do pracy w układzie przeciwsobnym, który zapewniając większą moc, pozwala wysterować trudniejsze kolumny, zachowując jednocześnie charakter bezpośrednio żarzonej triody.

Specyfikacja techniczna:
- Lampy: 3x6SN7, 4x6B4G
- Moc wyjściowa: 12 W
- Pasmo (-1 dB): 14 Hz–34 kHz
- Pasmo (-3 dB): 7 Hz–50 kHz
- Ilość wejść: 4 pary RCA
- Ilość wyjść: 1 para
- Pobór mocy: 200 W
- Wymiary: 45 x 32 x 17 cm
- Waga: 18 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Haiku Audio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.