Haiku Audio Williamson 6550 A - kredyt 20x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Haiku Audio
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

Wzmacniacz stereofoniczny Haiku Audio Williamson 6550 A

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 lub 20 miesięcy.

Wzmacniacz stereofoniczny Haiku Audio Williamson 6550 A

Williamson 6550 A to konstrukcja lampowa oparta na klasycznym projekcie przeciwsobnego wzmacniacza D. T. N. Williamsona. Stopień mocy jest zbudowany w układzie Ultra-Linear Push-Pull. To wzmacniacz dla wielbiciela dynamicznej, ale i precyzyjnej prezentacji materiału muzycznego.
Williamson 6550 A to propozycja dla wielbicieli pięknych brzmień – bezkompromisowych poszukiwaczy ideału. Wzmacniacz jest idealnym partnerem dla ogromnej większości kolumn głośnikowych, również dla niskoskutecznych monitorów i systemów powszechnie uznawanych za trudne lub nieprzyjazne wzmacniaczom lampowym.

Wewnętrzną budowę wzmacniacza wyróżnia niezwykle precyzyjny, ceniony przez znawców, montaż przestrzenny. Zastosowano podzespoły uwielbiane przez koneserów dźwięku najwyższej jakości – kondensatory Miflex, rezystory Ohmite, gniazda głośnikowe CMC. Potencjometr to granatowy Alps wyposażony w silnik sterujący
Aby zdalne sterowanie nie miało wpływu na brzmienie, projekt układu sterowania został stworzony przez zespół zajmujący się projektowaniem urządzeń medycznych. Wybór wejść odbywa się w hermetycznych przekaźnikach umieszczonych na złoconej płytce. Układ steruje również załączaniem poszczególnych sekcji wzmacniacza we właściwej kolejności.

We wzmacniaczu klasy A cały sygnał jest przetwarzany w obrębie prostoliniowego odcinka charakterystyki elementu aktywnego. Skutkiem takiego zabiegu zniekształcenia są znikome, w szczególności dotyczy to sygnałów najwrażliwszych, sygnałów o niewielkiej amplitudzie, odpowiedzialnych za subtelne, ale kluczowe dla narracji muzycznej dźwięki.
Wszystkie stopnie wzmacniacza łącznie z lampami mocy pracują w klasie A. Na wyjściu zastosowano znakomite transformatory głośnikowe wykonane w zakładzie L. Ogonowskiego na podstawie oryginalnego projektu Wiktora Krzaka.

Specyfikacja techniczna:
- Lampy: 4x6SN7, 4x6550
- Moc wyjściowa: 35 W
- Pasmo (-1 dB): 14 Hz–35 kHz
- Pasmo (-3 dB): 7 Hz–51 kHz
- Ilość wejść: 4 pary RCA
- Ilość wyjść: 1 para
- Pobór mocy: 250 W
- Wymiary: 45 x 38 x 19 cm
- Waga: 25 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Haiku Audio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.