Haiku Audio Williamson 6CA7 - kredyt 20x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Haiku Audio
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

Wzmacniacz stereofoniczny Haiku Audio Williamson 6CA7

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 lub 20 miesięcy.

Wzmacniacz stereofoniczny Haiku Audio Williamson 6CA7

Williamson 6CA7 to wzmacniacz dla wielbiciela dynamicznej, ale i precyzyjnej prezentacji materiału muzycznego. Aż 20 W mocy wyjściowej oddawane jest w klasie A, gdzie cały sygnał jest przetwarzany w zakresie prostoliniowego odcinka charakterystyki elementu aktywnego. Dopiero przy większym zapotrzebowaniu na moc lampy przechodzą do klasy AB. Skutkiem takiego zabiegu zniekształcenia są znikome, w szczególności dotyczy to sygnałów najwrażliwszych, o niewielkiej amplitudzie, a jednocześnie, wzmacniacz jest w stanie zaprezentować dużą skalę dynamiki makro.

Stopień wstępny i sterujący to podwójne triody 6SN7 znane z wyjątkowej liniowości pracy. Dopasowanie obciążenia zapewniają znakomite transformatory głośnikowe wykonane na podstawie projektu Wiktora Krzaka w zakładzie L. Ogonowskiego. Wewnętrzną budowę całego toru audio wyróżnia ceniony przez znawców, montaż przestrzenny elementów zrealizowany przy pomocy listw montażowych i wysokiej jakości przewodów. Zastosowano podzespoły cenione przez koneserów dźwięku najwyższej jakości – Rezystory Ohmite, gniazda głośnikowe CMC, potencjometr Alps, ceramiczne podstawki lamp i inne.

Lampa 6CA7 jest teoretycznie zamiennikiem lamp EL34, zastosowano w niej jednak większą powierzchnię anody i usztywniono konstrukcję, w wyniku czego może ona wytrzymać większe obciążenia nie tracąc swojego charakteru, tak bardzo cenionego przez wielbicieli pięknych brzmień. Jest to lampa wręcz wymarzona do ultralinearnej implementacji. Wyróżnikiem topologii Williamsona jest stopień sterujący, wykorzystujący podwójną lampę pracującą jako przeciwsobny stopień w klasie A. Rozwiązanie to gwarantuje niezwykłą dynamikę i swobodę wysterowania lamp mocy niezależnie od poziomu sygnału.

Specyfikacja techniczna:
- Lampy: 4x6SN7, 4x6CA7
- Moc wyjściowa: 30 W
- Pasmo (-1 dB): 14 Hz–35 kHz
- Pasmo (-3 dB): 7 Hz–51 kHz
- Ilość wejść: 4 pary RCA
- Ilość wyjść: 1 para
- Pobór mocy: 250 W
- Wymiary: 45 x 38 x 19 cm
- Waga: 25 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Haiku Audio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.