Heco Celan Revolution 7 (espresso) - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Heco
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 5 749,00 zł 4 690,00 zł / szt.

Kolumna podłogowa Heco Celan Revolution 7 (espresso)
Cena dotyczy 1 szt. kolumn.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy lub specjalna oferta!

Kolumna podłogowa Heco Celan Revolution 7

Seria Heco Celan od trzech pokoleń jest ekscytującym produktem dla fanów muzyki i kina domowego na całym świecie. Jednakże, zamiast spocząć na laurach, nasz zespół projektowo-rozwojowy chciał stworzyć wyjątkową, samodzielną rodzinę głośników czwartej generacji jako godnego następcę legendarnej serii Celan GT.

Podobnie jak poprzednik, nowo opracowany głośnik wysokotonowy Heco odpowiada również na nazwę Celan. Jednak nowy przyrostek "Revolution" jasno pokazuje, że najnowsza generacja stanowi fundamentalny dalszy rozwój głośników poprzedniej generacji. Celem było całkowite wynalezienie Celana! Ostatecznie ten ambitny cel znajduje odzwierciedlenie zarówno w ogólnej akustyce, jak i nowej koncepcji projektowej. Charakterystyczna obudowa z elegancką skośną górą i dominującymi wspornikami podłogowymi nadaje tej nowej flagowej linii prawdziwą indywidualność i pretenduje do nowego milowego kroku w historii głośników Heco.

Konstrukcja głośnika z dala od głównego nurtu
Najważniejszymi elementami na drodze do nowego projektu Celan Revolution są nachylona górna część z wbudowanym metalowym logo oraz zaokrąglone boki z obudową zwężającą się do tyłu. Innym kluczowym elementem konstrukcyjnym stojących głośników są wytrzymałe aluminiowe podstawy, które są czymś więcej niż tylko wizualnym aspektem. Ich solidne kolce mają regulowaną wysokość, a wymienne końcówki zapewniają doskonałe wyważenie konstrukcji na każdym podłożu. Szeroka baza gwarantuje również szczególnie dobrą stabilność. Nowy design Celan Revolution dopełnia eleganckie wykończenie wykonane z wyselekcjonowanej okleiny z prawdziwego drewna lub wysokiej jakości lakieru, a także niewidoczne mocowanie przedniej maskownicy za pomocą zintegrowanych magnesów.

Revolution 7 to średniej wielkości, najnowocześniejszy głośnik podłogowy o wyjątkowych właściwościach akustycznych. Przyciągające wzrok cechy drugiej  co do wielkości kolumny podłogowej w tej serii obejmują pochyloną górę i solidne aluminiowe nóżki. Metalowe kolce z regulacją wysokości zapewniają, że głośnik znajduje się w idealnej odległości od podłoża, torując drogę dla niezakłóconego, wysokiej jakości dźwięku. Basy i średnie częstotliwości pokrywają dwa głośniki niskotonowe i jeden średniotonowy o średnicy 170 mm, które słyną z audiofilskiej charakterystyki dźwięku i wysokiej stabilności. Nowo opracowany głośnik wysokotonowy Fluktus, wyposażony w komputerowo zoptymalizowany wielowarstwowy panel przedni i kopułkę PFC 30 mm, odtwarza całe spektrum częstotliwości z bardzo naturalnymi tonami i bez jakiejkolwiek ostrości.

Specyfikacja techniczna:
- Konstrukcja 3-drożna bass-reflex
- 2 x 6,5" głośnik niskotonowy
- 1 x 6,5" głośnik średniotonowy
- 1" głośnik wysokotonowy
- Moc (RMS / Max) 220/350 watów
- Impedancja 4 - 8 Ω
- Pasmo przenoszenia 21 - 52000 Hz
- Częstotliwości podziału zwrotnicy 250 Hz, 2800 Hz
- Zalecane wyjście wzmacniacza 30 - 350 watów
- Czułość 92 dB
- Wymiary (SxWxG) 320 x 1182 x 390 mm 
- Waga 29,5 kg

Warunki gwarancji:
Produkty firmy Heco objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną przez autoryzowany centralny serwis.