Heco Celan Revolution Sub 32A (biały) - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Heco
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 6 499,00 zł 5 199,00 zł / szt.

Subwoofer aktywny Heco Celan Revolution Sub 32A (biały)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Subwoofer aktywny Heco Celan Revolution Sub 32A

Seria Heco Celan od trzech pokoleń jest ekscytującym produktem dla fanów muzyki i kina domowego na całym świecie. Jednakże, zamiast spocząć na laurach, nasz zespół projektowo-rozwojowy chciał stworzyć wyjątkową, samodzielną rodzinę głośników czwartej generacji jako godnego następcę legendarnej serii Celan GT.

Podobnie jak poprzednik, nowo opracowany głośnik wysokotonowy Heco odpowiada również na nazwę Celan. Jednak nowy przyrostek "Revolution" jasno pokazuje, że najnowsza generacja stanowi fundamentalny dalszy rozwój głośników poprzedniej generacji. Celem było całkowite wynalezienie Celana! Ostatecznie ten ambitny cel znajduje odzwierciedlenie zarówno w ogólnej akustyce, jak i nowej koncepcji projektowej. Charakterystyczna obudowa z elegancką skośną górą i dominującymi wspornikami podłogowymi nadaje tej nowej flagowej linii prawdziwą indywidualność i pretenduje do nowego milowego kroku w historii głośników Heco.

Designerska obudowa z głośnikiem o średnicy 300 mm, napędzana wzmacniaczem High Power Class D, sprawia, że ​​ten aktywny subwoofer Heco jest podstawą w konfiguracji kina domowego Celan Revolution. Miłośnicy basu, którzy chcą cieszyć się magią kina bez wychodzenia z domu nie muszą szukać dalej niż Celan Revolution Sub 32A. Obudowa MDF została zaprojektowana w szczególnie solidny sposób i wyposażona w wewnętrzne usztywnienie, aby zapobiec zakłóceniom podczas odtwarzania ogromnego zakresu basów. Zgodnie z innymi głośnikami z tej serii aktywny subwoofer jest dostępny również w wybranych okleinach z prawdziwego drewna i wysokiej jakości wykończeniach.

Specyfikacja techniczna:
- 12" głośnik niskotonowy
- Wzmacniacz klasy D o mocy 280W
- Pasmo przenoszenia 18 - 150 Hz
- Regulacja odcięcia 50 - 150 Hz
- Wymiary (SxWxG) 400 x 610 x 535
- Waga 27,1 kg

Warunki gwarancji:
Produkty firmy Heco objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną przez autoryzowany centralny serwis.