iFi Audio Micro iDSD Black Label - Raty 10x0% - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: iFi Audio
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 2 650,50 zł brutto
  • szt.
  • 2 999,00 zł 2 790,00 zł / szt.

Przetwornik ze wzmacniaczem słuchawkowym iFi Audio iDSD Micro BL

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy!

Przetwornik ze wzmacniaczem słuchawkowym iFi Audio Micro iDSD Black Label

Zmiany w stosunku do standardowej wersji:
Sekcja cyfrowa:
- Zasilanie DAC rozbudowane o niestandardowy ultra układ OV2028
- Cyfrowe zasilacze wzbogacono o ultra-niskiej impedancji kondensatory Panasonic OSCON
- GMT Femto zasilanie systemu precyzyjnego zegara
Sekcja analogowa:
- Sekcję analogową uzupełniono o nisko szumowy układ OV2627
- zasilacze analogowe wzbogacona o ultra-niskiej impedancji kondensatory Panasonic OSCON
- układ 3D + został lepiej dostrojony
- poprawiono układ XBASS +

iDSD Micro Black Label ma wejście cyfrowe USB (USB 2.0 typu OTG z wbudowaną technologią iPurifier), wejścia cyfrowe SPDIF (koncentryczne i optyczne), a także wejście mini-jack 3,5mm dla sygnałów analogowych. Zestaw wyjść jest następujący: słuchawkowe jack 1/4 cala, liniowe RCA LR, cyfrowe koncentryczne RCA SPDIF. Jest też port USB pozwalający ładować urządzenia zewnętrzne. Wejścia i wyjście cyfrowe SPDIF korzystają z jednego, wielofunkcyjnego
gniazda combo RCA/optyczne. Wybór trybu pracy jest automatyczny i zależy od tego czy na wejściu USB jest podany sygnał audio oraz w przypadku wejść zależny także od rodzaju zastosowanego połączenia. Wyjście liniowe RCA ma dwa tryby pracy, wybierane przełącznikiem. Można wybrać pracę ze stałym poziomem wyjściowym (tryb Direct) lub z regulacją głośności (tryb Preamplifier).

Wyjście słuchawkowe może być skonfigurowane na różne sposoby. Zależnie od parametrów słuchawek można wybrać jednen z trzech wariantów trybu
Power Mode (Eco, Normal, Turbo) oraz nastawy iEMatch (Off, High Sensitivity Headphone, Ultra Sensitivity Headphone). Jest też do dyspozycji aktywowany przełącznikiem układ X-Bass do wzmocnienia niskich częstotliwości przy podłączaniu słuchawek o szczupłym basie. Można też skorzystać z układu 3D Matrix Plus do symulacji stereofonii z kolumn przy odsłuchu na słuchawkach. Kiedy funkcja 3D Matrix Plus jest włączona przy wykorzystaniu wyjścia na kolumny przetwarzanie sygnału jest zupełnie inne i dotyczy lokalizacji basu. Zarówno X-Bass jak i 3D Matrix Plus bazują na analogowych układach dyskretnych, nie jest stosowane DSP. Inne możliwości funkcjonalne to odwracanie polaryzacji sygnału oraz wybór różnych rodzajów filtrów, osobno dla sygnałów PCM i DSD.

Urządzenie ma wbudowany akumulator litowo-polimerowy i dwa tryby pracy zasilania. Zasilanie może być pobierane na bieżąco przez port USB (tryb USB Power) lub też z akumulatora (tryb Battery Power). Energia zgromadzona w akumulatorze pozwala na pracę przez 6 do 12 godzin. Można też wykorzystać iDSD Micro Black Label do ładowania zewnętrznych urządzeń przez port USB na bocznej ściance. Akumulator iFi pozwala na dwa ładowania smartfona iPhone.

Specyfikacja techniczna:
- Wejście USB 2.0 (Compatible with computers (Apple/Win/Linux), iPhone, iPod Touch, iPad and Android Devices, camera kit or USB-OTG cable required. (Full USB3.0 port compatible))
- Wejście SPDIF Coaxial
- Wejście SPDIF Optical
- Wyjście analogowe RCA
- Zastosowany przetwornik Dual-core DSD, DXD, PCM DAC by Burr Brown
 Obsługa DSD 512 / 256 / 128 / 64
 Obsługa DXD 768 / 705.6 / 384 / 352.8 kHz
 Obsługa PCM 768 / 705.6 / 384 / 352.8 / 192 / 176.4 /96 / 88.2 / 48 / 44.1 kHz
- Moc maksymalna na wyjściu słuchawkowym 4000mW@16Ω (Turbo), 1900mW@16Ω (Normal), 500mW@8Ω (Eco)
- Akumulator 4.800mAh
- Wymiary SWG 67x28x177 mm
- Masa 310 g

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki iFi Audio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.