Pioneer PD-50AE (Srebrny) - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Producent: Pioneer
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 6 999,00 zł 4 999,00 zł / szt.

Odtwarzacz CD/SACD Pioneer PD-50AE (Srebrny)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy lub specjalna oferta!

Odtwarzacz CD/SACD Pioneer PD-50AE

Odtwarzacz SACD PD-50AE jest kompatybilny z szeroką gamą mediów i formatów, w tym MQA . Korzystając z bogatej wiedzy Pioneera o dyskach optycznych, jest on wyposażony w oryginalne technologie sterowania przetwornikiem i cichy, antywibracyjny mechanizm napędowy . A dzięki ESS DAC i dyskretnemu zasilaczowi analogowemu/cyfrowemu , PD-50AE może zapewnić studyjną jakość reprodukcji o wysokiej wierności.

Działa jako konwerter C/A USB

Oprócz tego, że jest odtwarzaczem SACD/CD, PD-50AE działa również jako konwerter USB D/A, zapewniając doskonały dźwięk. Starannie zaprojektowana jakość wykonania wydobywa pełny potencjał wysokowydajnego przetwornika ESS DAC, pozwalając cieszyć się solidnym dźwiękiem pełnym bogatych szczegółów z podłączonych urządzeń USB.

*Obsługiwane systemy operacyjne podłączanego komputera to Windows10® i Mac OS X. Nie jest wymagana instalacja sterowników

Obwody analogowego/cyfrowego zasilania dyskretnego

Obwody cyfrowe i analogowe mają dyskretne zasilanie. PD-50AE został zaprojektowany z najkrótszym i najbardziej optymalnym stopniem zasilania oraz ścieżką sygnału audio, aby zapewnić czystą i bogatą reprodukcję dźwięku.

Cichy napęd SACD/CD o strukturze plastra miodu i doskonałym tłumieniu

Rozległa wiedza na temat sterowania przetwornikami optycznymi, którą Pioneer zdobył w swojej długiej historii, wyposażyła PD-50AE w niezrównany poziom precyzji odtwarzania płyt. Struktura plastra miodu wokół mechanizmu napędowego – taka jak ta używana do zakrywania elementów mechanicznych słynnego PD-70AE Pioneera – pomaga chronić przetwornik cyfrowo-analogowy i inne komponenty elektroniczne, podczas gdy PD-50AE posiada również nowo opracowaną konstrukcję pływającą dla napędu.

MQA (uwierzytelniana jakość Master)

MQA to wielokrotnie nagradzana brytyjska technologia, która zapewnia dźwięk oryginalnego nagrania głównego. Główny plik MQA jest w pełni uwierzytelniony i jest wystarczająco mały, aby można go było przesyłać strumieniowo lub pobierać. Dzięki usłudze przesyłania strumieniowego wysokiej jakości TIDAL, która teraz obsługuje MQA w ramach swojego doskonałego katalogu HiFi tier Masters, rośnie impuls do szerszego przyjęcia tej nowej technologii. Katalogi muzyczne niektórych największych studiów są konwertowane na MQA. PD-50AE zawiera pełny dekoder MQA, który rozwinie plik, aby zapewnić najwyższą możliwą jakość dźwięku. Na tym poziomie odtwarzania słyszysz to, co artyści stworzyli w studiu.

MQA-CD

Oprócz korzystania z usług mobilnego przesyłania strumieniowego, wymagający audiofil może kupować treści zakodowane w MQA na nośnikach fizycznych, aby cieszyć się nimi w domu. PD-50AE to odtwarzacz CD, który rozpoznaje MQA-CD. Wbudowany dekoder MQA automatycznie przywróci sygnał o wysokiej rozdzielczości słyszany w studiu i potwierdzi go za pomocą podpisu uwierzytelniającego. Ponadto PD-50AE obsługuje również odtwarzanie plików MQA zapisanych na płytach DVD-R.

Niestandardowe kondensatory elektrolityczne dla wysokiej jakości dźwięku

Niestandardowy kondensator elektrolityczny do wysokiej jakości dźwięku został wybrany w wyniku wielokrotnych prób odsłuchu dźwięku SACD i CD. Kondensator wydobywa to, co najlepsze z płyt audio, pozwalając cieszyć się stabilnym działaniem potężnego i dynamicznego dźwięku.

Funkcja regulacji zakresu blokady

Funkcja ta pozwala na dokonanie precyzyjnej regulacji w zakresie blokady przetwornika cyfrowo-analogowego, aby zredukować jitter w sygnale wejściowym. Regulacje mogą być dokonywane w sześciu krokach, domyślnie ustawionym na Zakres 6. Zakresy od 1 do 3 są przeznaczone do dostrajania przez doświadczonych użytkowników ze zwiększoną częstotliwością cięć audio.

Filtr cyfrowy

Filtr cyfrowy pozwala cieszyć się trzema rodzajami charakterystyki dźwięku, przełączając przetwornik cyfrowo-analogowy — „Slow” dla miękkiego i ciepłego, „Sharp” dla solidnego i zwartego oraz „Short” dla szybkiego i do przodu dźwięku.

Próbkowanie w górę

Technologia upsamplingu podnosi jakość dźwięku z płyt CD do poziomów wysokiej rozdzielczości, co skutkuje bardziej naturalnym, dynamicznym dźwiękiem.

Izolator przeciw fali stojącej

Izolator przeciw fali stojącej został opracowany w wyniku wielokrotnych testów odsłuchowych, ma specjalną formę bez równoległych boków wewnątrz, aby zapobiec rezonansowi wnęki. Sprawia to, że lokalizacja dźwięku, ton i skala są wyraźniejsze, a jednocześnie poprawiają reakcję na szybki dźwięk.

Specyfikacja techniczna:
- Stosunek sygnału do szumu: 116 dB
- THD: 0,0020%
- Pasmo przenoszenia: SACD 2 Hz-50 kHz (-3 dB), CD 2 Hz-20 kHz
- SACD, MQA-CD, CD, CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW
- WAV/FLAC/AIFF/ALAC/MP3/WMA/AAC/DFF/DSF/MQA
- Wyjście analogowe (1 para pozłacanych RCA)
- Cyfrowe wyjście koncentryczne (pozłacane)
- Cyfrowe wyjście optyczne
- Wejście AC (typ duży)
- Wejście USB (typ B)
- Wymagania dotyczące zasilania: AC 220-230 V, 50/60 Hz
- Pobór mocy/tryb czuwania: 43 W/0,3 W
- Wymiary (szer. x wys. x gł.): 435 x 138 x 413 mm
- Waga: 13,1 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Pioneer objęty jest gwarancją - 2 lata w autoryzowanej sieci serwisowej na terenie całej Polski.