Pioneer SX-N30AE + Polk Audio Signature Elite ES55 - Raty 10x0% - Dostawa 0zł!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Pioneer
 • Dostępność: Jest dostępny, dostawa 1-3 dni robocze.

 • Historia ceny
 • zest.
 • 7 797,00 zł 5 299,00 zł / zest.

Zestaw stereofoniczny Pioneer SX-N30AE + Polk Audio Signature Elite ES55

Możliwość zakupu zestawu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Zestaw stereofoniczny: Pioneer SX-N30AE + Polk Audio Signature Elite ES55 (para)

Amplituner stereofoniczny Pioneer SX-N30AE

SX-N30AE to najnowszy amplituner stereo od Pioneer. Nowe urządzenie wyposażono w mocne wzmacniacze Direct Energy, które osiągają doskonałą transmisję sygnału i wysoki stosunek sygnał/szum poprzez optymalizację obwodów i odpowiednie rozmieszczenie części. Dzięki temu urządzenie osiąga moc aż 135W na kanał. Amplituner wyposażono w łączność bezprzewodową Bluetooth oraz Wi-Fi, tym samym do dyspozycji mamy możliwość stworzenia systemu multi-room FireConnect oraz korzystanie z DTS Play-Fi i wbudowanego Chromecasta. SX-N30AE posiada 6 wejść analogowych, jedno phono dla wkładek MM, dwa cyfrowe zarówno optyczne jak i koaksjalne oraz 1 wyjście line-out i 1 do podłączenia subwoofera. Ponadto dwa gniazda USB dają możliwość podłączenia dodatkowych źródeł cyfrowych. Najnowszy model oferuje również wsparcie dla bezprzewodowego odtwarzania muzyki z komputera PC lub serwera NAS podłączonego do sieci Wi-Fi. Wspierane są pliki MP3, WMA, AAC, 192 kHz High Res WAV/AIFF/FLAC, Apple Lossless oraz bezpośrednie odtwarzanie DSD 5.6/2.8MHz. Możemy także korzystać z zasobów muzycznych serwisów takich jak: Spotify, TIDAL czy Deezer. SX-N30AE jest także kompatybilny z AirPlay, dzięki czemu łatwo odtworzymy muzykę bezprzewodowo z iPhone'a lub iPad'a. Wbudowany Chromecast pozwala na streamowanie ulubionych utworów, radio czy podcastów z urządzeń mobilnych wprost do głośników. Odtwarzaniem możemy sterować z dowolnego miejsca w domu, za pośrednictwem aplikacji kompatybilnych z Chromecast na iPhone, iPadzie, smartfonach Android, tabletach oraz komputerze Mac lub PC. SX-N30AE pozwala na odtwarzanie cyfrowego radia DAB dzięki dołączonemu adapterowi AS-DB100. Cyfrowe radio zapewnia znacznie lepszą jakość dźwięku oraz wyświetlanie np. autora utworu i dodatkowych informacji (zależne od nadawcy).

Doskonała jakość stereo oraz olbrzymie możliwości streamingowe
Dzięki mocnemu wzmacniaczowi 2x110 W, wyrafinowanym możliwościom połączeniowym dla tradycyjnych i nowoczesnych źródeł dźwięku, SX-N30AE jest idealnym sercem dla Twojego zestawu muzycznego. Nawet jeśli nie posiadasz dodatkowych urządzeń źródłowych oraz nie masz pokaźnej kolekcji muzyki, ten odtwarzacz zapewni Ci wirtualny dostęp do muzycznego świata za jednym dotknięciem pilota. Wszystko dzięki dostępowi do serwisu Spotify, Tidal i Deezer oraz darmowego radia internetowego TuneIn, którym możesz sterować z intuicyjnej aplikacji mobilnej na swoim smartfonie Android lub iOS. Możesz też odtwarzać muzykę z mobilnych urządzeń przez technologię: Bluetooth, wbudowany Chromecast i DTS PlayFi. SX-N30AE oferuje zarówno analogowe, jak i cyfrowe wejścia, którymi podłączysz np. telewizor, konsolę do gier czy dekoder cyfrowy. Ponieważ nigdy nie wiadomo dokładnie, co przyniesie przyszłość, SX-N30AE możesz samodzielnie zaktualizować, gdy pojawi się dostępne nowe oprogramowanie. 

Multiroom Flareconnect
Ten produkt obsługuje FlareConnect. FlareConnect to stabilny protokół bezprzewodowy który duplikuje każde źródło audio podłączone do kompatybilnego produktu audio w pomieszczeniu - od płyt odtwarzacza winylowych po strumieniowy odtwarzacz audio - na bezprzewodowych głośnikach, znajdujących się w innym pomieszczeniu i podłączonych do domowej sieci.

Radio internetowe i muzyka on-line
Urządzenie oferuje nieograniczony zasób muzyki, sportu, programów publicystycznych i wiadomości z internetowych stacji radiowych i serwisów muzycznych, w tym Spotify, TuneIn, TIDAL, i Deezer.

Dwupasmowe Wi-Fi
Korzystaj z funkcji sieciowych, na przykład strumieniowania audio, za pośrednictwem bezprzewodowego połączenia LAN. Wbudowany moduł Wi-Fi obsługuje kanały w częstotliwości 5 GHz oraz 2,4 GHz dzięki, czemu transmisja plików audio jest stabilna i niezakłócona.

Bluetooth
Technologia bezprzewodowa Bluetooth umożliwia łatwe strumieniowanie utworów muzycznych z kompatybilnych urządzeń. Produkt ten posiada profile A2DP/ AVRCP, obsługujące kodeki SBC/AAC.

Chromecast
Posiada wbudowany chromecast, dzięki czemu można za pomocą urządzenia mobilnego strumieniować do głośnika ulubioną muzykę, stację radiową lub podcast. Sterowanie dźwiękiem jest możliwe z każdego miejsca w domu, za pomocą aplikacji uruchamianej na chromecast, pracującej na urządzeniu mobilnym – smartfon z Android, iPhone, iPad, tablet, laptop z Windows, Mac i na Chromebook. Aplikacje uruchamiane na chromecast są dostępne na stronie g.co/cast/audioapps. Znak towarowy Wbudowanego chromecast jest własnością Google Inc.

DTS Play-Fi
DTS Play-Fi strumieniuje bezprzewodowo dowolną zawartość audio z dowolnego kompatybilnego urządzenia mobilnego, na system audio kompatybilny z DTS Play-Fi, dzięki czemu możesz w domu stworzyć system multi-room. Dzięki aplikacji DTS Play-Fi, w tym samym momencie można strumieniować różne źródła na różne głośniki.

Nowa aplikacja
Steruj swobodnie grafiką albumu za pomocą swojego ukochanego urządzenia. Dzięki bezpłatnej aplikacji Pioneer Remote, Twój iPad/iPhone/iPod touch lub smartfon z systemem Android może obsługiwać sieciowy odtwarzacz audio lub odtwarzać utwory zapisane w urządzeniu. Możesz również wybierać internetowe stacje radiowe i odtwarzać utwory z własnego serwera mediów.

Specyfikacja Techniczna:

 • Moc: 135W/kanał (6 Ohm, 1 kHz, THD 1,0%, 1-kanał wysterowany)
 • Odtwarzanie plików muzycznych przez sieć/USB: MP3, WMA, WAV, AIFF, AAC, FLAC i Apple Lossless
 • Odtwarzanie audio: 192 kHz / 24-bit (WAV, FLAC)
 • Odtwarzanie bezpośrednie: DSD (2 kanały, 5.6 MHz)
 • Duży transformator EI
 • Dwa duże niestandardowe kondensatory 8 200 μF
 • Zaciski głośnikowe śrubowe zgodne z grubymi kablami
 • DAB/DAB+ (z opcjonalnym adapterem USB DAB AS-DB100)
 • Tuner AM/FM (RDS) z 40 zaprogramowanymi stacjami
 • Zaprogramowane nazewnictwo stacji (do 10 znaków)
 • Usługi sieciowe: Spotify, TIDAL i Deezer Digital Music-Streaming Services Ready
 • Radio internetowe TuneIn
 • FlareConnect dla dźwięku w wielu pomieszczeniach
 • Wbudowany Chromecast
 • DTS Play-Fi Ready
 • Dwuzakresowy Wi-Fi (5 GHz/2.4 GHz)
 • Technologia bezprzewodowa Bluetooth (wersja 4.1+LE, profil: A2DP/AVRCP/HOGP-Host/urządzenie HOGP-HID/usługa HID, kodek: SBC/AAC)
 • Działa z aplikacją Pioneer Remote (iOS/Android)
 • Współpracuje z Asystentem Google
 • Auto Standby
 • SR Remote Control
 • Front USB
 • Wyjście słuchawkowe 
 • Złącze Ethernet
 • Analogowe wejście audio (Phono MM, SACD/CD, TV, GAME, AUX, SAT/CBL, BD/DVD)
 • Wyjście Line out
 • Cyfrowe wejście: Coaxial
 • Cyfrowe wejście: Optyczne
 • Wyjście na subwoofer
 • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 435 x 149 x 327 mm
 • Waga: 8.3 kg

Kolumna podłogowa Polk Audio Signature Elite ES55

Ciesz się filmami, muzyką i grami dzięki wysokiej rozdzielczości, wypełniającemu pomieszczenie, kinowemu dźwiękowi i niewymagającym wysiłku basom. Wysokowydajna kolumna podłogowa Polk ES55 posiada certyfikat Hi-Res Audio, jest wyposażona w dynamicznie zbalansowaną matrycę akustyczną, precyzyjne zwrotnice i technologię wzmacniania basów Power Port.

Signature Elite - kolekcja kolumn „Hi-Res Audio Certified”, kompatybilnych z Dolby Atmos, zaprojektowanych w celu maksymalnego wykorzystania nowoczesnych materiałów źródłowych o wysokiej rozdzielczości. Wykorzystując najnowsze osiągnięcia w projektowaniu kolumn głośnikowych opracowane i dopracowane przez inżynierów Polk Audio w ciągu ostatnich pięćdziesięciu lat. Seria Signature Elite jest rozwinięciem wielokrotnie nagradzanej serii Signature wprowadzonej w 2016 roku.

Linia Polk Audio Signature Elite obejmuje: trzy kolumny wolnostojące, dwie kolumny centralne (smukłe i pełnowymiarowe), dwa modele półkowe i montowaną na ścianie kolumnę surround. Wszystkie modele Signature Elite charakteryzują się oszałamiającym, nowoczesnym wzornictwem przemysłowym, dostępnym w kolorze czarnym, białym lub współczesnym orzechowym - które idealnie pasują do każdego wystroju.

„Postanowiliśmy wziąć świetną linię głośników i uczynić ją jeszcze lepszą” – powiedział Frank Sterns, prezes Polk Audio. „Signature Elite opiera się na niewiarygodnie silnej platformie Signature i skrupulatnie przeprojektowuje ją, aby zmaksymalizować możliwości dźwięku o wysokiej rozdzielczości, a także kinowe wrażenia dla miłośników muzyki i filmów”.

Każdy model Signature Elite wykorzystuje zaawansowaną technologię przetworników, w tym zoptymalizowane pod kątem Dynamic Balance, polipropylenowe głośniki niskotonowe wzmacniane miką i kopułkowe głośniki wysokotonowe Terylene wraz z nowo opracowanymi precyzyjnymi zwrotnicami. Dodatkowo inżynierowie Polk Audio włożyli ogromny wysiłek w ponowną ocenę i udoskonalenie konstrukcji usztywniających obudowy, aby jeszcze bardziej wyeliminować niepożądane rezonanse.

Wszystkie modele Signature Elite są wyposażone w opatentowaną przez firmę Polk technologię Power Port, która zapewnia płynny przepływ powietrza z skierowanego w dół portu basowego głośnika do obszaru odsłuchowego. W rezultacie hałas portu jest zmniejszony, zapewniając bardziej szczegółową i rozszerzoną odpowiedź basową oraz bardziej otwartą średnicę niż w konkurencyjnych konstrukcjach.

Nowe konstrukcje Signature Elite są również bardziej czułe niż poprzednia seria Signature, dzięki czemu idealnie pasują do niemal każdego wzmacniacza lub amplitunera - niezależnie od tego, czy są to 4, czy 8 Ohm'owe. Wszystkie modele Signature Elite są dopasowane pod względem barwy, posiadają certyfikat Hi-Res Audio, przystępne ceny i są zbudowane tak, aby przewyższały rygorystyczny proces testowania jakości firmy Polk. Zapewnia to wyraźną, otaczającą prezentację nagrań audiofilskich, treści z gier lub najnowszych ścieżek dźwiękowych Dolby Atmos lub DTS:X surround.

Seria Signature Elite jest kulminacją pięciu dekad niezachwianego poświęcenia się projektowaniu kolumn klasy premium przez inżynierów Polk.

Specyfikacja Techniczna:

 • Głośnik wysokotonowy: 1-calowy Terylene, kopułkowy głośnik wysokotonowy wysokiej rozdzielczości
 • Głośnik średnio-niskotonowy: 2 x 6.5", mika o niskim poziomie zniekształceń, wzmocnione sterowniki polipropylenowe
 • Częstotliwość podziału zwrotnicy: 2.5kHz
 • Zalecana moc wzmacniacza: 20 - 200 W
 • Impedancja: Kompatybilny z 4 i 8 Ohm
 • Pasmo przenoszenia: 40 Hz - 40 kHz
 • Czułość: 90 dB
 • Terminale: Podwójne, pozłacane
 • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 21.6 x 105.4 x 31.8 cm
 • Waga (netto): 20 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Pioneer objęty jest gwarancją - 2 lata w autoryzowanej sieci serwisowej na terenie całej Polski.
Sprzęt marki Polk Audio objęty jest 5-letnią gwarancją (wymagana rejestracja on-line na stronie producenta), realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.