Rega Planar 6 + Exact + Neo PSU - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Rega
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin przy odbiorze osobistym.
  • szt.
  • 6 600,00 zł / szt.

Gramofon Rega Planar 6 + Exact + zasilacz Neo PSU

Możliwość zakupu gramofonu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Gramofon Rega Planar 6 z zamontowaną wkłądką Rega Exact oraz zasilaczem Neo PSU

Planar 6 to najnowszy gramofon Rega, któremu przyświeca jeden cel: ma odtworzyć Twoją płytę jak najdokładniej. Każdy aspekt nowego modelu został na nowo zaprojektowany, aby gramofon odtwarzał czarne krążki z największą dokładnością. Zaawansowane materiały i rozwiązania inżynieryjne zostały wykorzystane w całym projekcie, aby zapewnić najwyższy poziom wydajności. Zasilacz Neo PSU oferuje elektroniczną zmianę prędkości, która do tej pory zarezerwowana była jedynie dla modelu PR10.

Planar 6 został jako pierwszy wykonany z lekkiego materiału z pianki poliuretanowej Tancast 8 (opracowanej na potrzeby przemysłu lotniczego). Ten nowy materiał został umieszczony pomiędzy nowym laminatem HPL, który jest niezwykle cienki, podczas gdy jest bardzo sztywny. Jego kolor to oszałamiająca matowa czerń Polaris, wykończona polimerową czarną krawędzią.

Planar 6 korzysta teraz z pojedynczego kawałka, obrobionego podkładu aluminiowego, nowego 24v silnika, ręcznie dopasowanego do własnego zasilacza Neo i niestandardowego koła napędowego wyposażonego w standardowy pasek napędowy.

Neo PSU wykorzystuje generator RP10 DSP (cyfrowe przetwarzanie sygnału) zbudowany na wysokiej jakości komponentach. Generator DSP dzieli sygnał na dokładną częstotliwość wymaganą do obracania talerza z wybraną prędkością. Generator DSP generuje również prawie idealny kształt sinusoidalny do napędzania silnika o zniekształceniach mniejszych niż 0,15%.

Specyfikacja techniczna:
- Wkładka Rega Exact
- Zasilacz Neo
- Płyta cokołowa: New Polaris HPL (laminat wysokociśnieniowy)
- Bezbarwne matowe wykończenie, odporne na zarysowania
- Koło pasowe napędowe o wysokiej precyzji
- Ramię RB330 wykonane ręcznie
- Nowy, wysokowydajny silnik synchroniczny Rega 24v o małym hałasie
- Wymiary gramofonu: SxGxW 448mm x 365 mm x 120mm
- Waga gramofonu 5,2 kg
- Wymiary zasilacza: SxGxW 180mm x 155mm x 50mm
- Waga zasilacza: 0,6 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Rega objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.