Rel No.25 (czarny) - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Rel
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 32 490,00 zł / szt.

Subwoofer aktywny Rel No.25 (czarny)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Subwoofer aktywny Rel No.25

No. 25 łączy w sobie 1 000 W mocy ultrasolidnego wzmacniacza z bardzo lekkim, perfekcyjnie zbalansowanym przetwornikiem referencyjnym o wielkości 15" z membraną z włókna węglowego. Całość nadzorują legendarne zestawy filtrów oraz prawnie zastrzeżone zwrotnice z 2 oddzielnymi korektorami parametrycznymi, co daje niezwykle płaską charakterystykę w pomieszczeniu, zachowując szybkość i rozdzielczość brzmienia, z których znane są nowoczesne produkty REL.

Chcemy, aby nasi klienci mogli cieszyć się całą mocą bez ograniczania się do kilku miejsc w pomieszczeniu – wbudowaliśmy więc do każdego No. 25 nasz legendarny odbiornik bezprzewodowy LongBow. Koncepcja polega na wykorzystaniu zerowej kompresji przesyłanego sygnału, czego rezultatem jest niewiarygodna dynamika oraz niskie zejście basu bez kablowej uwięzi, a jakość przekazywanego dźwięku jest porównywalna do konstrukcji wymagających połączenia przewodowego, stosowanego przez konkurencję. To kolejny przykład ilustrujący nasze dążenie do zaoferowania kompleksowych i przemyślanych rozwiązań.

Specyfikacja techniczna:
- Typ: Głośnik na przedniej ściance, obudowa zamknięta 
- Głośnik: 15" (380 mm) o dużym skoku, membrana z włókna węglowego z odwróconą kopułką przeciwpyłową z włókna węglowego 
- Najniższa częstotliwość generowana w pomieszczeniu: 15 Hz, przy – 6 dB 
- Złącza wejściowe: Wysokopoziomowe złącze Neutrik Speakon, niskopoziomowe złącze stereo RCA, złącze RCA dla kanału LFE, złącze XLR dla kanału LFE 
- Złącza wyjściowe: Wyjście wysokopoziomowe, niskopoziomowe RCA, zbalansowane XLR oraz wyjście do połączenia łańcuchowego 
- Moc wyjściowa: 1000 W (RMS), Zasilacz ultra wysokoprądowy 
- Typ wzmacniacza: Klasa D
- Połączenie bezprzewodowe: nadajnik REL Longbow (obcjonalny), sprzedawany oddzielnie 
- Napięcie zasilania: 220-240 V
- Wymiary: Sz x Wys x Gł 736,5 x 540 x 762 mm 
- Waga netto: 76 kg
- Wykończenie: Czarny lakier fortepianowy, 12 warstw 

Warunki gwarancji:
Produkty marki Rel objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.