Rel T-Zero (biały) - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Rel
  • Dostępność: Mała ilość, potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo
  • szt.
  • 1 890,00 zł / szt.

Subwoofer aktywny Rel T-Zero (biały)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Subwoofer aktywny Rel T-Zero

Stylowy
Podczas projektowania serii T mamy na uwadze przede wszystkim wyznaczone cele. Ogromne szyny, które charakteryzują i stanowią podstawę urządzenia są potrzebne, aby zapewnić odpowiednią odległość od podłogi i pozwolić na uwolnienie ogromnej energii długich fal basowych. Gruba, zaokrąglona kopuła maskownicy głośników swój kształt zawdzięcza zastosowaniu głośników o ultra długim skoku membrany ( ang. „Ultra Long Throw” - ULT™). Wszystkie elementy są najwyższej jakości, jak na przykład zastosowane polerowane łączenia T-304 ze stali nierdzewnej. Zawsze zwracamy uwagę na detale, właśnie to sprawiło, iż marka REL kojarzy się tylko z najwyższą jakością.

Brzmienie
Prosto ujmując, szczerze wierzymy, iż Systemy sub-basowe REL powinny być dobrane odpowiednio do systemu audio i kubatury pomieszczenia, w którym będą pracować. Obecność trzech modeli pozwala na idealne połączenie REL z szeroką gamą głośników głównych. Prosimy o skonsultowanie się ze specjalistą REL w sprawie rekomendacji.

Wartość
Są to prawdziwe i oryginalne Systemy Sub-basowe REL pozwalające na łatwe rozbudowanie w możliwości reprodukcji bardzo niskiego basu każdego systemu audio. Jednocześnie są one oferowane w cenach, które są porównywalne z ofertą konkurencji, która często przykłada zbyt duży nacisk na jeden aspekt brzmienia, na przykład moc za cenę jakości czy niskoschodzący bas za cenę bardzo dużych obudów. Wierzymy, iż seria T oferuje najlepszą równowagę pomiędzy cechami muzycznymi i technicznymi, a wszystko to za niewygórowaną cenę.

Cechy
- Wejścia wysokopoziomowe zbudowane na gniazdach Neutrik Speakon™
- Wszystkie podłączenia i funkcje kontrolne są umieszczone na tylnym panelu
- Zabezpieczenia nadprądowe, niskonapięciowe i termiczne

Nie odstające od pozostałych modeli z serii wzornictwo (za wyjątkiem pojemności), oferuje nam obudowę zamkniętą z głośnikiem 16,5cm. Jak już na RELa przystało do wyboru mamy połączenie jak po LFE tak rekomendowane przez producenta połączenie wysoko-poziomowe. W tym celu dostarczany jest wraz z subem kabel 10 m zakończony wtykiem Neutrik Speakon. Moc wyjściowa wzmacniacz klasy D jest 100W (RMS), obecny jest przełącznik fazy 0º – 180º oraz regulacja częstotliwości zwrotnicy 30-120Hz. Rozmiary 21,6x24,1x26,0cm oraz masa 6,8kg kwalifikują ten subwoofer do użycia w mniejszych pomieszczeniach w aplikacjach stereo lub wielokanałowych. Ciekawą funkcją jest również możliwość ustawienia automatycznego przejścia do stanu czuwania – ''Energy saver''.

Specyfikacja techniczna:
- Typ konstrukcji Obudowa zamknięta, głośnik umieszczony na dolnej scianie
- Najniższa częstotliwość w pomieszczeniu (-6 dB) 38 Hz
- Regulacja zwrotnicy 30Hz do 120Hz
- Rodzaje gniazd wejściowych
  Neutrik Speakon – wysokopoziomowe
  RCA – .1/LFE
  RCA – niskopoziomowe LINE
- Rodzaj wzmacniacza Wzmacniacz klasy D
- Impedancja wejściowa     
  High Level 150K Ohms
  .1/LFE Level 10K Ohms
  Low Level 10K Ohms
- Czułość wejściowa> 80dB
- .1/LFE Low Level> 80dB
- Typy głośników 6.5” (165 mm)
- Moc wyjściowa wzmacniacza 100W RMS
- Przełącznik fazy 0 oraz 180 stopni
- Zasilanie 230V
- Wymiary 21.6x24.1x26.0 cm - uwzględniając nóżki i tylny panel
- Waga netto 6.8 kg

Warunki gwarancji:
Produkty marki Rel objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.