System Audio Legend 60.2 Silverback (biały satyna) - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: System Audio
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.
  • szt.
  • 15 750,00 zł / szt.

Podłogowa kolumna aktywna System Audio Legend 60.2 Silverback (biały satyna)
Cena dotyczy 1 szt. kolumn.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Podłogowa kolumna aktywna System Audio Legend 60.2 Silverback

Najwyższej klasy wrażenia muzyczne nigdy nie były tak łatwo dostępne.
Para legendarnych głośników 60.2 Silverback to kompletny system muzyczny High End. Wystarczy dodać swoje ulubione źródła dźwięku, aby cieszyć się ich funkcjonalnością.

Kolumny włączają się po uruchomieniu muzyki. 8 wbudowanych wzmacniaczy jest gotowych na każde wyzwanie, jakie im zaserwujesz. Rock, jazz czy coś innego? Wbudowana sieć bezprzewodowa automatycznie łączy urządzenia ze sobą. Sygnał jest przesyłany w rozdzielczości High Definition, dzięki czemu nie stracisz ani jednego niuansu muzycznego. Oto, jak proste może być życie z najwyższej klasy bezprzewodowymi kolumnami. Wszystko czego potrzebujesz to dwa głośniki i urządzenie do odtwarzania muzyki (tablet, smartfon, gramofon, CD itp.).

Łatwiej osiągamy wspaniałe doświadczenia
W świecie, w którym wiele technologii nie działa razem, okiełznaliśmy bałagan. Wbudowaliśmy Airplay dla urządzeń Apple. Chromecast dla Androida, oraz Bluetooth dla pozostałych urządzeń, oraz Spotify Connect.

Bezprzewodowy Hi-end
Dokonaliśmy digitalizacji i zoptymalizowaliśmy wszystkie funkcje, które wcześniej wymagały kabli i sprzętu, i zastąpiliśmy je inteligentną, zintegrowaną technologią wewnątrz głośnika. W ten sposób podnieśliśmy wrażenia słuchowe na nowy poziom.

Możesz oczywiście podłączyć do systemu TV, gramofon, CD i inne urządzenia.
Dzięki zastosowaniu niewielkiego koncentratora wyposażonego w wszelkiej maści wejścia analogowe jak i cyfrowe, w tym USB możesz podłączyć do kolumn absolutnie każde urządzenie. Może to być Twój telewizor, gramofon, CD, komputer, konsola do gier itp. Po podłączeniu ich do koncentratora stają się częścią bezprzewodowego wszechświata. Hub przesyła sygnał bezprzewodowo, bez kompresji do głośników. Urządzenie można bez problemu schować w szafce. Nie musi być w widocznym miejscu. Jeśli chcesz, możesz również podłączyć głośniki za pomocą kabla z przedwzmacniacza.

Kolumna SA 60.2 silverback jest gotowa do wejścia w świat bezprzewodowego cyfrowego kina domowego 7.1. Wymagane jest tylko podłączenie głośnika za pomocą kliknięcia przycisku zgodnie z jego położeniem w kinie domowym (tylny głośnik, głośnik środkowy lub surround itp.). W ten prosty sposób ustawiasz kino bezprzewodowe z maksymalnie 8 głośnikami.

Dużą różnicą pomiędzy System Audio a większością innych marek jest taka, że ​​SA ma korzenie w muzyce. Oznacza to, że skupiamy się na dźwięku, testując nasze głośniki na wiele sposobów, aby zapewnić, że dźwięk jest odpowiedni. Na przykład, używamy dużej grupy muzyków i miłośników muzyki, aby przetestować nasze głośniki. Ich zadaniem jest testowanie głośników za pomocą mnóstwa muzyki i stylów. Testują, czy łatwo jest podążać za rytmem muzyki. Zwracają uwagę na to, czy wokale są prezentowane z właściwą pasją i obecnością. W systemie audio dźwięk ma ostatnie słowo.

Rzućmy okiem na głośnik niskotonowy
Nie ma drugiego takiego głośnika niskotonowego, jak ten w SA 60.2 silverback. Tutaj znajduje się główna przyczyna niesamowitego dźwięku kolumny. Membrana wychyla się o 40% więcej niż w normalnej konstrukcji, oddając głębsze basy i bogatszy dźwięk niż inne głośniki tego samego rozmiaru. Membrana wykonana jest z włókna węglowego. Lekki materiał sprawia, że ​​dźwięk jest wyraźniejszy i bardziej żywy, a ty masz wyraźne poczucie bycia blisko muzyki.

Doświadcz basu do 20 Hz
Po raz pierwszy możesz poczuć bas o częstotliwości do 20 Hz. Wraz z wbudowanymi wzmacniaczami i cyfrowymi procesorami sygnałowymi, potężne głośniki niskotonowe pracują z częstotliwością do 20 Hz. Nie jest to możliwe w przypadku tradycyjnych głośników. Dźwięk jest większy i bogatszy niż kiedykolwiek wcześniej, a zintegrowana inteligentna elektronika chroni głośniki niskotonowe przed przeciążeniem.

Wypełnia pokój dźwiękiem
Głośnik wysokotonowy w SA 60.2 silverback jest nowo opracowany z opatentowaną soczewką akustyczną DTX. Oznacza to, że dźwięk promieniuje na cały pokój. Nie musisz siedzieć w określonym miejscu, aby uzyskać najlepsze wrażenia dźwiękowe. Niezwykle lekka membrana sprawia, że ​​dźwięk jest delikatny i dopracowany, dzięki czemu nigdy nie przegapisz magii muzyki.

Cztery aluminiowe nóżki zapewniają stabilność mechaniczną
Ikoniczny cokół zapewnia precyzję dźwiękową i muzyczną, oddzielając głośnik od podłogi. Wybierz między gumowymi stopkami i kolcami dla zapewnienia idealnej stabilności na różnych podłożach.

Specyfikacja techniczna:
- Cyfrowy głośnik bezprzewodowy
- Dźwięk w imponującej jakości High Definition
- Niezwykle łatwe w użyciu i instalacji
- Łatwe do umieszczenia w pokoju dzięki niewielkim wymiarom
- Moc maksymalna: 560 Watt (4- way active)
- Pasmo przenoszenia: +/- 1.5 dB: 17-25.000 Hz
- Wejścia: Balanced / unbalanced XLR
- Głośnik wysokotonowy: Legend DXT
- Głośnik średniotonowy: Legend 15/4
- Głośniki niskotonowe: 4 x Legend 15/8
- Układ: Aktywny 4-drożny
- Wbudowany bezprzewodowy system WiSA
- Możliwość upgrade'u do systemu 7.1
- Wymiary: (WxHxD) cm: 45 x 29 x 130
- Waga kg: 31.6

Warunki gwarancji:
Kolumny marki System Audio objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.