Tara Labs The Omega Evolution - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Tara Labs
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • kpl.
  • 126 000,00 zł / kpl.

Kabel głośnikowy fabrycznie konfekcjonowany Tara Labs The Omega Evolution

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Kabel głośnikowy fabrycznie konfekcjonowany Tara Labs The Omega Evolution

Omega Evolution to jeden z najlepszych kabli głośnikowych TARA Labs, jedynie Grand Master Evolution jest od niego lepszy. Przewodniki RSC izolowane są cienką warstwą polietylenu Aerospace — materiału bardzo neutralnego, który niemal nie wnosi żadnego słyszalnego efektu.

Omega Evolution gra dźwiękiem realistycznym, niemal holograficznym. Lokalizacja źródeł pozornych jest punktowa. Rozdzielczość najdrobniejszych detali ukazana jest bez żadnej fatygi. Odpowiednia struktura harmoniczna rozciąga się w górę, w kierunku najdelikatniejszych i najbardziej precyzyjnych wysokich częstotliwości, co kontrastuje z niezauważalnie niskim poziomem szumów. Zapisaną na nagraniach przestrzeń można określić jako holograficzną. Jakość wybrzmień i odgłosów przestrzeni, w której odbywa się dźwiękowy spektakl jest wręcz zdumiewająca. Brzmienie kabla Omega Evolution jest nieporównywalne z żadnym innym kablem na świecie, z oczywistym wyjątkiem Grand Master Evolution.

- banany lub widełki BSM
- przekrój 4+ AWG na kanał
- miedź SA-OF8N
- 224 przewodniki RSC Gen 2 na kanał, w dielektryku Aero-PE
- oddzielny przewodnik dodatni i ujemny dla każdego kanału
- skręcone przewodniki Rectangular Solid Core (lite druty o przekroju prostokątnym) i technologia rurki wypełnionej powietrzem
- spektakularna potęga i wyrazistość
- absolutnie neutralny i spójny
- wybitna rozdzielczość mikrodetali i informacji o otoczeniu
- fantastyczne kontrasty dynamiczne i żywe obrazowanie