Teac TN-420-TD - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Teac
  • Dostępność: Mała ilość, potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 1 799,00 zł 1 399,00 zł / szt.

Gramofon Teac TN-420-TD

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Gramofon Teac TN-420-TD

Z okazji 50 rocznicy „Summer of Love” firma Teac wprowadza do oferty gramofon łączący niecodzienne, intrygujące wzornictwo i wspaniały dźwięk.

Gramofon ma klasyczną formę. Płytę nośną wykonano z MDF o dużej gęstości. Przyciągający wzrok wygląd uzyskano stosując nadruk w technice hydro-graficznej. Ciężki aluminiowy talerz doskonale tłumi rezonanse. Ramię statycznie wyważone w kształcie litery S z wymiennym headshellem ma długość efektywną 8,8 cala (223 mm).

Napęd realizowany jest za pomocą silnika prądu stałego i neoprenowego paska. Dostępne są dwie prędkości obrotowe talerza: 33 1/3 oraz 45 obr./min. Gramofon jest wyposażony fabrycznie we wkładkę Audio-Technica AT-95E z igłą eliptyczną. Pasmo przenoszenia wynosi 20 Hz – 20 kHz, a odstęp od szumu jest wyższy od 67 dB.  Nacisk igły na płytę może być regulowany w zakresie od 0 do 5g. Fabryczną wkładkę można zastąpić inną o wadze od 3,5 do 6,5 g.

Gramofon posiada wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy, z możliwością pominięcia go. Sygnał wyjściowy o napięciu 4,5 mV lub 120 mV dostępny jest z pozłacanych gniazd RCA. Na pokładzie znajduje się także przetwornik analogowo-cyfrowy z wyjściem cyfrowym w postaci portu USB-B. Umożliwia to współpracę z komputerem Mac lub PC w celu archiwizacji płyt LP. Rozdzielczość sygnału cyfrowego wynosi 16 bitów/ 48 kHz.
W komplecie z gramofonem znajdują się: mata filcowa, krążek centrujący do singli, pokrywa z bezbarwnego tworzywa, łączówka RCA oraz zasilacz wtyczkowy.

Specyfikacja techniczna:
- Typ ramienia Klasyczne
- Typ wkładki MM
- Stosunek sygnał/szum 67dB or higher (A-weighted, 20kHz LPF); 60dB or higher (unweighted, 20kHz LPF)
- Odczyt płyty Manualny
- Pasmo przenoszenia 20Hz to 20kHz
- Prędkość obrotowa 33 1/3, 45
- Przeniesienie napędu Pasek
- Wyjście USB 
- Wbudowany przedwzmacniacz
- Pokrywa w komplecie
- Pobór mocy (max) 1.5W
- Pobór mocy (standby) <0.5W
- Wymiary (S x W x G) mm 420 x 117 x 356
- Waga kg 4.9

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Teac objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.