Xindak XA-6950(II) - Streamer WiiM Mini Gratis! - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Xindak
 • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 5 248,00 zł brutto
 • szt.
 • 6 999,00 zł 5 950,00 zł / szt.

Hybrydowy wzmacniacz stereofoniczny Xindak XA-6950(II)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy lub specjalna oferta!

Promocja - Tylko teraz do zakupionego urządzenia dokładamy gratis Streamer WiiM Mini. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Hybrydowy wzmacniacz stereofoniczny Xindak XA-6950(II)

Nowy XA-6950(II) to hybrydowy wzmacniacz zintegrowany, który łączy cechy wzmacniacza półprzewodnikowego ze wzmacniaczem lampowym. W urządzeniu został wykorzystany doceniony przez klientów wygląd z modelu A600 oraz obwód wzmacniający, a specjalnie zaprojektowany mikrokomputer chroni i kontroluje obwody. Wzmacniacz jest w stanie dostarczyć najbardziej optymalne rozwiązania związane z przełączaniem sygnału, regulacją głośności oraz zabezpieczeniem zasilania i przeciążeniowym, co przekłada się na niezawodność pracy.
XA-6950(II) wykorzystuje hybrydowy obwód wzmacniający oraz posiada wbudowany przetwornik dla USB, dzięki temu można go podłączyć do każdego sprzętu działającego w systemie Microsoft Windows, a następnie wykorzystać je jako zewnętrzny przetwornik do dekodowania strumienia audio bezpośrednio z urządzenia. Uzyskuje wtedy również wyższą barwę oraz współczynnik S/N niż na standardowym wyjściu analogowym.

Specyfikacja techniczna:
- Konstrukcja Wzmacniacz stereo hybrydowy
- Lampy 2 x 6922
- Liczba kanałów 2
- Moc wyjściowa na kanał / impedancja 40W / 8ohm ( czysta klasa A)
- Przetwornik Cyfrowo-Analogowy USB DAC
- Złącza wejściowe cyfrowe USB
- Złącza wejściowe analogowe 3 x RCA stereo
- 1 x XLR stereo
- Pasmo przenoszenia 10Hz - 100KHz (±1dB)
- Stosunek sygnał-szum ≥95dB
- Funkcje / wyposażenie Pilot zdalnego sterowania
- Zużycie energii 480W
- Wymiary (W x S x G) 17 x 43 x 46 cm
- Waga 28 kg


Streamer audio WiiM Mini

WiiM Mini to wysokiej jakości streamer audio z dźwiękiem Hi-Res i bezprzewodowym strumieniowaniem dźwięku multiroom/multichannel. Jest idealnym rozwiązaniem by dodać funkcje streamingu do starszej generacji, stacjonarnego zestawu audio lub kolumn aktywnych. Odtwarzacz obsługuje AirPlay2, Multiroom Stereo. Współpracuje z asystentami głosowymi Alexa i Siri. Przesyła strumieniowo dźwięk w wysokiej rozdzielczości z serwisów Spotify, Amazon Music i innych.

Airplay 2
WiiM Mini zmieni Twój dotychczasowy system stereo lub same aktywne głośniki obsługujące AirPlay 2. Odtwórz muzykę, którą kochasz z urządzeń iOS i Mac, lub przesyłaj dźwięk z telewizora z Apple TV. To łatwy i niedrogi sposób na podłączenie urządzeń Apple do ulubionego, domowego sprzętu audio.

Przesyłaj bezstratny dźwięk bezprzewodowo bez cięcia dźwięku
Dzięki wbudowanemu modułowi WiFi 2,4G i 5G możesz bezprzewodowo przesyłać strumieniowo, bezstratny dźwięk w jakości 192 Khz/24-bit/, z najpopularniejszych serwisów muzycznych na świecie, internetowych stacji radiowych lub własnych treści z telefonu, komputera lub serwer NAS. Zasięg pracy jest taki sam jak zasięg sygnału Wi-Fi. Łącząc się poprzez odbiornik bluetooth można przesyłać sygnał audio do 10 metrów.

Cała muzyka w jednej aplikacji
Sterowanie muzyką i urządzeniem w jednym miejscu jest wygodniejsze niż kiedykolwiek. Dzięki aplikacji WiiM Home możesz łatwo przeglądać ulubioną muzykę bez przeskakiwania do innych aplikacji muzycznych. Amazon Music, iHeartRadio, TIDAL, TuneIn, Napster, Deezer i Qobuz są zintegrowane z aplikacją WiiM Home. Możesz także sterować korektorem urządzenia, ustawiać alarmy muzyczne i tworzyć spersonalizowane komendy za pomocą aplikacji WiiM Home.

Dźwięk multiroom
Z łatwością zbuduj swój system dźwiękowy multiroom za pomocą głośników AirPlay 2 lub Amazon Echo, korzystając ze strumieniowego przesyłania poprzez Wi-Fi jako źródła. Korzystając z istniejących urządzeń audio, możesz stworzyć bardziej elastyczny system dźwiękowy multiroom z wieloma WiiM Mini. WiiM Mini obsługuje multiroom z różnych źródeł dźwięku, w tym z wejścia WiFi, bluetooth lub Aux. Dzięki temu jest wszechstronny w prawie każdej opcji słuchania muzyki.

Współpracuje z Alexa
Poproś Alexę o sterowanie WiiM Mini w celu odtwarzania muzyki, słuchania wiadomości lub ulubionego podcastu, ustawiając go jako preferowany głośnik w aplikacji Alexa. Połącz WiiM Mini z innymi urządzeniami Alexa, aby uzyskać bezprzewodowy system dźwiękowy multiroom. Zautomatyzuj WiiM Mini, tworząc komendy w aplikacji Alexa lub za pomocą Alexa przesyłaj Amazon Music Ultra HD bezpośrednio z aplikacji Amazon Music do WiiM Mini.

Spotify Connect i TIDAL Connect
Użyj aplikacji Spotify lub TIDAL jako pilota do WiiM Mini i przesyłaj strumieniowo bezpośrednio z tych usług. WiiM Mini zapewnia wyższą jakość dźwięku i większy zasięg pracy niż tradycyjne odbiorniki Bluetooth lub AirPlay 2 i uwalnia Twoje urządzenie mobilne do innych zadań. Spotify działa zarówno dla użytkowników Spotify Free, jak i Premium. TIDAL działa zarówno dla HiFi, jak i Master Quality (bez MQA).

Muzyczny budzik i wyłącznik czasowy
Użyj aplikacji WiiM Home, aby pomóc w ustaleniu regularnych nawyków dotyczących snu, ustawiając alarm budzenia lub tworząc wyłącznik czasowy z ulubioną muzyką, stacją radiową lub podcastem. Użyj aplikacji, aby dostosować głośność i czas odtwarzania, aby lepiej spać i obudzić się wypoczętym.

Odtwarzanie bez przerw
Precyzyjne odtwarzanie bez przerw ma kluczowe znaczenie dla wrażeń odsłuchowych. Dzięki precyzyjnemu odtwarzaniu bez przerw, czas odtwarzania jest gwarantowany identycznie jak w źródle. WiiM Mini używa dwóch dekoderów do usuwania dodatkowych próbek na początku i na końcu każdego pliku i łączenia ich. Działa to dla wszystkich obsługiwanych usług muzycznych, muzyki w telefonie lub sieci lokalnej.

Dwadzieścia cztery ustawienia EQ
Dwadzieścia cztery zaprogramowane ustawienia EQ zapewniają różne możliwości wyboru - aby spełnić Twoje preferencje dotyczące charakterystyki dźwięku. Zaprogramowany korektor obejmuje wybór z różnych gatunków muzycznych, regulację tonów niskich/wysokich, wzmocnienie głośności lub mowy itp. 10-pasmowy korektor niestandardowy zostanie zaimplementowany wraz z aktualizacją oprogramowania.

Specyfikacja Techniczna:

 • Łączność bezprzewodowa: Wi-Fi 2,4 GHz lub 5 GHz oraz Bluetooth 5.0
 • Wspierane formaty: MP3, AAC, ALAC, APE, FLAC, WAV, WMA, OGG
 • Streaming: Spotify, Amazon Music, Deezer, Tunein, Tidal, Qobuz, iHeartRadio, Napster, Soundmachine, Calm Radio itd.
 • Wejścia analogowe: Mini jack 3.5mm
 • Wyjścia audio: Optyk Toslink, mini jack 3.5mm
 • Korecja dźwięku: Regulacja niskich oraz wysokich tonów + equalizer
 • Waga: 40 g
 • Wymiary: 69 x 69 x 24 mm
 • Akcesoria w zestawie: Przewód USB A-C (do zasilania 5V/1A), kabel mini jack - RCA, kabel mini jack - mini jack, kabel optyczny toslink, instrukcja obsługi

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Xindak objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.