Yaqin MC-100B - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Yaqin
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 4 390,00 zł / szt.

Wzmacniacz stereofoniczny Yaqin MC-100B 

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Wzmacniacz stereofoniczny Yaqin MC-100B 

Wzmacniacz o konstrukcji dual mono o potężnej mocy 60W na kanał. Możliwość pracy w dwóch trybach, triodowym ze zwiększoną liniowością i bogatym dźwiękiem, lub tryb ultra linear ze zwiększona mocą wyjściową (wybór pracy na panelu górnym. Bardzo dobrze oddaje scenę z dużą ilością detali. Brak jakichkolwiek przydźwięków czy szumów to zaleta wysokiej jakości zastosowanych transformatorów. Doskonale radzi sobie z napędzaniem kolumn o sprawności rzędu 86-87dB.

Yaqin Mc-100B jest wzmacniaczem lampowym dual mono pracującym w układzie push-pull oparty na lampach mocy KT88 ( tetroda strumieniowa posrednio żarzona) oraz następujących lampach sterujących: 4 podwójne triody 6SN7 oraz 2 podwójne triody 12AX7. Zestaw składa się z zintegrowanego wzmacniaczy mocy oraz przedwzmacniacza, w jednej obudowie z własnym zasilaniem.

We wzmacniaczu zastosowano osobne transformatory zasilające, dławik. Zastosowano kondensatory o dużych pojemnościach w układach filtrujących tętnienie sieci. Na przednim panelu wzmacniacza umiejscowiono selektor wejść, pokrętło potencjometru oraz 1parę wejśca liniowego RCA o zmiennej czułości. Czułość ta zmienia się przełącznikiem na przednim panelU. Do wyboru mamy <=0.25 lub <=0.6V. Z tyłu wzmacniacz dysponuje czterema wejściami liniowymi RCA. Panel tylny posiada wejście liniowe RCA oraz wyjścia mocy dla kolumn o impedancji 4ohm i 8ohm.

Na wyposażeniu wzmacniacza jest klatka ochronna na lamy. Do wzmacniacza dodawany jest kabel zasilający, klucz imbus do demontazu klatki ochronnej, śrubokręt do regulacji biasu oraz komplet bezpieczników. Wszystko umieszczono w solidnej obudowie.

Wzmacniacz gra bardzo dynamicznie, z przepięknym głębokim basem i bardzo dobrym rozciągnięciem na drugim skraju pasma. Gra bardzo szeroką i głęboką sceną. Szybko daje się zauważyć rozdzielczość, głównie w zakresie tonów średnich i wysokich. Nic się nie zlewa detale nie giną pod natłokiem innych dźwięków. Średnica jest mocna z bardzo dobrą separacją głosów, szczegółowa i czysta. Charakter wysokich tonów jest delikatny z dużą detalicznością. Bas potrafi zagrać nisko i miękko chodź nie jest spektakujarny. . Mikrodynamika wzmacniacza jest na dość wysokim poziomie. W całym pasmie słychać wszystkie drobne uderzenia, dmuchnięcia, szarpnięcia.

Specyfikacja techniczna:
- Moc wyjściowa: 2x 60W (4Ω lub 8Ω) tryb UL 2x 3-0W (4Ω lub 8Ω) tryb TR
- Pasmo przenoszenia 5Hz - 80KHz ±2 dB
- THD <=1,5% przy 1 kHz
- SNR >=90 dB, Class A
- 4 pary wejść RCA
- 1 para wejść RCA o zmiennej czułości (0.25V lub 0.6V)
- 2 osobne wyjścia mocy dla impedancji 4 i 8 Ohm
- Ręczna regulacja biasu
- czułość wejścia 4 x Aux: <=0.2V 1 x Aux: <=0.25 lub <=0.6V
- dopuszczalna impedancja głośników 4Ω, 8Ω
- zastosowane lampy KT88 x 4, 6SN7 x 4, 12AX7 x 2
- zasilanie AC 110 V / 60 Hz, 220-240 V / 50Hz
- Pobór mocy: 250W
- wymiary: Packing size L 600mm W 520mm H 360mm
- Waga: 28kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Yaqin objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.