Marantz AV 7704 - kredyt 10x0% + dostawa gratis

Procesor kina domowego Marantz AV 7704

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Procesor kina domowego Marantz AV 7704

Dla użytkowników, którzy chcą stworzyć rozbudowany system rozrywki domowej, AV7704 jest bezkompromisowym 11.2 kanałowym procesorem AV i przedwzmacniaczem, zaprojektowanym do użycia z wysokiej jakości zewnętrznym wzmacniaczem mocy lub głośnikami aktywnymi.

Powszechna praktyka stosowana przez audiofilów opiera się na oddzieleniu sekcji przedwzmacniacza i wzmacniacza mocy, umożliwiając zasilaczom oraz układom obwodów uzyskanie optymalnej wydajności. AV7704 wyposażony został we wszystkie najnowocześniejsze technologie audio oraz kina domowego zachowując minimalistyczną stylistykę. 11.2 kanałowa sekcja wyjściowa oferuje konwencjonalne gniazda phono oraz zbalansowane gniazda XLR.
Umożliwia to użycie AV7704 wraz z oddzielnymi wzmacniaczami mocy, takimi jak siedmiokanałowy Marantz MM8077, pięciokanałowy MM7055 lub dwukanałowy MM7025, a zbalansowane gniazda przyłączeniowe gwarantują eliminację zakłóceń sygnału, umożliwiając podłączenie wzmacniacza mocy w bliskiej odległości od głośników lub ukrycia go wśród pozostałych komponentów domowej instalacji kinowej.
Łącząc w sobie bezkompromisową wydajność z możliwościami przyłączeniowymi, łatwością konfiguracji i legendarną jakością dźwięku Marantz, AV7704 jest najlepszym procesorem do kina domowego i wysokiej klasy przedwzmacniaczem do muzyki. 

Firma uważa, że wydajność kina domowego nie może odbywać się kosztem jakości odtwarzania muzyki. AV 7704 został zaprojektowany tak, aby stanowił centrum kompletnego, wysokiej klasy domowego systemu rozrywki. Procesor AV 7704 jest urządzeniem 11.2 kanałowym. Urządzenie wyposażone zostało w szeroką gamę udogodnień umożliwiających dzielenie się ulubioną muzyką, w tym streaming sygnału poprzez sieć, zgodność z formatami muzycznymi o wysokiej rozdzielczości, technologią Bluetooth i odtwarzaniem z urządzeń przenośnych, a także system bezprzewodowy HEOS multi room audio zapewniający dostęp do popularnych serwisów streamingowych, takich jak Tidal, Spotify, Deezer, radio internetowe TuneIn, SoundCloud i inne. W modelu AV 7704 inżynierowie dźwięku Marantz dostroili brzmienie, korzystając z całkowicie nowych podzespołów, takich jak 192kHz/32-bitowy blok konwertera cyfrowo analogowego z zegarem tłumiącym zakłócenia jitter, zapewniając tym samym bardziej precyzyjny dźwięk. Brzmienie Marantz opiera się na ponad 60-letnim doświadczeniu w przetwarzaniu dźwięku, oraz wykorzystaniu starannie dobranych komponentów, wybranych poprzez pomiar oraz testy odsłuchowe. Procesor wyposażony został również w wysokiej jakości magnetyczne wejście phono, umożliwiające podłączenie gramofonu, by umożliwić cieszenie się muzyką z singli i płyt LP. Nawet stylistyka AV 7704 odgrywa istotną rolę: wszystkie podzespoły procesora umieszczone zostały w obudowie antyrezonansowej nawiązującej wyglądem do stylu industrialnego, a sztywne antymagnetyczne panele zapewniają eliminację zakłóceń na poziomie obudowy.

Kino domowe i muzyka w wysokiej rozdzielczości, kompatybilność z pełną gamą odmian wideo w formacie 4K Ultra High Definition, obsługa 4K 60Hz, HDR oraz Dolby Vision jak i Hybrid Log Gamma (HLG), wbudowane dekodery Dolby Atmos, dts:X, Auro-3D. Osiem wejść HDMI zapewnia możliwość podłączenia szerokiej gamy urządzeń, takich jak odtwarzacze Blu-ray, sieciowe urządzenia streamingowe, dekodery oraz konsole do gier. Możliwy jest również upscaling starszych źródeł wideo do rozdzielczości 4K, a profesjonalna kalibracja ISF zapewnia najwyższą jakość obrazu. Trzy wyjścia HDMI umożliwiają procesorowi AV 7704 jednoczesną obsługę telewizora i projektora w głównej sali odsłuchowej, jak również przesłanie sygnału z innego, niezależnego źródła do monitora w odrębnym pomieszczeniu.

Dzięki funkcjonalności HEOS multiroom, AV 7704 umożliwia dostęp do szerokiej gamy serwisów streamingowych, w tym Spotify Connect, Tidal, Deezer, stacji radia internetowego, Apple Airplay oraz bezprzewodową łączność Bluetooth. Można również cieszyć się muzyką z sieci przez Ethernet lub wbudowane Wi-Fi, aż do formatów o bardzo wysokiej rozdzielczości, w tym DSD2.8/5.6. Ponadto, wbudowana bezprzewodowa technologia streamingu muzyki HEOS multiroom umożliwia procesorowi stać się częścią rozbudowanego domowego systemu muzycznego. AV 7704 połączy się z innymi urządzeniami HEOS, od głośników bezprzewodowych po wzmacniacze wyposażone w funkcjonalność HEOS, aby umożliwić użytkownikom udostępnianie muzyki i usług streamingowych dostępnych w sieci. Wszystko to pod kontrolą intuicyjnej aplikacji HEOS (również w języku polskim). AV 7704 wyposażony został w wiele funkcji zapewniających zwiększoną kontrolę oraz kompatybilność z niestandardowymi rozwiązaniami integracyjnymi innych firm, w tym kontrolę poprzez IP za pośrednictwem zarówno przewodowego połączenia LAN lub Wi-Fi. W celu zapewnienia kompatybilności z innymi komponentami audio wideo, na panelu tylnym znajduje się wejście i wyjście zdalnego sterowania IR, wraz z wejściem emitera i wyjściem wyzwalacza 12 V, natomiast bezpośrednie podłączenie zewnętrznej automatyki domowej oraz urządzeń sterujących umożliwia port szeregowy RS-232C. AV 7704 współpracuje również z Crestron Connected, zapewniając szybką i prostą integrację z urządzeniami inteligentnego domu.

System dostosowania dźwięku do pomieszczenia, Audyssey MultEQ XT32 zapewnia najlepsze możliwe brzmienie, które użytkownik może dostroić poprzez aplikację Audyssey Editor dostępną w sklepach Google Play oraz iTunes. Dopracowany asystent konfiguracji umożliwia prostą instalację, a przyciski wyboru Quick Select dają bezpośredni dostęp do ustawień ulubionych źródeł. Zaprojektowany dla wymagających entuzjastów muzyki, AV 7704 zachwyci tych, dla których muzyka jest tak samo ważną częścią rozrywki, jak telewizja i filmy.

AirPlay 2
Funkcja AirPlay 2 pozwala na strumieniowanie ścieżki dźwiękowej z popularnych serwisów strumieniowych lub z dowolnego iPhone'a, iPada, Maca lub Apple TV na urządzenie objęte aktualizacją. Poproś Siri, aby zagrał Twoją ulubioną piosenkę w wybranym pokoju, lub w całym domu. AirPlay 2 w stosunku do AirPlay pozwala na jednoczesne odtwarzanie muzyki na grupie urządzeń. Możesz kontrolować grupę bezpośrednio z aplikacji Apple Music i Home. Siri pozwala na sterowanie głośnością, przełączanie ścieżek oraz wyciszanie dźwięku. AirPlay 2 umożliwia obsługę dźwięku w wielu pomieszczeniach, dzięki czemu użytkownicy mogą bezprzewodowo przesyłać zawartość do wielu głośników AirPlay 2 jednocześnie i poprawić buforowanie dźwięku, aby zapewnić płynniejsze odtwarzanie. Aby korzystać z funkcji AirPlay 2, należy uaktualnić oprogramowanie urządzeń do najnowszej wersji.

Specyfikacja techniczna:
- 11.2 kanałowe wyjście przedwzmacniacza Wbudowany moduł Wi-Fi z obsługą częstotliwości 2.4GHz / 5GHz
- Wbudowana technologia bezprzewodowa HEOS multi room audio
- AirPlay 2, Bluetooth, Radio internetowe, Spotify Connect, Tidal, Deezer i inne
- Streaming sygnału audio dzięki technologii HEOS ze źródeł podłączonych do amplitunera
- Audyssey MultEQ XT32, Dynamic Volume oraz Dynamic EQ
- Kompatybilność z aplikacją Audyssey MultEQ Editor
- 4K/60 Hz full-rate pass-through, 4:4:4 color resolution, HDR, BT.2020, Dolby Vision, oraz Hybrid Log Gamma (HLG)
- 8 wejść HDMI (w tym 1 na przednim panelu) z pełnym wsparciem HDCP 2.2; 3 wyjścia HDMI
- Wyprowadzenie sygnału HDMI do drugiej strefy
- Funkcjonalność eARC (Enhanced Audio Return Channel) poprzez przyszłą aktualizację oprogramowania
- Dostrojenie brzmienia Marantz przy użyciu zupełnie nowych komponentów, w tym przedwzmacniacza current feedback HDAM
- Zupełnie nowy 192kHz/32bitowy konwerter cyfrowo analogowy z tłumieniem zakłóceń jitter
- Obsługa DSD (2.8/5.6MHz), FLAC, ALAC oraz WAV • Konwersja sygnału analogowego na HDMI oraz upscalling rozdzielczości SD/HD do HD/4K o Dolby Atmos, DTS:X, oraz Auro-3D
- Podwójny wyświetlacz
- Oznaczone kolorami przyłącza głośnikowe, Asystent konfiguracji, aplikacja Marantz AVR Remote
- Inteligentny tryb ECO z funkcją on/ off/auto
- Zaawansowane funkcje multi room; 11.2 kanałowy przedwzmacniacz; port RS232; profesjonalna kalibracja obrazu ISF; zgodność z Crestron Connected; kontrola poprzez IP
- Wymiary (szerokość x wysokość x głębokość) w mm 440 x 185 x 411
- Waga 14,1 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Marantz objęty jest 3-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja), realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.