Marantz AV7702 mkII - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • szt.
  • 8 495,00 zł / szt.

Wielokanałowy sieciowy przedwzmacniacz Marantz AV7702mkII

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Wielokanałowy sieciowy przedwzmacniacz Marantz AV7702mkII

Oferując 11.2-kanałowe przetwarzanie entuzjaści kina domowego mogą dodatkowo utworzyć konfigurację Dolby Atmos – przy dźwięku do 7.1.4 lub 9.1.2 i DTS:X do 11 kanałów. Wyjątkową zaletą oferowaną przez SR7010 jest możliwość aktualizacji pozwalającej na obsługę Auro-3D i Auromatic upmixer, wznosząc tym samym dźwięk 3D na najwyższe możliwe wyżyny dzisiejszej technologii. Niezależnie od odtwarzanego formatu dźwiękowe technologie Marantz są gwarancją najwyższej jakości odtwarzanej muzyki. Jest to zasługą potężnej 32-bitowej innowacji Bit SHARC DSP i wysokiej klasy przetworników cyfrowo-analogowych 192kHz/32bit zastosowanych w każdym z kanałów. bez najmniejszego problemu zapewni najwyższą jakość dźwięku Marantz, nawet w przypadku zestawów kin domowych umiejscowionych w większych pomieszczeniach. Jest to możliwe dzięki starannie dobranym komponentom audio najwyższej klasy. Co istotne, cały obwód wewnętrzny – wykorzystujący technologię modułów HDAM w ramach topologii sprzężenia zwrotnego, zapewniający dokładną obsługę wszystkich sygnałów zanim dotrą one do głośników, ma za zadanie wznieść oferowany dźwięk na prawdziwe audiofilskie wyżyny.
Technologia HDAM zapewnia ultra szybkie tempo narastania, co gwarantuje odpowiednią szerokopasmową odpowiedź i maksymalny zakres dynamiki – w rezultacie czego odtwarzane pliki audio o wysokiej rozdzielczości olśniewają fenomenalnym brzmieniem. Nowy model posiada na pokładzie przełomowy dekoder Dolby Atmos i upmixer Dolby Surround. Tak nowoczesne wyposażenie to gwarancja urzekającego i wielowymiarowego dźwięku, co jest możliwe dzięki zastosowaniu głośników ponad poziomem głowy lub umieszczonych bezpośrednio w suficie, bądź też zestawu głośników Dolby Atmos. Kolejną przełomową innowacją jest gotowość do obsługi technologii DTS:X i upmixer DTS Neural:X oferujących – niezależnie od liczby podłączonych głośników – efekt wciągającej przestrzeni akustycznej bezpośrednio otaczającej słuchacza.
Dzięki wbudowanym funkcjom Wi-Fi i Bluetooth, model AV7702 mkII otwiera przed użytkownikiem dostęp do niemal nieograniczonych źródeł muzyki, takich jak: Internet Radio, Spotify Connect i AirPlay. Wykorzystując standard sieciowej transmisji DLNA urządzenie odtwarza również pliki muzyczne przechowywane na komputerze PC/Mac lub te umieszczone na zewnętrznych urządzeniach. AV7702 mkII jest w stanie odtworzyć praktycznie każdy możliwy format wysokiej rozdzielczości, w tym: FLAC HD, ALAC, WAV192/24 a nawet DSD. Model ten oferuje także łączność za pomocą wejścia USB – umiejscowionego na przednim panelu – kompatybilnego z iPod’em oraz licznych analogowych i cyfrowych wejść audio. Dzięki 13.2-kanałowej sekcji przedwzmacniacza model ten może pełnić funkcję w pełni wyposażonego centrum domowej rozrywki. Urządzenie jest w stanie przesyłać muzykę nawet do trzech stref. Sekcja wideo w pełni obsługuje nową generację wideo w wysokiej rozdzielczości 4K Ultra HD i najnowszą specyfikację HDMI 2.0a zawierającą 4K 50/60Hz pass-through i skalowanie oraz kompatybilność z technologią HDCP 2.2 wymaganą do obsługi treści 4K zabezpieczonych przed kopiowaniem. Urządzenie zapewnia także obsługę kluczowych komponentów specyfikacji wideo BT.2020 4K Ultra HD – HDR (High Dynamic Range) i Wide Color Gamut. Urządzenie posiada 8 wejść HDMI – w tym jedno dogodnie umieszczone na przednim panelu – i 2 wyjścia HDMI. Wszystkie z nich zapewniają kompatybilność z HDCP 2.2, oferując tym samym możliwość podłączenia nowoczesnego sprzętu HDMI, w tym dwóch odbiorników TV działających jednocześnie.
Instalacja sprzętu jest bardzo prosta – nie ma potrzeby czytania dołączonej instrukcji obsługi. Wystarczy jedynie postępować zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie generowanymi przez zaawansowany przewodnik, asystenta instalacji i polegać na zaawansowanej kalibracji pomieszczenia Audyssey MultEQ XT32. Dodatkowo aplikacja Marantz App dostępna na Android i iOS sprawia, że codzienna obsługa sprzętu jest banalnie prosta. Co więcej, urządzenie posiada również inteligentny tryb ECO, który automatycznie zaoszczędza znaczną ilość energii elektrycznej, nie wpływając przy tym na wydajność urządzenia.

Specyfikacja techniczna:
- Wbudowane moduły Wi-Fi i Bluetooth
- Dolby Atmos
- Gotowy do obsługi DTS:X
- 11.2-kanałowa sekcja przedwzmacniacza XLR, 13.2-kanałowa sekcja RCA
- Wysokiej klasy dedykowany przedwzmacniacz z technologią HDAM dla obsługi plików audio w wysokiej rozdzielczości
- Audiofilskie kondensatory ELNA zasilające przedwzmacniacz
- Rozszerzone ekranowanie dla zminimalizowania zakłóceń
- Możliwa aktualizacja do Auro-3D (opcjonalna płatna aktualizacja)
- Wysokiej klasy przetworniki 192kHz / 32bit D/A dla wszystkich kanałów
- 7+1 (na przednim panelu) wejść HDMI / 3 wyjścia HDMI (4k 60Hz, 3D, ARC, HDR, BT2020)
- Duża konstrukcja klapy; aluminiowy panel przedni
- Niebieski iluminator LED Marantz; dodatkowy 2-liniowy wyświetlacz FL za klapą
- Uniwersalny pilot LCD
- Audyssey MultEQ XT32, LFC, Sub EQ HT, Pro ready
- Najnowsza wersja HDMI 2.0a z rozdzielczością 4k 60Hz 4:4:4
- Pełne wsparcie HDCP 2.2 na wszystkie wejścia
- Zaawansowane wideo przetwarzanie ze skalowaniem HDMI do 1080p, 4k 50/60 Hz
- MP3, WAV, AAC, WMA, AIFF
- Strumieniowanie audio HD: FLAC 192/24, DSD, ALAC
- Odtwarzanie bez przerw
- Spotify Connect (gdzie dostępny), obsługa radia internetowego, AirPlay
- Wejście Phono (MM)
- Asystent ustawień i zaawansowany graficzny interfejs użytkownika (GUI);
- Mała konstrukcja klapy; aluminiowy panel przedni
- Aplikacja sterująca dla urządzeń iOS i Android – Marantz Remote App
- Tryb ECO

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Marantz objęty jest 3-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja), realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.