Marantz NR1509 (czarny) - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Marantz
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin przy odbiorze osobistym.
  • szt.
  • 2 495,00 zł 1 795,00 zł / szt.

Amplituner kina domowego Marantz NR1509 (czarny)

Możliwość zakupu amplitunera w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Gwarantujemy atrakcyjną ofertę cenową przy zakupie amplitunera wraz z zestawem kolumn - szczegóły (42) 213 01 66

Amplituner kina domowego Marantz NR1509

NR1509 to najnowszy, zaawansowany technicznie amplituner do kina domowego w wyjątkowo smukłym opakowaniu. Wyposażony w funkcjonalność sterowania głosowego Amazon Alexa, oferuje wydajne centrum rozrywki domowej o dużej mocy oraz łatwe w użytkowaniu, zdolne dopasować się do prawie każdej przestrzeni oraz dostarczające wszystkie najnowsze funkcjonalności kina domowego jak i bezprzewodowy streaming muzyki.

Niespotykanie kompaktowe urządzenie, o wysokości nieco ponad 10 cm, zmieścić można bezproblemowo nawet na najmniejszej półce lub w ciasnej szafce TV. 1509 jest kompatybilny z wideo 4K, obsługuje najnowsze formaty dźwięku, posiada wszechstronną funkcjonalność streamingu muzyki oraz obsługę multiroom dzięki wbudowanej technologii HEOS.

HEOS otwiera nowy amplituner na świat sterowania głosowego: po prostu dodając HEOS do dowolnego urządzenia Alexa, od podstawowego modelu Echo Dot wzwyż, można używać poleceń głosowych do bezdotykowego sterowania amplitunerami, do włączania i wyłączania, w celu wyboru wejść, dostosowania głośności itp.

Wybierając 5.2 kanałowy NR1509, uzyskasz więcej niż wystarczającą moc, aby wypełnić pokój słynnym brzmieniem Marantz, czy to z programów telewizyjnych, filmowych ścieżek dźwiękowych, z muzyki przechowywanej w sieci czy z internetowych serwisów streamingowych, takich jak Deezer, Spotify Connect lub Tidal. Urządzenie wyposażono również w technologie Apple AirPlay oraz Bluetooth, które zapewniają prosty streaming muzyki z kompatybilnych smartfonów, tabletów i komputerów.

Niezwykle przystępny cenowo model NR1509 zapewnia kompletne rozwiązanie do kina domowego i streamingu muzyki dla użytkowników, którzy nie potrzebują funkcji dekodowania Dolby Atmos / DTS: X, ale nadal oczekują kompaktowego, eleganckiego centrum dla całego domowego systemu rozrywki. Amplituner 5.2 kanałowy, wyposażony w funkcjonalność Dolby TrueHD oraz DTS-HD Master Audio, oferuje pięć kanałów po 85 W każdy z wzmocnieniem Marantz oraz sześć wejść HDMI, w tym jedno na przednim panelu, z pełną obsługą wideo 4K.

Amplituner umożliwia streaming muzyki w sieci aż do rozdzielczości DSD 5.6 MHz, a także obsługę Deezer, Spotify Connect, Tidal oraz radio internetowe TuneIn, zapewniając zarówno łączność bezprzewodową Bluetooth jak i Apple AirPlay, oraz technologię HEOS multi room dla prostego kontrolowania muzyki w całym domu oraz sterowanie głosowe Alexa przy wykorzystaniu Alexa HEOS.

AirPlay 2
Funkcja AirPlay 2 pozwala na strumieniowanie ścieżki dźwiękowej z popularnych serwisów strumieniowych lub z dowolnego iPhone'a, iPada, Maca lub Apple TV na urządzenie objęte aktualizacją. Poproś Siri, aby zagrał Twoją ulubioną piosenkę w wybranym pokoju, lub w całym domu. AirPlay 2 w stosunku do AirPlay pozwala na jednoczesne odtwarzanie muzyki na grupie urządzeń. Możesz kontrolować grupę bezpośrednio z aplikacji Apple Music i Home. Siri pozwala na sterowanie głośnością, przełączanie ścieżek oraz wyciszanie dźwięku. AirPlay 2 umożliwia obsługę dźwięku w wielu pomieszczeniach, dzięki czemu użytkownicy mogą bezprzewodowo przesyłać zawartość do wielu głośników AirPlay 2 jednocześnie i poprawić buforowanie dźwięku, aby zapewnić płynniejsze odtwarzanie. Aby korzystać z funkcji AirPlay 2, należy uaktualnić oprogramowanie urządzeń do najnowszej wersji.

Specyfikacja techniczna:
- Wąska obudowa, która stanowi połowę wysokości tradycyjnego AVR
- 5-kanałowy dyskretny wzmacniacz mocy, 85 W na kanał
- 6 wejść HDMI - w tym jedno wejście na przednim panelu - z pełną obsługą HDCP 2.2
- Realistyczny dźwięk 3D dzięki Dolby Atmos 5.1.2 oraz DTS:X / Virtual:X
- Audyssey MultEQ, Dynamic Volume oraz Dynamic EQ
- Streaming muzyki aż do rozdzielczości DSD 5.6 MHz oraz Deezer, Spotify Connect i Tidal
- Port USB na przednim panelu do obsługi audio
- Sterowanie głosowe Alexa umożliwiające kontrolę głównych funkcji przy pomocy HEOS, dostępne przez aktualizację oprogramowania systemowego
- Kontrola przez aplikację Marantz Remote
- Wbudowana technologia HEOS multi room
- Bezprzewodowy streaming muzyki przez Bluetooth oraz Apple AirPlay 2
- Wejście Phono do podłączenia gramofonu
- 2.4/5GHz Wi-Fi dla stabilności połączenia w miejscach o dużym natężeniu sieci bezprzewodowych
- Prosta konfiguracja i obsługa, inteligentny tryb ECO oszczędzający energię

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Marantz objęty jest 3-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja), realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.