Marantz PM6006 + CD6006 + NA6005 + Dali Spektor 6 - kredyt 20x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Marantz
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin przy odbiorze osobistym.
  • szt.
  • 10 383,00 zł 7 777,00 zł

Zestaw stereofoniczny Marantz PM6006 + CD6006 + NA6005 + Dali Spektor 6

Możliwość zakupu zestawu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 lub 20 miesięcy.

Zestaw stereofoniczny Marantz PM6006 + CD6006 + NA6005 + Dali Spektor 6

Wzmacniacz stereofoniczny Marantz PM6006

PM6006 to coś więcej niż tylko ulepszony następca obsypanego nagrodami wzmacniacza PM6005. O wiele więcej. Ponieważ teraz możesz podłączyć ten wspaniały, zintegrowany wzmacniacz do jednego z wielu cyfrowych źródeł i wykorzystać jego najwyższej jakości przetwornik cyfrowo-analogowy, by cieszyć się niezrównaną jakością nowych multimediów. Naturalnie, z poprzedniej wersji zachowaliśmy sekcje przedwzmacniacza i wzmacniacza mocy, zbudowane wyłącznie z elementów dyskretnych - bez żadnego układu scalonego. A to dlatego, że specjalnie dobrane pojedyncze komponenty są nie tylko lepsze jakościowo od układów scalonych, ale także pozwalają na znacznie bardziej precyzyjne zestrojenie dźwięków, co przekłada się na większą przejrzystość i jasność odbioru. Zachowaliśmy również ekranowany transformator toroidalny i zmodyfikowane kondensatory główne. Nie zapomnieliśmy oczywiście o wszystkich oryginalnych funkcjach: sześciu gniazdach wejściowych audio (w tym gramofonowym), dwóch parach pozłacanych złączy głośnikowych z połączeniem typu bi-wiring oraz pilocie zdalnego sterowania. Ale nowa jednostka posiada też optyczne i koncentryczne wejście cyfrowe. Przetwornikiem cyfrowo-analogowym jest tutaj wysokoprądowy układ CS4398 pracujący z sygnałem 24 bity/192 kHz, sprawdzony wielu produktach z serii Premium. Cała sekcja cyfrowa została zamknięta w dodatkowej metalowej obudowie, aby mieć pewność, że nie wpłynie w żaden sposób na przetwarzanie sygnału analogowego. Krótko mówiąc, nowy PM6006 to sprawdzone rozwiązanie i jednocześnie droga w przyszłość.

Specyfikacja techniczna:
- zintegrowany wzmacniacz Current Feedback o mocy 2x 45W / 8 ohm rms
- wejście cyfrowe (opt. / coax.) dla większych możliwości połączeniowyc
- doskonała jakość audio ze źródła cyfrowego dzięki wysokiej jakości DAC CS4398 i Marantz HDAM SA2
- w pełni ekranowany zespół DAC
- pozłacane wejścia/wyjścia, włączając wejście Phono (MM)
- zastrzeżone rozwiązanie Marantz w postaci układów HDAM-SA3
- toroidalny transformator i wysokiej jakości komponenty
- wysokiej jakości terminale głośnikowe (A / B przełączalne)
- systemowy pilot zdalnego sterowania obsługujący wzmacniacz, odtwarzacz CD, odtwarzacz sieciowy

Odtwarzacz CD Marantz CD6006

Następca „Najlepszego odtwarzacza CD do 500 funtów” rankingu „What Hi-Fi Sound and Vision”, nowy CD6006, to ulepszona wersja z jeszcze lepiej dobranymi podzespołami. Dodaliśmy do niego metalową płytę dolną, a mechanizm CD jest teraz zamontowany centralnie. Dzięki temu udało się między innymi praktycznie wyeliminować wibracje. Potężny zasilacz napędza cyfrowe i analogowe obwody odtwarzacza, a wysokiej jakości przetwornik DAC CS4398 przetwarza sygnał cyfrowy na analogowy, który następnie jest przesyłany na pozłacane styki przez opracowany w Marantz wzmacniacz małych sygnałów HDAM-SA2. Dodaliśmy też nowy pilot, za pomocą którego można także sterować wzmacniaczem PM6006. Odtwarzacz ma również tryby czuwania z niskim poborem mocy i automatycznego czuwania, które pomagają oszczędzać elektryczność. CD6005 to idealny odtwarzacz dla melomana, któremu zależy na najlepszej jakości za rozsądną cenę. Świetnie nadaje się również dla miłośników przenośnej muzyki dzięki opcjom łączności z iPodem.

Specyfikacja techniczna:
- odtwarzanie CD, CD-R/RW, wejście USB-A z certyfikatem “Made for iPhone/iPod”
- wsparcie odtwarzania WAV, MP3, AAC , WMA poprzez wejście USB-A
- wysokiej jakości przetwarzanie cyfrowo-analogowe 192kHz/24bit D/A (CS4398) i precyzyjny zegar systemowy
- układ HDAM-SA2 na płycie głównej dla najwyższej jakości audio
- specjalnie stworzone komponenty audio
- zastosowanie bardzo szybkich diod Schottky’ego
- miedziowana płyta stabilizująca na regulatorze mocy, która minimalizuje wibracje
- wzmacniacz słuchawkowy o konstrukcji w pełni dyskretnej
- dwuwarstwowa płyta spodnia dla poprawy stabilności
- wyjścia pozłacane L/R/Coax

Odtwarzacz sieciowy Marantz NA6005

Odtwarzacz sieciowy Marantz NA 6005 to idealne uzupełnienie dostępnego już duetu wzmacniacza PM 6005 i odtwarzacza CD 6005. Nowe urządzenie otwiera świat całkowicie nowych możliwości przed aktualnymi posiadaczami komponentów stereo. Co warte szczególnej uwagi, NA6005 posiada wbudowaną obsługę technologii WiFi i Bluetooth, jak również szereg unikatowych technologii audio stworzonych przez Marantz, dających wiele możliwości połączeniowych zapewniając jednocześnie najlepszą jakość dźwięku.
Kontynuując sukcesy swoich większych braci, NA-11S1 i NA8005, nowy NA6005 dziedziczy wiele technologii klasy referencyjnej oferując je wymagającym, ale wrażliwym na cenę miłośnikom muzyki. By zagwarantować znaną na całym świecie jakość Marantz, obudowa urządzenia jest bardzo trwałą konstrukcją, zasilacz wyjątkowo mocny a komponenty elektroniczne zostały starannie dobrane. Dumni użytkownicy mogą cieszyć się muzyką o wyjątkowej czystości i niezmąconej przejrzystości dzięki wysokiej klasy przetwornikowi cyfrowo-analogowemu DAC i unikatowemu rozwiązaniu stopnia mocy. Układy audio zawierają rozwiązanie stworzone przez Marantz – HDAM i HDAM-SA2 w hybrydowej konfiguracji, aby móc osiągnąć niski poziom zakłóceń i dużą szybkość dla szczegółowego odtwarzania z wysoką mocą jednocześnie.
Za pośrednictwem wbudowanego WiFi lub portu Ethernet, NA6005 łączy się z siecią domową uzyskując dostęp do tysięcy internetowych stacji radiowych i popularnego serwisu muzycznego Spotify z aplikacji Spotify Connect. Poza tym jest wyposażony w Apple Airplay, tak więc użytkownicy mogą przesyłać strumieniowo muzykę za pomocą iTunes z komputerów Mac lub PC, jak również bezpośrednio z iPhona, iPada lub iPod touch. Dzięki kompatybilności z DLNA 1.5, miłośnicy muzyki mają możliwość słuchania muzyki zapisanej lokalnie na dyskach NAS lub serwerze mediów i odtwarzać wiele formatów plików, wliczając w to WAV, WMA, MP3 i AAC. Co więcej NA6005 odtwarza pliki audio wysokiej rozdzielczości takie jak: DSD 2,8MHz/5,6MHz, FLAC 192/24, WAV 192/24, AIFF i ALAC. Dostępne jest też odtwarzanie bez przerw (Gapless) dla nieprzerwanej przyjemności słuchania koncertów na żywo lub nagrań muzyki klasycznej.
Umieszczone na froncie wejście USB rozszerza możliwości jeszcze bardziej, pozwalając użytkownikom na słuchanie muzyki z iPhona i iPoda poprzez połączenie cyfrowe i cieszenie się każdym szczegółem i bogactwem muzyki z domowego systemu audio wzbogaconym przez zaawansowane obwody NA6005. Wbudowana funkcjonalność Bluetooth pozwala nawet na podłączenie szerokiej gamy wspieranych urządzeń przenośnych przy użyciu jednego palca. Dostępne jest również cyfrowe wejście optyczne do podłączenia telewizora lub dekodera. Łatwość obsługi wszystkich funkcji jest zadziwiająca dzięki dużemu wyświetlaczowi i nowej dedykowanej aplikacji Marantz HiFi Remote App. To wszystko powoduje, że NA6005 stanowi otwarte drzwi do niezmierzonych pokładów stacji muzycznych, podcastów, kanałów dokumentalnych i wiele więcej – wszystko w doskonałej jakości dźwięku.

Główne funkcje:
- Wysokiej jakości dźwięk dzięki rozwiązaniom Marantz
- Analogowe układy audio z Marantz HDAM-SA2 dla najwyższej jakości dźwięku
- Wbudowane funkcjonalności Wi-Fi i Bluetooth, podwójna antena
- Szybkie opcje połączeniowe WiFi-Sharing i WPS
- Sieciowy streaming muzyki przez DLNA, AirPlay, radio internetowe i integracja ze Spotify Connect
- Odtwarzanie audio wysokiej rozdzielczości, w tym DSD 2,8 i 5,6 MHz, FLAC 192/24, WAV 192/24, AIFF, ALAC i wsparcie Gapless
- Tryb DAC z cyfrowym wejściem optycznym i USB-A z przodu obudowy
- Konwerter C?A 192kHZ/24bit
- Wysokiej jakości komponenty
- Wzmacniacz słuchawkowy o konstrukcji w pełni dyskretnej zawierający układ Marantz HDAM-SA2
- Przyjazny środowisku: auto standby, mały pobór mocy w trybie standby
- Systemowy pilot do sterowania wzmacniaczem, odtwarzaczem CD i odtwarzaczem sieciowym
- Proste sterowanie dzięki dużemu, 3-wierszowemu wyświetlaczowi z przodu i nowej aplikacji Marantz HiFi Remote App

Kolumna podłogowa Dali Spektor 6

Spektor 6 sprawia, że muzyka jest żywa, a brzmienie jest dokładnie takie, na jakim zależało artyście w trakcie jej tworzenia. W tym zakresie cenowym trudno znaleźć coś lepszego.

Membrana z włókna drzewnego
Zapewnia sztywność konstrukcji oraz niską wagę dla większej precyzyjności i szczegółowości ruchów membrany
Zastosowana mieszkanka materiałów o różnych parametrach dla zapewnienia mniejszego poziomu zakłóceń

Niskostratna konstrukcja
Zoptymalizowana membrana, metalowa konstrukcja kosza i zaślepka przeciwpyłowa dla lepszej wydajności membrany o dużym skoku

Niskostratne zawieszenie
Konstrukcja o niskim tłumieniu i wysokiej poziomie przemieszczenia zapewnia maksymalny zakres skoku i szczegółowości dźwięku

Konstrukcja zoptymalizowana pod kątem przepływu powietrza
Najwyższy poziom balansu między sztywnością a przepływem powietrza wewnątrz obudowy zapewniający optymalny poziom przemieszczenia membrany

Ultra lekka kopułka wysokotonowa
0.056 mg na 1 mm2 – połowa wagi konwencjonalnych kopułek zapewniająca szybkość i precyzję dźwięku

Materiał tłumiący pod kopułką
Minimalizuje odbicia od nabiegunnika, obniżając poziom zniekształceń

Głośnik umieszczony blisko sekcji średnio-niskotonowej
Poprawia przejście akustyczne i czasowe zapewnia prawdziwie spójne odtwarzanie dźwięku

Specyfikacja techniczna:
- Głośnik podłogowy
- Pasmo przenoszenia 43 – 26,000 db [Hz]
- Impedancja 6 ohms – 109 dB SPL
- Skuteczność 88.5 dB
- 25 mm głośnik wysokotonowy o ultra lekkiej konstrukcji membrany
- 2 x 16,5cm niskostratne membrany z włóknem drzewnym
- 2-drożna konstrukcja Bass-reflex
- Zalecana moc wzmacniacza 30 – 150W
- Wymiary 972 x 195 x 313 mm
- Waga 13.8 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Marantz objęty jest 3-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja), realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.
Kolumny marki Dali objęte są 5-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja), realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.