Marantz PM8005 + SA8005 + NA8005 - kredyt 20x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Marantz
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin przy odbiorze osobistym.
  • szt.
  • 16 485,00 zł 11 999,00 zł

Zestaw stereofoniczny Marantz PM8005 + SA8005 + NA8005

Możliwość zakupu zestawu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 20 miesięcy.

Zestaw stereofoniczny Marantz PM8005 + SA8005 + NA8005

Wzmacniacz stereofoniczny Marantz PM 8005

Ten zintegrowany wzmacniacz wykorzystujący technologię sprzężenia zwrotnego wykonany w pełni z elementów dyskretnych jest idealny dla audiofilów, którzy cenią sobie zarówno wyśmienitą jakość dźwięku, jak i elastyczność. Wzmacniacz oferuje moc 2x70W (8 ohm) oraz symetryczne obwody, które zapewniają idealne wywarzenie odtwarzanego dźwięku. Aby zapewnić zupełnie unikalne doświadczenie muzyki konstruktorzy Marantza tak zaprojektowali i zoptymalizowali charakterystyki układów mocy i przeprojektowali obwód dużego, podwójnie ekranowanego transformatora toroidalnego, aby zoptymalizować pasmo przenoszenia i rozkład mocy. W efekcie powstał wzmacniacz Current Feedback z ogromnym zapasem energii zdolny do napędzenia nawet najbardziej wymagających głośników z dużą łatwością. Aby w jeszcze większym stopniu poprawić jakość odtwarzanej muzyki PM8005 posiada również układ HDAM oraz trójwarstwową płytę spodnią, która służy do eliminacji drgań.
Wzmacniacz PM8005 jest wzbogacony również o tryb Source-Direct oferujący najczystszy sygnał audio i Phono MM, aby użytkownik mógł cieszyć się muzyką ze swoich winyli

- Moc 2x 70Watts (8 ohm) / 2x 100Watts (4 ohm)
- Zintegrowany wzmacniacz z układem Current Feedback dla najwyższej jakości dźwięku
- Autorskie obwody Marantz HDAM® SA3
- Ekranowany transformator toroidalny i zindywidualizowane komponenty wysokiej jakości
- Potężny wzmacniacz z wysokonapięciowymi diodami Schottkiego
- Trójstopniowa konstrukcja minimalizująca wibracje
- Wysokiej jakości terminale głośnikowe (A / B przełączalne)
- Wyjście Pre-Out i wejście Power Amp Direct dla łatwej integracji z systemem AV
- Dyskretny obwód bufora wejściowego
- Regulacja barwy dźwięku (Bass/Treble) i balansu
- Pozłacane złącza głośnikowe oraz wejściowe/wyjściowe, także wejście gramofonowe (MM)
- Pilot sterujący pozwalający kontrolować zarówno wzmacniacz jak i odtwarzacz CD

Odtwarzacz CD Marantz SA 8005

Konstruktorzy Marantza wykorzystali wiedzę, którą posiedli podczas tworzenia produktów Premium Range, do stworzenia wysokiej jakości odtwarzacza stereo SACD o wyjątkowej funkcjonalności. Dzięki użyciu wysokiej jakości komponentów i szybkich, symetrycznych obwodów o niższej impedancji odtwarzacz jest w stanie wiernie odwzorować szeroką gamę dźwiękową bez straty ani wzbogacania o dodatkowe niuanse. Mechanizm odtwarzacza praktycznie całkowicie eliminuje rezonans oraz redukuje do minimum zniekształcenia spektrum pasma, uzyskując wszystko, co najlepsze z jakości odtwarzanego dźwięku oferowanego przez płyty SACD.
Podobnie jak SA-14S1 Premium, model SA8005 także posiada tryb DAC. Jest również wyposażony w wejścia optyczne i coaxial digital oraz USB-B do bezpośredniego podłączenia do Twojego komputera PC. To oznacza, że możesz korzystać z wysokiej jakości DAC odtwarzacza oraz wyjścia audio z modułami HDAM®-SA2. Szczególnie z tego powodu nasz świeżo zaprojektowany odtwarzacz posiada technologię izolacji masa od sygnału, co praktycznie eliminuje szumy z komputera PC. Odtwarzacz może działać jak karta dźwiękowa dla komputera, a port USB-B działa w trybie asynchronicznym wspierając nie tylko 192 kHz / 24 bit, ale także DSD 2,8 MHz i 5,6 MHz dla uzyskania maksymalnej wszechstronności i jakości dźwięku. Wszystkie z powyższych źródeł korzystają z tego samego wysokiej jakości przetwarzania audio, więc cała Twoja muzyka będzie odtwarzana z taką samą intensywnością, energią i szczegółowością- niezależnie od podłączonego źródła

- Odtwarzanie płyt SA-CD / CD, USB-A i DAC-Mode (USB-B, wejście optyczne i coaxialne) dla HD-Audio
- Port USB-B działający w trybie asynchronicznym i zdolny do przenoszenia sygnału PCM do 192kHz/24bit oraz DSD2.8 & 5.6Mhz przesyłu bezpośredniego
- Analogowe obwody audio zawierające układ Marantz HDAM®-SA2 dla zapewnienia wysokiej jakości dźwięku
- Audiofilski wysokonapięciowy przetwornik DAC DSD1792 z precyzyjnym systemem zegarów i niskim jitter
- Toroidalny transformator i wysokiej jakości komponenty
- Dwuwarstwowa konstrukcja oferująca wysoką stabilność i minimalizująca wibracje
- Wzmacniacz słuchawkowy z układem HDAM-SA2
- Funkcja CD-TEXT, ładowanie iPad (5V/1A), odtwarzanie plików WAV przez złącze USB-A
- Pozłacane złącza wyjściowe
- Pilot sterujący pozwalający kontrolować zarówno wzmacniacz jak i odtwarzacz CD

Odtwarzacz strumieniowy Marantz NA 8005

Zaprojektowany, aby odtwarzać bogaty dźwięk o pełnym spektrum ze wszystkich popularnych źródeł muzycznych Marantz NA8005 jest wyposażony w port Ethernet, więc możesz podłączyć go do swojej domowej sieci, zyskując dostęp do tysiąca internetowych stacji radiowych oraz popularnego serwisu do strumieniowania muzyki Spotify Connect. Jest także wyposażony w technologię AirPlay firmy Apple, dzięki czemu użytkownicy mogą strumieniować muzykę z iTunes, bądź z komputerów Mac lub PC, jak również bezpośrednio ze swoich urządzeń mobilnych, takich jak iPhone, iPad, czy też iPod touch.
Dzięki obsłudze DLNA 1.5, miłośnicy muzyki mogą także zyskać dostęp do swoich lokalnych zbiorów plików audio, jak np. dysk NAS oraz mogą odtwarzać pliki w różnych formatach, takich jak: WAV, WMA, MP3, MPEG-4 AAC, FLAC i ALAC, jak również pliki FLAC HD 192 kHz / 24bitów oraz WAV 192 kHz / 24bitów. Odtwarzacz obsługuje także funkcję Gapless, aby umożliwić odsłuchiwanie nagrań muzyki klasycznej lub nagrań z koncertów bez przerw między utworami.

Cechy urządzenia:
- Sieciowy odtwarzacz DLNA 1.5 ze strumieniowaniem sieciowym, technologią AirPlay, radiem Internetowym oraz zintegrowaną obsługą Spotify Connect.
- Strumieniowanie sieciowe: obsługa formatów DSD, FLAC 192/24, WAV 192/24, ALAC oraz wsparcie funkcji Gapless
- Tryb DAC z 3 cyfrowymi wejściami (USB, koaksjalne, optyczne) i wejście USB-A na przodzie
- Posiada polskie menu
- Port USB-B działa w trybie asynchronicznym oraz umożliwia obsługę PCM do 192kHz/24bity oraz bezpośrednie strumieniowanie DSD2.8 i 5.6Mhz.
- Analogowe obwody dźwiękowe zawierające Marantz HDAM®-SA2 dla zapewnienia najwyższej jakości dźwięku
- Audiofilski wysokowydajny DAC oraz precyzyjny podwójny system zegara
- Wysokiej jakości, specjalnie dobrane komponenty
- W pełni dyskretna konstrukcja wzmacniacza słuchawkowego
- Systemowy pilot zdalnego sterowania do obsługi wzmacniacza, odtwarzacza CD oraz odtwarzacza sieciowego

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Marantz objęty jest 3-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja), realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.