Marantz UD7007 - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Marantz
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin przy odbiorze osobistym.
  • szt.
  • 4 995,00 zł 2 995,00 zł

Odtwarzacz Blu-Ray Marantz UD 7007

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym kredycie 0% na 10 miesięcy.

Uniwersalny odtwarzacz Blu-Ray Marantz UD 7007

Marantz z dumą prezentuje swój nowy flagowy odtwarzacz Blu-ray 3D, UD7007. Uniwersalny odtwarzacz dysków kontynuuje tym samym długoletnie tradycje Marantza w tworzeniu urządzeń o najwyższej jakości dźwięku i wysokim stopniu innowacyjności oraz korzysta z sukcesu swojego poprzednika UD7006.  Oferuje przy tym jeszcze większą ilość udoskonalonych funkcji i większe możliwości połączeniowe.
Marantz UD7007 cechuje się wyjątkową elastycznością i zdolnością do odtwarzania dźwięku i obrazu w zasadzie  wszystkich dostępnych formatów. Użytkownicy będą przede wszystkim cieszyć się spektakularnej jakości Blu-ray'em i naprawdę wyjątkową jakością dźwięku o wysokiej rozdzielczości z dużą ilością szczegółów, pochodzących z DVD Audio i Super Audio CD. Dzięki sieci Ethernet, UD7007 odtwarza dźwięk cyfrowy lub treści wideo (w tym FLAC-HD, DivX Plus HD) z sieci domowej, lub łączy się z usługami online, takimi jak YouTube i wideo na żądanie Netflix. Ponadto, dwa wyjścia HDMI z obsługą 3D optymalizują możliwości połączeniowe i konfiguracyjne, a użytkownicy mogą korzystać z dobrodziejstwa posiadania niezależnych portów do oddzielnego odtwarzania audio i wideo.
Jak we wszystkich odtwarzaczach Marantz, muzykalność jest podstawową wartością. Użytkownicy nie będą więc zaskoczeni specjalnie dostosowanymi komponentami w oddzielnie stworzonym obwodzie audio. Aby zapewnić najlepszą jakość analogowego dźwięku stereo z CD i SACD, UD7007 udostępnia  przetworniki C/A 32bit/192kHz oraz wysokiej jakości niestandardowy, analogowy stopień wyjściowy z unikalną technologią audio Marantz HDAM. Zmiany te zapewniają mocne brzmienie i rozdzielczość muzyki, jaką miłośnicy kina domowego od dawna wiążą z marką Marantz. Ponadto, UD7007 oferuje symetryczne wyjścia audio XLR dla audiofilów-purystów.
Wysokiej jakości mechanizm o szybkim czasie ładowania jest chroniony przez aluminiowy panel górnej osłony oraz stalową podstawę ramy konstrukcyjnej, aby uniknąć niepotrzebnych zakłóceń. Obudowa jest bardzo sztywna, a dodatkowa płyta na spodzie jeszcze ją wzmacnia eliminując drgania. Również elektronika jest podzielona na pięć odrębnych części, aby minimalizować zakłócenia i maksymalizować jakość dźwięku i obrazu.
Wszystkie te wyjątkowe cechy i tradycyjna estetyka Marantza tworzy z UD7007 unikalne rozwiązanie dla wszystkich miłośników kina domowego i muzyki. Ponieważ Marantz zawsze przodował w ograniczaniu niepotrzebnego zużycia energii, również nowe urządzenie oferuje dalsze zmniejszenie poboru mocy w trybie stand-by, a nawet automatyczne wyłączanie obwodów. UD7007 będzie dostępny w kolorze czarnym i srebrno-złotym od końca października bieżącego roku.

Cechy urządzenia:
- Odtwarzanie płyt Blu-ray, DVD, DVD-Audio, SACD i CD
- Streaming audio i wideo z sieci (certyfikat DLNA 1.5)
- Obsługiwane formaty plików: MP3, WMA, FLAC HD, DivX HD, AVCHD i JPG
- Pełna kontrola przy użyciu aplikacji mobilnej Marantz Remote App dla urządzeń Marantz nowej generacji
- 32bit/192kHz DAC i stopień audio wysokiej jakości dźwięku stereo z HDAM
- Zbalansowane wyjścia XLR oraz pozłacane terminale wyjść RCA
- Sztywna obudowa z dodatkową płytą spodnią
- 2 wyjścia HDMI dla oddzielenia dźwięku i obrazu
- W pełni ekranowany mechanizm i konstrukcja bez wentylatora dla cichej pracy
- Obsługa YouTube Leanback i Netflix VOD (gdzie dostępne)
- HDMI - 3D ready, CEC
- W komplecie kabel HIGH SPEED HDMI

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Marantz objęty jest 3-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja), realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.