Mbl 126 RC - kredyt 20x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Mbl
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 24 600,00 zł / szt.
Kolumna centralna Mbl 126 RC

Możliwość zakupu kolumn w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 20 miesięcy.
Kolumna centralna Mbl 126 RC

W każdym aspekcie podąża śladami większych konstrukcji zachowując ich podstawową budowę. Woofer w układzie push-push eliminuje działające siły i redukuje wibracje obudowy. Dodatkowo otrzymujemy, ręcznie wykonaną rzemieślniczo doskonałą solidną obudowę z wysokiej jakości materiałów, która pozostaje zupełnie wolna od rezonansów. W rezultacie będziesz w stanie usłyszeć nawet najdrobniejsze niuanse i żaden muzyczny szczegół już Ci nie umknie.

Najmniejsza z kolumn w konstukcji MBL posiada wysoko i średniotonowy przetwornik promieniujący dookolnie i dwa 5 calowe głośniki działające w układzie push - push. Jeden rzut oka wystarczy by stwierdzić, że jest to prawdziwy MBL. Ta stosunkowo niewielka konstrukcja posiada wiele wspólnego ze swoim starszym rodzeństwem jak chociażby dużo otwartego dźwięku w pewnym stopniu niezależnego od pozycji słuchacza czy niewiarygodną muzykalność, którą zawdzięcza opatentowanej technologii MBL a kosztującą ułamek ich ceny. Tak więc 126-tka ma wszystkie niezbędne cechy by obudzić muzykę do życia w namacalnie prawdziwej, trójwymiarowej interpretacji.

Niezwykle starannie dopracowane przetworniki są wstanie oddać nawet drobniejsze szczegóły i odtworzyć utwór z niezrównaną doskonałością. Dzięki niebywałej prędkości jej gwiaździstych segmentów MBL 126 RC może odtwarzać muzykę dowolnego rodzaju z pełna dynamiką w całkowicie naturalnym brzmieniu.
Przy użyciu MBL 126 RC możesz stworzyć wysokiej klasy systemu dźwięku przestrzennego. Podstawa głośnikowa będzie harmonizować zarówno wizualnie jak i technicznie z kolumnami frontowymi dodatkowo zapewniając idealne ustawienie.

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki MBL objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.