Meze Empyrean - Raty 20x0% lub specjalna oferta! - Dostawa gratis!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Meze
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 9 699,00 zł brutto
  • szt.
  • 12 899,00 zł / szt.

Słuchawki nauszne Meze Empyrean

Możliwość zakupu słuchawek w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 lub 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Słuchawki nauszne Meze Empyrean

Meze Empyrean to pierwsze na świecie słuchawki isodynamiczne. To zupełnie nowa, bardzo elegancka para słuchawek rumuńskiego producenta, który zapewnia, że ten wysokiej klasy produkt nie był decyzją biznesową, a raczej artystycznym przedsięwzięciem. Celem było sprawdzenie, co można stworzyć gdy nie patrzy się na cyfry. Słuchawki grają niezwykle przestrzenie, dynamicznie, brzmienie jest bardzo otwarte i szczegółowe.

Połączenie najwyższej jakości materiałów, wykwintnego kunsztu i szczegółowości, bezsprzecznie, Meze Empyrean są jednymi z najbardziej innowacyjnych technologicznie słuchawek magnetycznych na świecie.

Empyrean to produkt dwóch firm (Meze i Rinaro), które wspólnie poszukują możliwości wykraczających poza ich indywidualne możliwości. Rezultatem są bezkompromisowe słuchawki, które ucieleśniają śmiałe podejście estetyczne i zorientowanie na użytkownika oraz doświadczenie Rinaro w zakresie badań i rozwoju w dziedzinie płaskich magnesów.

Rinaro, progresywna firma audio, ma w swojej siedzibie zespół badawczo-rozwojowy, który od lat osiemdziesiątych był na czele rozwoju układów planarnych. To, co pierwotnie rozpoczęło się jako finansowana przez państwo inicjatywa z naciskiem na innowacje, weszło teraz w nowy rozdział progresji audio wraz z otwarciem nowoczesnego zakładu przemysłowego na Ukrainie.

Hybrydowy przetwornik
Łączy dwie niezależnie ukształtowane cewki drgające w obrębie tej samej membrany, zapewniając bardziej selektywne działanie akustyczne w różnych obszarach struktury ucha. Przetwornik Empyrean Driver łączy w sobie cewkę drgającą w kształcie spirali z unikalnymi kształtami, dzięki czemu dźwięk może być przekazywany z większą dokładnością wokół naturalnej formy ucha. Ta unikalna kombinacja generuje zwiększoną ekspozycję bezpośrednich częstotliwości fali dźwiękowej w zakresie 10 kHz i poprawia obrazowanie i lokalizację poprzez zmniejszenie wpływu opóźnień czasowych krótkofalowych spowodowanych rozproszonymi odbiciami pola.

To słuchawki na lata
Podstawowym założeniem Meze jest tworzenie produktów, które przetrwają. Wymienne wkładki nauszne oraz pozostałe części słuchawek są i będą w pełni dostępne. Dzięki temu nasz wykwalifikowany zespół bez trudu podejmie się serwisu Empyrean.

Specyfikacja techniczna:
- Membrana Rinaro ISOPLANAR
- Słuchawki otwarte
- Masa akustyczna 10,7 kg / m4
- Pasmo przenoszenia 4 Hz - 110 000 Hz
- Impedancja 31,6 Ohm
- Nominalne SPL 100 dB (1 mW/1kHz)
- Maksymalne SPL >130 dB
- Zniekształcenia (THD) <0.1%
- Waga ≈ 430 g

Warunki gwarancji:
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną przez autoryzowany centralny serwis.