Monitor Audio Wireless Link - dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Monitor Audio
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 398,00 zł / szt.

Bezprzewodowe połączenie subwoofera Monitor Audio Wireless Link

Bezprzewodowe połączenie subwoofera Monitor Audio Wireless Link 

Dziesiątki lat w których mieliśmy do czynienia z kilometrami kabli przechodzą do historii w ciągu kilku minut po zainstalowaniu zestawu bezprzewodowego WT-1 / WR-1. Mierzący 6cm średnicy oraz 4cm wysokości nadajnik - odbiornik stwarza automatyczne, bezstratne połączenie audio pomiędzy urządzeniami analogowymi w zakresie do 15m. Parowanie jest całkowicie intuicyjne i natychmiastowe.

Schowany z tyłu, za sprzętem nadajnik WT-1 podłączamy po prostu do wyjścia analogowego lub LFE w naszym wzmacniaczu/amplitunerze, dzięki czemu korzystając z pasma 2,4 Ghz przesyłamy cyfrowo nieskompresowany, pełnozakresowy dźwięk do odbiornika. Odbiornik podłączamy do dowolnego subwoofera lub dowolnego urządzenia. Bezproblemowa instalacja zastępuje długie brzydkie kable oraz konieczność ich ukrywania pod listwami.

Specyfikacja techniczna:
- Cyfrowa częstotliwość 2.4GHz
- certyfikat ErP
- Analogowe stereofoniczne wejścia / wyjścia
- Pasmo przenoszenia 20Hz

Warunki gwarancji:
Urządzenia marki Monitor Audio objęte są 5-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.