Musical Fidelity M6s DAC - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Musical Fidelity
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 7 295,00 zł 6 995,00 zł / szt.

Przetwornik cyfrowo/analogowy Musical Fidelity M6s DAC

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Przetwornik cyfrowo/analogowy Musical Fidelity M6s DAC

M6s DAC to urządzenie wyposażone w najnowszy przetwornik ESS Sabre - topowy model ES9038PRO, dedykowany do najwyższej klasy urządzeń audiofilskich i studyjnych. Urządzenie posiada na pokładzie komplet wejść cyfrowych, z których każde akceptuje klasyczny sygnał PCM w jakości do 32/768, zaś DSD do 5.6Mhz (DSD128). Aby poszerzyć funkcjonalność urządzenia doposażono je w wysokiej klasy wzmacniacz słuchawkowy oparty o komponenty z niezwykle cenionego urządzenia MX-HPA. Wyjścia analogowe mogą pracować w trybie liniowym lub przedwzmacnianym, co pozwala podłączyć DAC bezpośrednio pod końcówkę mocy stereo.

M6s DAC oferuje perfekcyjne parametry techniczne: zniekształcenia THD przy 20.000Hz nie przekraczają 0.0004%. Separacja kanałów wynosi minimum 120 decybeli, zaś stosunek sygnału do szumu określa parametr 119 decybeli. Liniowość jest lepsza niż 110 decybeli. Pomiary M6s DAC kilkurotnie przekraczają możliwości innych urządzeń stereo współpracujących z nim w ramach jednego systemu.
Dźwięk M6s DAC został określony przez producenta jako super transparentny, komunikujący olbrzymią ilość detali ze znaną dla tej marki muzykalnością. Scena dźwiękowa jest holograficzna - szeroko rozciągnięta wszerz oraz w głąb. Dźwięk jest szybki, dociążony, ale nie pozbawiony odrobiny słodyczy i ciepła.

Specyfikacja techniczna:
- Przetwornik DAC: ESS Sabre Pro ES9038PRO
- Separacja kanałów: 120dB
- Zakres dynamiki: 119dB
- Wejście USB
- Wejścia optyczne: 3
- Wejścia koaksjalne: 3
- Wyjścia 2xRCA liniowe
- Wyjście 2xXLR
- Wyjście słuchawkowe: 6.3mm jack

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Musical Fidelity objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.