NAD C568 - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Nad
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 3 199,00 zł / szt.

Odtwarzacz CD NAD C568

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Odtwarzacz CD NAD C568

Najnowszy odtwarzacz CD z serii Classic, model NAD C 568, wynosi dźwiękową doskonałość na nowy poziom, dzięki czemu staje się idealnym towarzyszem nie tylko dla wzmacniacza zintegrowanego NAD C 368, lecz także dla dowolnego systemu audio. Będąc następcą zaawansowanego odtwarzacza C 565BEE, w porównaniu z nim został znacząco udoskonalony – konstruktorzy wykorzystali nowe podzespoły i przeprojektowali układ wewnętrzny urządzenia. Efektem tych zmian jest jeszcze szybsza reakcja i szersze niskie tony, przy jednoczesnym zachowaniu tempa i precyzji, cech, z których słynął C 565BEE. W porównaniu ze swoim poprzednikiem nowy odtwarzacz może pochwalić się jeszcze większą głębią i skalą, przy zachowaniu dokładności brzmienia i przejrzystej struktury harmonicznej.

Od strony technicznej odtwarzacz C 568 jest na wskroś nowoczesną konstrukcją, idealnie przygotowaną na wiele lat muzycznej przygody. Urządzenie odtwarza płyty CD, CD-R i CD-RW, a dzięki portowi USB obsługuje również zewnętrzne pamięci, odczytując pliki MP3 i WMA. Podstawą wysokiej jakości brzmienia jest 24-bitowy przetwornik c/a Wolfson WM8741, który został wybrany ze względu na swoją doskonałą liniowość przy niskim poziomie i detaliczność. Z kolei najniższy możliwy jitter gwarantuje ultraprecyzyjny zegar firmy Crystek. Wszechstronność modelu zwiększają cyfrowe wyjścia, koncentryczne i optyczne, a także wejście wyzwalacza 12 V. Potwierdzeniem wysokiej jakości konstrukcji jest toroidalny zasilacz z osobną regulacją mocy dla sekcji analogowej i cyfrowej. Rozwiązanie to pozwoliło zredukować do minimum efekty interferencji. Obsługę odtwarzacza ułatwia próżniowy wyświetlacz fluorescencyjny (VFL), na którym w czytelny sposób prezentowane są m.in. informacje CD text.

Specyfikacja techniczna:
- odczyt CD, CD-R i CD-RW Kompatybilne
- Wejście USB obsługuje pamięć zewnętrzną, pliki aż do 384kbps
- Dekodowanie MP3 i WMA
- Pilot zdalnego sterowania NAD CD-9
- Ultra High-Precision Moduł zegara
- Wolfson 24 bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy
- Wyjście cyfrowe koaksjalne
- Optyczne wyjście cyfrowe
- Zasilanie toroidalny z oddzielnymi regulatorami mocy dla sekcji analogowej i cyfrowej
- VFL Wyświetlacz z CD text
- Tryb powtarzania dla pojedynczego utworu lub całej płyty
- Program Play, 40 utworów
- Odtwarzanie w kolejności losowej
- Zewnętrzne wejście IR
- Wejście Trigger 12V
- Pobór mocy <0,5 wat w trybie czuwania
- Odłączany kabel zasilający
- Wymiary (S x W x G) mm 435 x 311 x 83
- Waga kg 4.8

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki NAD objęty jest 2-letnią gwarancją door-to-door, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.