NAD T758 V3 - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Nad
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 6 499,00 zł / szt.

Amplituner kina domowego NAD T758 V3

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Gwarantujemy atrakcyjną ofertę cenową przy zakupie amplitunera wraz z zestawem kolumn - szczegóły (42) 213 01 66

Amplituner kina domowego NAD T758 V3

Nad zaprezentował najnowszy amplituner kina domowego T 758 V3. W najnowszej odsłonie zapewnia szybki i łatwy dostęp do najbardziej wyrafinowanych rozwiązań audio-wideo, w tym formatu 4K i dźwięku Dolby Atmos / DTS:X. Funkcje sieciowe oraz moduł BluOS zwiększają funkcjonalność. Wzbogacenie urządzenia o kolejne rozwiązania umożliwia modułowa konstrukcja MDC.
Projektując T 758 V3 inżynierowie skupili się przede wszystkim na jakości dźwięku. Model kompatybilny jest z najnowszymi formatami dźwięku przestrzennego takimi jak Dolby Atmos i DTS:X. Wielordzeniowy układ DSP pozwala na uzyskanie spektakularnej jakości brzmienia wielokanałowego. Dalsze korzyści zapewnia tryb EARS, który umożliwia przekonwertowanie sygnału stereo na dźwięk przestrzenny. Amplituner potrafi oczarować czystym, precyzyjnym i emocjonującym brzmieniem nie tylko podczas projekcji filmowych, lecz także podczas odsłuchu stereofonicznego ulubionej muzyki. Wielu melomanów ucieszy obsługa plików wysokiej rozdzielczości np. FLAC/WAV/AIFF 192 kHz/24 bity, a także obsługa formatu MQA. Ten ostatni gwarantuje studyjną jakość w plikach wystarczająco małych, aby można było je strumieniować przy wykorzystaniu standardowego łącza internetowego.

Doskonała jakość obrazu
Naturalny i czysty dźwięk idealnie współgra z perfekcyjnym obrazem. T 758 V3 w pełni obsługuje wideo UltraHD w rozdzielczości sięgającej aż 3840x2160 pikseli przy szybkości 60 klatek na sekundę z 4:4:4 i HDR. Funkcjonalność modelu zwiększa możliwość odtwarzania analogowego wideo poprzez HDMI. Rozwiązanie to upraszcza połączenie telewizora z projektorem – wystarczy jeden przewód, aby przesłać obraz i dźwięk. Ponadto dzięki HDMI użytkownik może w pełni korzystać z takich udogodnień jak kanał zwrotny audio (ARC, z ang. Audio Return Channel) i CEC(Consumer Electronic Control).

Funkcje sieciowe
T 758 V3 zawdzięcza swój wyjątkowy charakter wbudowanemu modułowi BluOS. Układ ten obsługuje technologię bezprzewodowego strumieniowania, jednocześnie umożliwiając strumieniowanie muzyki w bezstratnej jakości bezpośrednio do systemu kina domowego. Ponadto, dzięki obsłudze funkcji sieciowych, amplituner zapewnia dostęp do radia internetowego oraz licznych serwisów muzycznych. Zachowując bogactwo funkcji i możliwości amplituner NAD jest bardzo łatwy w obsłudze. Do sterowania odtwarzaniem muzyki służy intuicyjna aplikacja BluOS Controller. Rozwiązanie to pozwala także połączyć w jeden bezprzewodowy system multiroom wszystkie odtwarzacze muzyczne i głośniki bezprzewodowe kompatybilne z BluOS w domu.

Modułowa budowa
Urządzenie zostało zbudowane w oparciu o modułową konstrukcję MDC. Pozwala to na dołożenie opcjonalnej karty zwiększającej funkcjonalność. 
Amplituner zyskuje tym samym opcje, które wcześniej nie były dostępne niepotrzebne z punktu widzenia użytkownika. Za pomocą kart rozszerzeń możemy uaktualnić urządzenie np. o obsługę przyszłych formatów cyfrowych, także tych, które dopiero powstaną.

Specyfikacja techniczna:
- Ilość kanałów 7.1
- Moc wyjściowa 7 x 60W
- Dekodery dźwięku Dolby Atmos, Dolby True HD, DTS-HD
- 3D Video
- 4K Video
- HDMI (wej. / wyj.) 3/1
- Cyfrowe Optyczne (wej.) 2
- Cyfrowe Coaxial (wej.) 2
- Terminale głośnikowe Zakręcane
- Sterowanie aplikacją
- Odtwarzane formaty plików AIFF, FLAC, WAVFLAC, WAV 192/24
- Pobór mocy (max) 53W
- Pobór mocy (standby) <0.5W
- Wymiary (S x W x G) 435 x 172 x 397mm
- Waga 15.4kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Nad objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.