NAD T758 V3i - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Nad
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 6 499,00 zł / szt.

Amplituner kina domowego NAD T758 V3i

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Amplituner kina domowego NAD T758 V3i

Najnowszy amplituner kina domowego T758 V3i gwarantuje legendarną jakość dźwięku i pełną kompatybilność z najnowszymi funkcjami oraz formatami, zapewniając dzięki temu niezwykle realistyczne brzmienie muzyki i ogromną przyjemność z oglądania filmów lub seriali.

Wielu producentów amplitunerów AV obecnie skupia się na aspektach obrazu i dźwięku przestrzennego, niejako na dalszy plan spychając obwody audio. NAD wyszedł temu naprzeciw, wierząc w to, że wciąż wielu ludzi na pierwszym miejscu stawia muzykę. Dlatego też oczywistym było, że T758 V3i będzie musiał spełnić oczekiwania zarówno audiofilów, jak i entuzjastów kina domowego.

Modułowa konstrukcja MDC
Muzyczni entuzjaści nastawieni na wydajność cenią sobie możliwość korzystania z nieustannie zmieniającego się świata technologii AV bez rujnowania swojej pierwotnej inwestycji. W tym celu NAD opracowało najważniejszą innowację dekady: modułową konstrukcję MDC (Modular Design Construction), będącą odpowiedzią na starzenie się produktu. Cyfrowe układy dźwięku i obrazu znajdują się na wymienionych modułach. MDC sprawia, że ulepszenie T 758 V3i o przyszłe formaty cyfrowe będzie niezwykle proste.

Wysoka rozdzielczość
T758 V3i może poszczycić się wyjątkową wydajnością, co jest zasługą najnowszej cyfrowej technologii wideo, obejmującej ultra wideo w rozdzielczości do 3840 X 2160 pikseli przy 60 klatkach na sekundę z gamą kolorów 4:4:4 i wsparcie dla HDR (High Dynamic Range). Najnowszy model obsługuje popularne złącze HDMI, kanał zwrotny audio ARC (Audio Return Channel) i funkcję CEC (Consumer Electronic Control). Analogowe źródła wideo mogą być obsługiwane także za pośrednictwem HDMI, w ten sposób umożliwiając łatwe podłączenie do telewizora lub projektora poprzez jeden przewodu. NAD dołożyło wszelkich starań, aby pozostawić przetwarzanie wideo wszędzie tam, gdzie powinno się ono odbywać, tj. w urządzeniu wyświetlającym. Dzięki temu wyeliminowano wielokrotną konwersję formatu, co okazuje się częstym błędem w przypadku mniej zaawansowanych amplitunerów AV.

Niesamowite wrażenia dźwiękowe
Najnowszej generacji wielordzeniowy układ DSP o wysokiej szybkości odpowiada za dekodowanie najpopularniejszych formatów dźwięku przestrzennego, w tym HD Dolby Atmos i DTS Master Audio. Natomiast materiał ze źródła stereo może zostać przekonwertowany na dźwięk przestrzenny przy użyciu autorskiego, całkowicie unikatowego trybu przestrzennego EARS, wyróżniającego się swoją naturalną jakością dźwięku. Wszechstronność modelu T 758 V3i zwiększa wsparcie dla formatów High Res Audio, takich jak MQA (Master Quality Authenticated). Elementem wyróżniającym jest także niesamowity wzmacniacz NAD PowerDrive, który wyróżnia się wysokim prądem połączonym z wysoką mocą dynamiczną, co pozwala wydobyć pełnię możliwości dowolnych kolumn głośników. Zastosowane rozwiązania sprawiły, że T 758 V3i pokazuje swoją moc z niesamowitą głębią, czystością i niesamowitym naciskiem na detal – tyczy się to zarówno muzyki, jak i filmów.

Łatwa obsługa 
Projektantom udało się stworzyć bardzo prosty – a przy okazji elastyczny i łatwy w użyciu – interfejs użytkownika. Każde urządzenie źródłowe – zaraz po uruchomieniu przez użytkownika – za każdym razem zachowuje takie same indywidualne ustawienia. Tym samym nie pojawiają się „puste wejścia”, które mogłyby komplikować lub utrudniać obsługę. Z kolei za pomocą praktycznych przycisków szybkiego wyboru (AV Presets) można stworzyć indywidualną konfigurację dla różnych typów programów (teatr, akcja, musical, itd.) pod kątem oczekiwań użytkownika. Istnieje też możliwość nadawania własnych nazw poszczególnym wejściom, aby dopasować je do podłączonych urządzeń. Na większą elastyczność T758 V3i wpłynął także wbudowany AirPlay 2, który ułatwia integrację z ekosystemem Apple.

BluOS na pokładzie
Najnowszy amplituner NAD wykorzystuje wbudowaną technologię bezprzewodowego strumieniowania BluOS. Technologia ta pozwala przesyłać bezstratną muzykę wprost do twojego systemu kina domowego wprost z lokalnych bibliotek, radia internetowego lub popularnych strumieniowych serwisów muzycznych. Odtwarzaniem muzyki można sterować z dowolnego miejsca w domu, korzystając z intuicyjnej aplikacji BluOS Controller na smartfony, tablety i komputery. BluOS umożliwia również połączenie amplitunera w grupę z innymi urządzeniami kompatybilnymi z BluOS, np. NAD i Bluesound, dzięki czemu użytkownik może stworzyć domowy ekosystem muzyczny.

Speaker IQ
Dołączony mikrofon i zdalne sterowanie NAD sprawia, że zautomatyzowana konfiguracja głośników przestrzennych, NAD Speaker IQ, jest zarazem precyzyjna, jak i łatwa w użyciu. Obsługiwana jest również niezależna druga strefa, która może być zasilana przez wewnętrzne wzmacniacze tylnych kanałów. Ponadto za pomocą kompletnego zestawu złączy do automatyki domowej bez trudu można podłączyć także zaawansowane systemy multiroom.

Specyfikacja techniczna:
- Moc wyjściowa Tryb stereo 110 W (8 Ω przy zniekształceniach znamionowych)
- Moc pełnego wysterowania (wszystkie kanały) 7 x 60 W (0,05% THD, 20-20 kHz)
- Moc dynamiczna IHF 8 Ω 137 W 4 Ω 243 W
- Całkowite zniekształcenia harmoniczne przy mocy znamionowej <0,08%
- Zniekształcenia IM przy mocy znamionowej < 0,08%
- Współczynnik tłumienia, 8 Ω> 60
- Czułość wejściowa i impedancja 750 mV / 50 kiloomów
- Pasmo przenoszenia ± 0,8 dB (odniesienie 1 kHz, 20 Hz-20 kHz)
- Stosunek sygnału / szumu> 100 dB (referencyjna moc znamionowa przy 8 omach, A-ważona) > 90 dB (odniesienie 1 W przy 8 omach, A-ważone)
- Wejścia analogowe 5
- Wejścia HDMI 3
- Wyjście HDMI 1
- Wejścia cyfrowe optyczne 2
- Wejścia cyfrowe coaxial 2
- Wymiary (WxHxD) 435 x 172 x 397mm
- Waga 15.4kg 

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Nad objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.