Naim CD5 XS - kredyt 20x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Naim
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin przy odbiorze osobistym.
  • szt.
  • 13 990,00 zł 12 999,00 zł / szt.

Odtwarzacz CD Naim CD5 XS

Możliwość zakupu odtwarzacza w systemie ratalnym 0% na 10 lub 20 miesięcy.
Gwarantujemy atrakcyjną ofertę cenową przy zakupie odtwarzacza wraz z pozostałymi elementami systemu - szczegóły (42) 213 01 66

Odtwarzacz CD Naim CD5 XS

Odtwarzacz CD5 XS jest urządzeniem, które od poprzednika CD5x do serii XS prawdopodobnie przeszło najwięcej zmian. Praktycznie każdy jego komponent – z wyjątkiem tego samego transformatora zasilającego oraz napędu – jest nowy lub znacząco ulepszony.
Zoptymalizowane zostały wszystkie podstawowe elementy, w tym najważniejsze układy analogowe, tak, aby uzyskać jeszcze lepszy dźwięk, jeszcze więcej muzyki z każdej płyty. W CD5 XS po raz pierwszy w odtwarzaczu firmy Naim w historii, pojawiło się wyjście cyfrowe z układem zasilanym z osobnego odczepu transformatora. Mamy więc wybór pomiędzy wysokiej klasy sygnałem analogowym i cyfrowym.
Poprawa, wielokrotnie nagrodzonego, odtwarzacza CD5x było trudnym zadaniem, jednak dzięki skrupulatności i pochyleniu się nad każdym, nawet najdrobniejszym szczegółem, najlepszy w swojej klasie Naim CD5 XS to zdefiniowana na nowo, żywiołowa, pulsująca emocjami muzyka.
Przy konstruowaniu referencyjnego odtwarzacza CD w średniej klasie cenowej, jakim jest CD5 XS, sięgnięto po rozwiązania zastosowane poprzednio w droższych odtwarzaczach firmy Naim. Szuflada i zawieszenie transportu zapożyczono z CDX2 – to niskoinercyjny, redukujący rezonanse element o sztywnym mocowaniu oraz łagodnym tłumieniu, nie wprowadzające dodatkowej bezwładności obrotowej, pochodzącej z serwomechanizmu napędu.
Obudowa z cynku i tłoczonego aluminium to ulepszona wersja obudowy zastosowanej w serii 5 – zapewnia odpowiednią sztywność oraz odporność na zewnętrzne drgania.
CD5 XS kontynuuje trend ostatnich referencyjnych produktów Naima, oferując złącza RCA obok tradycyjnych dla tego producenta DIN-ów. Dzięki RCA można łatwo podłączyć odtwarzacz do wzmacniaczy innych producentów, co pozwoli na idealne dopasowanie brzmieniowe danego systemu.

WYJŚCIA AUDIO
- Analogowe DIN, RCA
- Napięcie wyjściowe (stałe) 2,1 V rms (1 kHz)
- Impedancja wyjściowa 10 Ω (max)
- Minimalna impedancja obciążenia 10 kΩ
- Pasmo przenoszenia 10 Hz – 20 kHz (+0,1/-0,5 dB)
- THD+N <0,1% (10 Hz – 18 kHz, dla poziomu maksymalnego)
- Odpowiedź fazowa liniowa, pełna zgodność
- Liniowość ± 0,1 dB w odniesieniu do sygnału referencyjnego
- Wyjścia cyfrowe (typ) S/PDIF, 75 Ω BNC

UPRGADE
- Zasilacze FlatCap XS, HiCap, SuperCap
- Inne DAC

STEROWANIE
- Podczerwień RC5
- Wejście trigger minijack 3,5 mm na tylnym panelu (RC5)
- RS232 Opcjonalnie (DE9 żeńskie)

FORMATY
- CD Red Book
- Zgodność CD, CD-R

ZASILANIE
- Sieć 100 V, 115 V, 230 V; 50 lub 60 Hz

WIELKOŚĆ
- Wymiary 70 x 432 x 301 mm (W x S x G)

WYKOŃCZENIE
- Front szczotkowany i anodowany na czarno
- Obudowa czarny lakier proszkowy

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Naim objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.