Naim NDX 2 - kredyt 20x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Naim
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 27 999,00 zł / szt.

Odtwarzacz strumieniowy Naim NDX 2

Możliwość zakupu odtwarzacza w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 lub 20 miesięcy.

Odtwarzacz strumieniowy Naim NDX 2

Najnowszy odtwarzacz został zaprojektowany w oparciu o całkowicie nowy system przesyłania strumieniowego. Przygotowania do jego wprowadzenia trwały ponad trzy lata. Innowacyjna technologia cyfrowa Naim przewyższa co do tej pory stworzono. Łącząc system DSP z bogatą, analogową duszą, urządzenie sieciowe zapewnia wciągającą jakość dźwięku, aby usłyszeć to co najlepsze z twojej muzyki, zachowując klasyczny styl Naima. NDX 2 wyposażono w szereg udogodnień muzycznych, w tym kolorowy wyświetlacz oraz doskonałą aplikację sterującą dla tableta i smartfona. Poprzedni model, NDX, który był pierwszym na świecie audiofilskim odtwarzaczem sieciowym, wciąż pozostaje wyjątkowym rozwiązaniem w zakresie przesyłu strumieniowego, ustępując tylko topowemu odtwarzaczowi NDS. Parametry funkcjonalne NDX 2 odpowiadają jego zaawansowanej budowie. Nowe rozwiązania ułatwiają słuchanie muzyki w większym stopniu niż kiedykolwiek wcześniej: strumieniowe przesyłanie dźwięku o wysokiej rozdzielczości przez sieć w technologii UPnP, odtwarzanie za pośrednictwem USB/iPoda, dostęp do tysięcy internetowych stacji radiowych, korzystanie z programu Spotify Connect, radia DAB/FM, wejścia cyfrowe dla źródeł zewnętrznych, funkcja multiroom w strumieniowym. 

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Naim objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.