Naim XPS DR - kredyt 20x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Naim
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 22 999,00 zł / szt.

Zasilacz audio Naim XPS DR

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 20 miesięcy.
Gwarantujemy atrakcyjną ofertę cenową przy zakupie zasilacza wraz z pozostałymi elementami systemu - szczegóły (42) 213 01 66

Zasilacz audio Naim XPS DR

Prawidłowe zasilanie od ponad dwudziestu lat pozostaje centralnym punktem filozofii firmy Naim. Badania udowodniły, że oddzielenie zasilacza od odtwarzacza CD przynosi jednoznaczną poprawę dźwięku. Typowe rozwiązania, takie jak przeniesienie konwertera D/A do osobnej obudowy, są przyczyną wielu problemów.
Timing, szeroki zakres dynamiki oraz przejrzystość to cechy, które w przypadku dodania XPS-a do odtwarzacza CDX2 ulegają znaczącej poprawie. Skomplikowane pasaże stają się czytelniejsze, pozwalając bardziej zaangażować się w muzykę oraz dając więcej radości z jej słuchania.
XPS pozwoli uwolnić muzykę z systemu audio, umożliwiając niewiarygodnie efektywny upgrade dla modeli HDX, CDX2 oraz DAC i będzie kluczowym komponentem w zestawieniu z odtwarzaczem CDS3.
Bardzo duży toroidalny transformator zasilający, wraz z kondensatorami wygładzającymi tętnienia sieci, zapewniają wyjątkową dynamikę.
Naim XPS to zaawansowany zasilacz wyposażony w sześć niezależnych, stabilizowanych, niskoszumnych wyjść, toroidalny transformator zasilający oraz sześć sekcji wyjściowych. Napięcie z nich jest powtórnie stabilizowane w odtwarzaczu CD, w niektórych podwójnie.
Antywibracyjne nóżki kontrolujące rezonanse uzupełnia elegancki odlew i wytłaczane niemagnetyczne chassis, chroniące czułe obwody wewnętrzne wzmacniacza przed drganiami i efektem mikrofonowania.
Zasilacz ten jest konieczny w przypadku odtwarzacza CDS3, na którego wyposażeniu się znajduje. Może być także dodany do odtwarzacza CDX2, dając wyraźną poprawę jakości dźwięku. To również wartościowy dodatek do odtwarzacza plików HDX oraz przetwornika D/A Naim DAC, gwarantując wyjątkowe przeżycia muzyczne.

WYJŚCIA
- Zasilające ± 22 V, ± 10 V, 2 x 15 V

ZASILANIE
- Sieć 100 V, 115 V, 230 V; 50 lub 60 Hz

WIELKOŚĆ
- Wymiary 87 x 432 x 314 mm (W x S x G)

WYKOŃCZENIE
- Front szczotkowany i anodowany na czarno
- Obudowa czarny lakier proszkowy

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Naim objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.