Octavio Stream (+przewód RCA) - Dostawa 0zł!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Octavio
 • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 999,00 zł brutto
 • szt.
 • 999,00 zł 699,00 zł / szt.

Odtwarzacz strumieniowy Octavio Stream (+przewód RCA)

Prezentujemy OctavioPrezentujemy Octavio

Odtwarzacz strumieniowy Octavio Stream

Twój system audio ożywa
Chcesz odtwarzać muzykę bezprzewodowo, ale Twój wzmacniacz lub kolumny na to nie pozwalają?
Zmodernizuj swój klasyczny system audio, dając mu dostęp do świata strumieniowania i multiroom, a wszystko to w najwyższej jakości.

Octavio Stream prezentuje ulepszoną wersję swojego pierwszego modelu streamera. Niezwykle łatwy w użyciu, został zaprojektowany z myślą o modernizacji istniejącego systemu HiFi poprzez przekształcenie go w prawdziwy streamer bit-perfect i multiroom. Zawiera najlepsze współczesne technologie umożliwiające zdalny dostęp do muzyki, niezależnie od tego, czy jest ona przechowywana na serwerze NAS, komputerze, czy nawet na smartfonie.

W obecnej wersji odtwarzacz Stream oferuje obsługę AirPlay 2, aby ułatwić przesyłanie strumieniowe z urządzeń Apple, ale także Tidal Connect, aby sterować odtwarzaniem bezpośrednio z aplikacji Tidal. Aby ułatwić korzystanie z urządzenia dioda LED pojawia się również podczas jego konfigurowania.

Jak to działa?
Konfiguracja i korzystanie z Octavio Stream jest niezwykle szybkie i łatwe. Wystarczy podłączyć odtwarzacz sieciowy do systemu HiFi i podłączyć go do sieci Wi-Fi, aby uzyskać dostęp do wszystkich treści muzycznych. Sterowanie odbywa się bezpośrednio ze smartfona, dzięki aplikacji Octavio.

Co to jest Bit-Perfect?
Bit-perfect to termin powszechnie używany w audio do opisania odtwarzacza, który może odtwarzać plik bez wprowadzania jakichkolwiek zmian.
Na przykład, jeśli twój odtwarzacz Octavio Stream odtwarza plik Hi-Res 24bit/192kHz na Qobuz, wyjście cyfrowe będzie oferować 24bit/192kHz. Tak jak w przypadku odtwarzanego pliku muzycznego 16 bitów/44.1 kHz, wyjście cyfrowe zaproponuje tę samą częstotliwość próbkowania, bez modyfikacji. Krótko mówiąc, rzeczywisty stosunek 1:1 (wejście/wyjście).
To jest to, co nazywamy jakością najbliższą muzycznej rzeczywistości granego utworu.

Twoja muzyka bezprzewodowo
Octavio Stream jest kompatybilny z najpopularniejszymi serwisami streamingowymi i radiami internetowymi z Qobuz, Spotify, Deezer, Amazon Music, Tidal, a nawet TuneIn i iHeartRadio. Ponadto dzięki protokołowi UPnP masz również dostęp do plików przechowywanych na smartfonie, komputerze lub serwerze NAS.

Najdokładniejszy możliwy dźwięk
Octavio Stream zawiera technologię bezstratnej transmisji WiFi. Zapewnia wysoką jakość odtwarzania dźwięku w trybie bezprzewodowym. Co więcej, transmisja przez WiFi nie stosuje żadnej kompresji do oryginalnego sygnału audio, zachowując integralność nadawanego pliku.

Prosta i intuicyjna aplikacja
Octavio Stream ma własną, dedykowaną aplikację sterującą, dostępną bezpłatnie w Apple App Store lub Google Play na Androida. Ta aplikacja umożliwia szybki i łatwy dostęp, poprzez ergonomiczny i intuicyjny interfejs, do ulubionych usług strumieniowych, wielu radiostacji internetowych, a także do lokalnie przechowywanej muzyki.

Spotify Connect
Dzięki kompatybilności z Spotify Connect Octavio możesz bezpośrednio korzystać z aplikacji Spotify, aby rozpocząć odtwarzanie na podłączonych głośnikach lub odtwarzaczach.

Tidal Connect
Znajdź swoje urządzenie Octavio w oficjalnej aplikacji Tidal na telefonie komórkowym, tablecie lub komputerze.

Udostępnij swoją muzykę w całym domu
Dzięki Octavio Stream możesz dzielić się muzyką z rodziną i przyjaciółmi. Każdy domownik może pobrać aplikację Octavio i sterować odtwarzaną muzyką oraz przeglądać oferowane serwisy streamingowe.

Kompatybilny z technologią multiroom Octavio
Konfiguracja systemu multiroom z Octavio jest bardzo prosta. Wystarczy powiązać odtwarzacz Octavio Stream z każdym domowym systemem audio, aby zintegrować go z ekosystemem multiroom ze scentralizowanym sterowaniem za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Dzięki temu możliwe jest odtwarzanie tej samej muzyki we wszystkich pokojach lub różnych utworów dla każdego systemu audio.

Wyjścia Analogowe
Dzięki Octavio Stream możesz podłączyć swój system audio w sposób analogowy, dzięki zintegrowanemu wyjściu jack 3.5 mm. Stopień DAC odtwarzacza obsługuje rozdzielczości do PCM 24bit 192kHz.

Wyjścia Cyfrowe - Optyczne
Jeśli twój system audio ma wejście optyczne, możesz podłączyć go do wejścia optycznego Octavio Stream za pomocą kabla Mini-Toslink. Ta integracja umożliwia przesyłanie cyfrowego sygnału audio bez zakłóceń.

Zrównoważony projekt
Architektura Octavio Stream została opracowana wewnętrznie przez markę i pomyślana o dużej trwałości dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów. Co więcej, stopień przetwarzania dźwięku jest odporny na zakłócenia elektroniczne i elektromagnetyczne.

Moduł LinkPlay
Zdolność odbioru WiFi Octavio Stream zapewnia chip LinkPlay, światowej sławy odtwarzacz w dziedzinie podłączonego dźwięku. Dlatego automatyczne lub manualne aktualizacje są regularnie dostępne w celu poprawy komfortu użytkowania Octavio Stream. Ta technologia została zaprojektowana tak, aby była skalowalna i dostosowywała się do ewolucji strumieniowania.

Proste i wyrafinowane
Dzięki eleganckiemu wzornictwu Octavio Stream z łatwością dopasuje się do każdego systemu audio lub pomieszczenia w Twoim domu. Posiada również przyciski dotykowe do uruchamiania lub zatrzymywania odtwarzania muzyki bez konieczności korzystania ze smartfona.

Specyfikacja Techniczna:

 • Chipy Audio: Amlogic A113XARM Cortex-A53 (Quad-core), taktowanie 1.2 GHz, Broadcom BCM43456 (Wi-Fi / Bluetooth), Przetwarzanie dźwięku (APE) oparte na architekturze ARM NEON, Obsługiwane przez moduły Linkplay Next GenAirPlay2
 • Formaty Audio: FLAC / OGG / ALAC / WMA / APE / MP3, Odtwarzanie bez przerw (Gapless) możliwe z Qobuz i lokalnych plików
 • DAC: PCM5102 do 24 bit/192 kHz
 • Optyczny: Kompatybilność do 24 bitów/192 kHz
 • Wi-Fi: 802.11 b/g/n, 2.4 GHz/5 GHz
 • Bluetooth: Bluetooth 5.0, A2DP
 • Wymiary (szer. x gł. x wys.): 118 x 64 x 21 mm
 • Zawartość opakowania: Octavio Stream, Przewód zasilający USB-C, Power adapter USB, Instrukcja obsługi, + przewód wymieniony w nawiasie przy modelu urządzenia

Przewód analogowy Octavio RCA

Przewód analogowy RCA jest często używany do komponentów Hi-Fi (system Hi-Fi, gramofon…) lub szerzej do konsumenckich urządzeń audio.

Posiada dwa złącza odpowiadające kanałom: lewemu i prawemu.

Długość: 1.5m

Warunki gwarancji:
Produkty Octavio objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door.