Onkyo SKH-410 - dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Onkyo
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 299,00 zł / szt.
Głosniki do Dolby Atmos Onkyo SKH-410
Cena dotyczy 1 szt. kolumn.
Onkyo SKH-410 – głośniki efektowe Dolby Atmos®
Najłatwiejszy sposób by dodać Dolby Atmos® do Twojego systemu

Masz teraz prostą i nieskomplikowaną drogę by zakosztować pełni wrażeń Dolby Atmos w swoim kinie domowym. I nie musisz zmieniać nic w istniejącym systemie. Zachowasz Swoje wybrane głośniki, a dodając do nich Onkyo SKH-410, będziesz mógł cieszyć się efektami specjalnymi latającymi w trójwymiarowej przestrzeni twojego pokoju. Najnowsze przetworniki Onkyo Dolby Atmos® to łatwa w zastosowaniu i nie ingerująca w Twoje pomieszczenie alternatywa dla głośników montowanych w suficie.
Wystarczy wysterować głośniki SKH-410 sygnałem kanałów górnych z Twojego amplitunera wyposażonego w dekoder Dolby Atmos® i ustawić je na głośnikach przednich lub jeśli wolisz zamontować na ścianie. Posiadające certyfikat przetworniki poprzez odbicie dźwięku od sufitu wytworzą atmosferę, która wspaniale otoczy Ciebie i domowników. Poczujesz jak deszcz wpada Ci wprost za kołnierz, a wirnik helikoptera ze świstem przecina powietrze nad Twoją głową. Dolby Atmos® pozwoli Ci zagłębić się w film i znaleźć w środku akcji.
Onkyo SKH-401 to eleganckie małe kolumienki pokryte czarną szczotkowaną okleiną winylową. Należy je ustawić tak by promieniowały w sufit, a przed porysowaniem kolumn przednich czy mebli, chronią antywibracyjne gumowa podkładki. W komplecie znajdują się także dwa kable głośnikowe, tak więc można je zastosować natychmiast po przyniesieniu do domu i rozkoszować się prawdziwym trójwymiarowym dźwiękiem.

Właściwości Głośników efektowych Dolby Atmos® SKH-410
- Przeznaczone do stosowania jako głośniki efektowe w instalacjach Dolby Atmos®
- Specjalna konstrukcja certyfikowana przez Dolby Atmos®
- Mogą być ustawione na znajdujących się już w instalacji głośnikach przednich, lub w pobliżu tych głośników na meblach.
- Mogą być zawieszona na ścianie
- Zastosowano przetwornik pełnopasmowy z membraną o średnicy 8cm
- Obudowa wykonana z płyty wiórowej
- Maskownica wykonana z wysokiej jakości materiału przezroczystego akustycznie
- Wykończone wysokiej klasy okleiną winylową imitującą szczotkowane aluminium
- Moc ciągła: 25W
- Moc maksymalna: 100W
- Możliwość montażu na ścianie.
- W komplecie antywibracyjne podkładki gumowe i kable głośnikowe

Specyfikacja
- Szerokopasmowy przetwornik w obudowie zamkniętej
- Średnica membrany: 8cm
- Ciśnienie akustyczne: 81 dB/W/m  
- Moc ciągła: 25W (orientacyjnie)
- Moc maksymalna: 100W (orientacyjnie)
- Wymiary: (W x S x G) 120 x 143 x 150 mm  (orientacyjnie)

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Onkyo objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.