Onkyo TX-RZ830 (czarny) - gwarancja najlepszej ceny, zapytaj o ofertę!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Onkyo
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin przy odbiorze osobistym.
  • szt.
  • 5 199,00 zł 4 689,00 zł / szt.

Amplituner kina domowego Onkyo TX-RZ830 (czarny)

Gwarancja najlepszej ceny, zapytaj nas o ofertę!
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem, zadzwoń do naszego salonu lub napisz maila z pytaniem o indywidualną wycenę. Pamiętaj, w naszym salonie oferujemy produkty wyłącznie pochodzące z polskiej dystrybucji, objęte gwarancjami autoryzowanych polskich dystrybutorów realizowanymi w systemie door-to-door, każdy zakup poparty jest polskim dowodem zakupu. To ważne, dzięki temu masz pełne prawa jako konsument, a sprzęt w przyszłości przy odsprzedaży ma wyraźnie wyższą wartość.

Amplituner kina domowego Onkyo TX-RZ830

Zasil głośniki dźwiękiem, na jaki zasługują dzięki TX-RZ830, pierwszorzędnemu amplitunerowi A/V firmy Onkyo i odblokuj kompletny dźwięk w oparciu o odbicia w standardzie 7.2.4-kanałowym (wymagany zewnętrzny wzmacniacz stereo), uniwersalny przesył 4K HDR, i niestandardowa technologia Dynamic Audio Amplification umieszczona w wytrzymałej obudowie z aluminiowym frontem. Dźwięk jest płynny, ekspresyjny i dynamicznie wierny materiałowi źródłowemu, szczegóły rozjaśniają się z zadziwiającą przezroczystością, idealne do odtwarzania muzyki w wysokiej rozdzielczości, w tym Direct DSD 11,2 MHz, LP za pośrednictwem przedwzmacniacza gramofonowego, SACD z odtwarzacza Blu-ray lub muzyki przesyłanej strumieniowo przez AirPlay. Kompatybilność z popularnymi bezprzewodowymi platformami audio pozwala TX-RZ830 bezproblemowo dopasować się do innych kompatybilnych komponentów, zapewniając łatwe dystrybuowanie audio do wielu pomieszczeń. Aplikacje mobilne synchronizują treści, które chcesz umieścić w różnych pokojach dzięki wbudowanemu Chromecastowi, technologii DTS Play-Fi lub FlareConnect. TIDAL, Amazon Music, Spotify, Deezer i TuneIn są wbudowane w celu ułatwienia nawigacji.

Amplituner TX-RZ830 spełnia, w zakresie jakości odsłuchu, wytrzymałości termicznej i solidności wykonania, wysokie wymagania stawiane przez THX Ltd i zdobył wyróżnienie THX Select. Tor amplifikacji zbudowano zgodnie z nową technologią DAA (Dynamic Audio Amplification). Kładzie ona większy nacisk na jakość brzmienia, jego naturalność i dynamikę niż tylko na suche wyniki pomiarów laboratoryjnych. Praca z wysokimi prądami wyjściowymi oraz „tuning” brzmienia przeprowadzony przez firmowych ekspertów, zapewniają naturalną reprodukcję transjentów (stanów nieustalonych) co jest kluczem do wiernej i mocno angażującej słuchacza reprodukcji dźwięku. Potężna moc, pojawi się natychmiast gdy tylko akcja eksploduje na ekranie, dodając widzowi adrenaliny. Dokładność reprodukcji i pełna kontrola nad dynamicznymi akcentami możliwa jest dzięki: niestandardowemu transformatorowi zdolnemu do pobierania potężnej energii z sieci, blokowi niestandardowych kondensatorów filtrujących, aluminiowym radiatorom, obwodom non-phase-shift oraz dzięki zastosowaniu dużych i solidnych tranzystorów końcowych. Wzmacniacze mocy wbudowane w TX-RZ830 mogą współpracować z 4 omowym obciążeniem, radząc sobie świetnie z niskimi częstotliwościami poczynając już od 5 Hz.

Dolby Atmos i DTS: X do 7.2 kanałów
Posłuchaj ścieżek dźwiękowych Dolby Atmos i DTS: X w konfiguracji 7.2.2 lub 5.2.4. Podłącz zewnętrzny wzmacniacz mocy poprzez 11.2-kanałowe wyjścia i ciesz się pokryciem dźwiękowym od góry do dołu, z boku na bok i z przodu do tyłu, z czterema głośnikami sufitowymi i siedmioma podłogowymi. Poszczególne dźwięki nie są powiązane z kanałami i poruszają się naturalnie pomiędzy kolumnami.

Wbudowany Chromecast współpracuje z Asystentem Google
Przesyłaj dowolną muzykę ze smartfona, laptopa lub komputera do amplitunera z niezwykła łatwością. Steruj odtwarzaniem za pomocą aplikacji obsługujących Chromecasta na iPhonie, iPadzie, telefonie lub tablecie z Androidem, Laptopie Mac lub Windows lub Chromebook. Jeśli masz urządzenie z Asystentem Google, możesz sterować muzyką na TX-RZ830 za pomocą głosu.

Gotowy do wielopomieszczeniowej technologii dźwięku DTS Play-Fi
Technologia DTS Play-Fi pozwala cieszyć się wysokiej jakości muzyką z serwisów internetowych, serwerów multimedialnych i urządzeń przenośnych na dowolnej liczbie kompatybilnych produktów używając Onkyo Music Control App. Technologia DTS Play-Fi może synchronizować muzykę w każdym pokoju.

Bezprzewodowy dźwięk multiroom FlareConnect
FlareConnect udostępnia audio z sieci i zewnętrznych źródeł dźwięku między kompatybilnymi komponentami. Ciesz się bez wysiłku odtwarzaniem płyt LP, płyt CD, usług sieciowych i wielu innych dzięki obsługiwanym komponentom i systemom głośników. Wybór muzyki, grupowanie głośników i zarządzanie odtwarzaniem w domu są wbudowane w aplikację Onkyo Controller.

Trzy strefy
W konfiguracji kinowej 5.2-kanałów w Strefie 1 (Głównej), pozostałe cztery kanały mogą napędzać głośniki w Strefie 2 i Strefie 3. Dystrybucja analogowa i cyfrowa umożliwiają jednoczesne odtwarzanie źródeł cyfrowych * w różnych pomieszczeniach lub odtwarzać unikalne źródło w każdej strefie osobno. Wyjścia liniowe w strefie 2 i 3 są idealne do współdzielenia źródeł z istniejącymi systemami hi-fi. * Dźwięk przez wejścia HDMI i dźwięk S/PDIF nie są obsługiwane w strefie 3.

Bezprzewodowa łączność Wi-Fi i Bluetooth
Wbudowany 5 GHz / 2,4 GHz Wi-Fi zapewnia stabilność sieci dla przesyłania strumieniowego, aplikacji Onkyo Controller i dźwięku z wielu pomieszczeń. Bezprzewodowa technologia Bluetooth jest również dostępna dla łatwego połączenia mobilnego lub laptopa.

AirPlay, usługi przesyłania strumieniowego i wbudowane radio internetowe
Znajdź i przesyłaj strumieniowo muzykę z iPada, iPhone'a, komputera Mac i komputera PC za pośrednictwem bezprzewodowej platformy Apple AirPlay. Co więcej, Amazon Music, Spotify, TIDAL, Deezer i TuneIn również są wbudowane w urządzenie.

Obsługuje 4K HDR, BT.2020, 4K / 60 Hz i HDCP 2.2
Powitaj filmowe wideo w rozdzielczości 4K z jasnymi i żywymi kolorami, które można włączyć za pomocą High Dynamic Range (HDR) na obsługiwanym ekranie telewizora lub projektorze. Wejścia HDMI odbiornika, Main Out i Sub / Zone 2 Out przekazują formaty HDR10, HLG i Dolby Vision do kompatybilnych wyświetlaczy. Terminale obsługują standard wideo BT.2020 4K, odtwarzanie 4K / 60 Hz i HDCP 2.2.

Specyfikacja techniczna:
- 180 W/Ch (6 Ω, 1 kHz, 1% THD, 1 kanał, IEC)
- Moc dynamiczna:
  250 W (3 Ω, przód)
  220 W (4 Ω, przód)
  130 W (8 Ω, przód)
- THD + N (Całkowite zniekształcenie harmoniczne + Hałas) 0,08% (20 Hz-20 kHz, połowa mocy)
- Czułość wejściowa i impedancja
  200 mV / 47 kΩ (linia)
  3,5 mV / 47 kΩ (Phono)
- Certyfikat THX Select
- Dynamiczna amplifikacja audio z reprodukcją 5 Hz-100 kHz
- Dolby Atmos i DTS: X 5.2.4-ch lub 7.2.2-ch (7.2.4-ch z zewnętrznym wzmacniaczem stereo)
- HDMI 7 wejść (1 z przodu), Main Out i Sub / Zone 2 Out obsługujące przejścia 4K / 60 Hz, HDR10, HLG, Dolby Vision, BT.2020 i HDCP 2.2
- Obsługa HDMI dla 4K / 60 Hz, HDR10, HLG, Dolby Vision, 3D, Audio Return Channel, DeepColor, xvColor, LipSync, Dolby Atmos, Dolby TrueHD, DTS: X, DTS-HD Master Audio, DSD, DVD-Audio, Super Audio CD (SACD), wielokanałowy PCM i CEC
- Wbudowany Chromecast
- Współpracuje z Asystentem Google
- 5 GHz / 2,4 GHz Wi-Fi
- technologia DTS Play-Fi, FlareConnect, AirPlay, Amazon Music, Spotify, TIDAL, Deezer, TuneIn 
- Odtwarzanie dźwięku Hi-Res Audio, w tym DSD 5,6 MHz / 2,8 MHz, 192 kHz / 24-bitowy FLAC, WAV (RIFF), AIFF, ALAC i Dolby TrueHD
- Bezprzewodowa technologia Bluetooth dla urządzeń przenośnych, laptopów i komputerów PC (wersja 4.1 + LE, profil: A2DP v1.2, AVRCP v1.3)
- Advanced Music Optimizer poprawia skompresowaną jakość dźwięku cyfrowego 
- Wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy o niskim poziomie szumów dla wkładek z ruchomym magnesem (MM)
- Obsługuje bi-amping Front L / R
- 480i usuwania przeplotu (od 480i do 480p) przez HDMI dla starszych formatów wideo
- Precyzyjny przetwornik cyfrowo-analogowy AKM (AK4458) 384 kHz / 32-bitowy
- Technologia jitter-clearing PLL (Phase Locked Loop) dla dźwięku S / PDIF
- 32-bitowe cyfrowe przetwarzanie sygnału (DSP)
- Tryby surround (Rock, Sports, Action i RPG)
- Teatr-Dimensional wirtualny dźwięk przestrzenny
- Tryb bezpośredni do reprodukcji dźwięku zbliżony do oryginalnej jakości źródła
- Niezależne sterowanie tonami (bas / góra) dla wszystkich kanałów
- Zasilany terminal USB (5 V, 1 A) do odtwarzania dźwięku (z tyłu)
- 2 kompozytowe wejścia wideo i 2 komponentowe wejścia wideo
- 3 cyfrowe wejścia audio (2 optyczne i 1 koncentryczne)
- 6 analogowych wejść audio, 1 wejście analogowe stereo 3,5 mm (przód)
- Wejście Phono (MM) i korektor połączenia gramofonowego
- 11,2 pre-out
- 2 pre-outy subwoofera
- Gniazdo słuchawkowe 6,35 mm (przód)
- Wejście mikrofonowe głośnika (przód)
- Wyjście wyzwalania 12 V, wejście IR, sterowanie IP i obsługa RS232
- Odłączany kabel zasilający
- Wymiary SxWxG 435 x 201.5 x 398 mm
- Waga 14 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Onkyo objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.