Onkyo X9 - dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Onkyo
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę

Głośnik Bluetooth Onkyo X9

Głośnik Bluetooth Onkyo X9

Pościg Onkyo za doskonałym dźwiękiem krzyżuje się z wysoką wydajnością w modelu X9. Dostarczając dźwięk wysokiej rozdzielczości przez USB, jako jeden z nielicznych potrafi odtworzyć dźwięki aż do 40kHz, sprawiając, że jest to jedyne urządzenie przenośne High Resolution. Bezprzewodowa komunikacja pozwala na swobodne przemieszczanie się z głośnikiem między pokojami.

High Resolution Audio
Doświadcz możliwie najlepszej jakości audio ze swojego komputera. X9 został specjalnie zaprojektowany do odtwarzania plików wysokiej rozdzielczości. Pokrywając szersze pasmo przenoszenia oraz większą dynamikę, pliki Hi-res przeniosą twoje uszy jeszcze bliżej studyjnej jakości nagrania niż kiedykolwiek.

Wyśmienita precyzja
Dźwięk głośnika jest czysty, precyzyjny oraz przejrzysty. Cztery 50mm głośniki nisko-średniotonowe, oraz dwa wysokotonowe, oraz wzmacniacz 4x10W są w stanie dostarczyć wysokiej jakości dźwięk, bogaty w niskie tony.

Bezprzewodowa moc
Streaming Bluetooth pozwala na bezprzewodowe podłączenie głośnika, do każdego urządzenia wyposażonego w tą technologię. Dzięki złączu AUX-in głośnik możemy również podłączyć do urządzeń nie posiadających Bluetooth. Wbudowana bateria ułatwia transport oraz przemieszczanie się z głośnikiem. Parowanie urządzenia z 4 innymi pozwala na szybkie przełączenie się między źródłami.

Specyfikacja techniczna:
- Głośniki 
  2 x 1 "(25mm) tweeter
  4 x 2 "(50mm) głośnik niskotonowy
  2 x 3,5 "(89mm) pasywny radiator
- Wzmacniacz 4 x 10W wzmacniacz mocy wyjściowej <1% THD
- Pasmo przenoszenia 57Hz - 40 kHz
- Maksymalna liczba sparowanych urządzeń 8
- Maksymalna liczba urządzeń wielo-sparowany 3
- Zasięg do 10m (wolna przestrzeń)
- NFC 
- Pobór mocy ≤ 40 W
- Eco pobór mocy ≤ 0,1 W
- Wbudowany mikrofon
- Wbudowana bateria 2200mAh
- Wejście 15V DC moc, 3A
- Analogowe wejście AUX 3.5mm
- Analogowe wyjście słuchawkowe 3.5mm
- Wejście cyfrowe Micro USB typ B 
- Obsługiwany format: PCM: do 96 kHz (24bit)
- Wymiary (SxWxG) 300x144x63mm
- Waga 1474g

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Onky objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.