Opera Prima (wiśnia) - kredyt 20x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Opera
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin przy odbiorze osobistym.
  • szt.
  • 2 749,00 zł / szt.

Kolumna podstawkowa Opera Prima (wiśnia)
Cena dotyczy 1 szt. kolumn.

Możliwość zakupu kolumn w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 lub 20 miesięcy.

Kolumna podstawkowa Opera Prima

Nowy 6,5-calowy głośnik niskotonowy to niestandardowy model stworzony przez firmę ScanSpeak dla całej nowej serii Classica. Ten głośnik niskotonowy ma doskonałą wydajność w zakresie średnich częstotliwości, wystarczającą do zastosowania go do środkowego pasma w modelu Quinta. Wyposażony go w aluminiową membranę i cewkę 38 mm (dwuwarstwowy drut CCWA). Istnieje również metalowy pierścień wokół części biegunowej, aby kontrolować zmiany strumienia powietrza. Kosz jest odlewany ciśnieniowo dla maksymalnej sztywności. W porównaniu ze swoim poprzednikiem pojemność skokowa zostaje zwiększona o znaczące 25%. Sztywna aluminiowa membrana jest wolna od subharmonicznych i poprzecznych zniekształceń i doskonale odtwarza niższe częstotliwości.

Głośnik wysokotonowy, seria D26 firmy Scanspeak, ma poddaną obróbce miękką kopułę, podwójny magnes, komorę dekompresyjną, ferrofluid i kołnierz aluminiowy. Pasmo przenoszenia wynosi 30 kHz (0 dB), a 40 kHz jest odtwarzane w przy spadku 6 dB. Częstotliwość rezonansowa wynosi około 860 Hz, co sprawia, że ​​ten głośnik wysokotonowy jest niewrażliwy na drgania pochodzące z innych głośników (jeśli takie by się pojawiły w ciężkim 30 mm panelu przednim z MDF).

Obwód zwrotnicy jest podzielony na dwie różne płytki umieszczone w odpowiedniej odległości od siebie, w celu zmniejszenia wpływu wzajemnej indukcyjności cewek. Sekcje górnoprzepustowe głośnika wysokotonowego zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zminimalizować efekt mikrofoniczny.
Kondensatory zastosowane w ścieżce sygnału zostały starannie dobrane. Przyczynia się to również do stabilności wirtualnego kanału centralnego, tworząc stabilną i precyzyjną scenę dźwiękową.

Panel przedni obudowy wykonano z płyty MDF (o grubości 30 mm) jest wystarczająco szeroki, aby pomieścić głośniki, ma zaokrąglone krawędzie i jest pokryty skórą, która działa również jako uszczelka dla głośnika. Boki obudowy są oklejone prawdziwym drewnem i delikatnie polerowane. Struktura jest dodatkowo usztywniana przez wewnętrzne wsporniki. Wewnątrz obudów znajdują się dwie warstwy gąbki 10 cm z poliuretanu o kształcie piramidy, który absorbuje promieniowanie tylne głośników niskotonowych. W konsekwencji spójność i klarowność są cechami charakterystycznymi dźwięku tego głośnika. Złącza zewnętrzne to tradycyjne pozłacane gniazda mosiężne, takie same dla wszystkich głośników Opera, w tym naszych najlepszych modeli. Akceptują każde zakończenie zapewniające bezpieczny i skuteczny kontakt elektryczny i mechaniczny.

Specyfikacja techniczna:
- System: Stojak lub półka na książki, bass-refleks
- głośnik niskotonowy o średnicy 6,5 "z aluminium
- Pasmo przenoszenia: 40-20000 Hz
- Częstotliwość podziału 2000 Hz
- Zalecany wzmacniacz: od 10 watów
- Czułość 91 dB 2,83 Vrms przy 1 mt
- Moc 70 W RMS
- Impedancja nominalna 4 ohm (Z min> 3,5 ohm)
- Wymiary: 33 x 20 x 28 cm (wys. X szer. X gł.)
- Waga: 19 kg (para)

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Opera objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.