Oppo HA-2SE - kredyt 10x0% + dostawa gratis

Dodaj recenzję:
  • Producent: Oppo
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 1 795,00 zł

Przenośny wzmacniacz słuchawkowy Oppo HA-2SE

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Przenośny wzmacniacz słuchawkowy Oppo HA-2SE

OPPO HA-2SE to zmodernizowana wersja wielokrotnie nagradzanego przenośnego wzmacniacza słuchawkowego z wbudowanym akumulatorem. HA-2SE posiada ulepszony 32-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy ESS SABRE Reference ES9028Q2M. Dzięki ulepszonej architekturze DAC, nowy produkt gwarantuje jeszcze niższy poziom szumów i większy współczynnik sygnału do szumu.

HA-2SE posiada wejście USB, które współpracuje z większością urządzeń mobilnych, między innymi z iPhone 7. Dzięki temu OPPO może zastąpić dołączaną do urządzenia przejściówkę audio. Plusem jest również ładowanie urządzenia podczas słuchania muzyki.

OPPO HA-2SE to elegancki i wyrafinowany przenośny wzmacniacz słuchawkowy z wbudowanym akumulatorem. Jest on stworzony, aby podnieść jakość muzyki odtwarzanej z telefonów komórkowych i przenośnych odtwarzaczy muzycznych. Pod względem wizualnym, HA-2SE nie wygląda jak typowe urządzenie elektroniczne. Jego aluminiowa obudowa ma sfazowane krawędzie i pokryta jest naturalną skórą z kontrastowymi szwami, dzięki czemu HA-2SE przyciąga wzrok i trudno go pomylić z jakimkolwiek innym produktem. Spasowanie materiałów i wykończenie tego wzmacniacza będzie powodem do dumy dla jego użytkownika.

Urządzenie łączy w sobie wzmacniacz pracujący w klasie AB oraz przetwornik USB DAC obsługujący sygnały PCM 384 kHz i DSD256. HA-2SE oferuje wysokiej jakości konwersję cyfrowo-analogową dla produktów Apple iPhone / iPod, szerokiej gamy urządzeń z systemem Android oraz komputerów PC i Mac. OPPO HA-2SE może być w wygodny sposób użyty do ładowania „w drodze” urządzeń mobilnych, a dzięki dedykowanej ładowarce może być naładowany w jedyne 30 minut. Dzięki doskonałym parametrom i bardzo mocnej sekcji wzmacniacza, HA-2SE poradzi sobie z każdymi słuchawkami, zaczynając od czułych dokanałowych monitorów, kończąc na najbardziej prądożernych słuchawkach wokół usznych.

Hybrydowy wzmacniacz pracujący w klasie AB – Obwody stopnia mocy w HA-2SE pracują w klasie AB i zbudowane są w oparciu o układy scalone oraz elementy dyskretne. Elementy dyskretne w stopniu wyjściowym wzmacniacza są ręcznie selekcjonowane oraz parowane. Tranzystory wyjściowe mają odpowiednio dobrane punkty pracy tak, aby pracowały w swoim najbardziej liniowym zakresie zapewniając dobrą reprodukcję krytycznie niskich sygnałów i duży potencjał, gdy wymagana jest spora moc.

Stworzony do współpracy z iPod, iPhone oraz iPad - HA-2SE przeszedł certyfikację Apple "MFi" i jest w pełni kompatybilne z najnowszym iPod, iPhone oraz iPad, działając jako cyfrowy interfejs audio. Korzystając bezpośrednio z sygnału cyfrowego audio z tych urządzeń i konwertując go na sygnał analogowy za pomocą wysokiej jakości układu ESS Sabre 32 Reference DAC, z twojego urządzenia przenośnego popłynie najwyższej jakości muzyka. Dodatkowo, dla użytkowników odtwarzających muzykę wysokiej rozdzielczości z aplikacji, HA-2SE nie wymaga użycia zestawu Camera Connection Kit (CCK), kabel danych dołączony do twojego urządzenia Apple lub kabel Lightning dołączony do HA-2SE będzie wystarczający.

Obsługa urządzeń z systemem Android – Złącze micro-USB w HA-2SE współpracuje z urządzeniami z systemem Android posiadającymi USB OTG (USB On-The-Go) oraz USB Audio Class. Specjalny kabel USB OTG jest dołączony do HA-2SE, aby ułatwić połączenie. Gdy używamy go z kompatybilnym urządzeniem z systemem Android, HA-2SE obsłuży wbudowane w urządzenie mobilne aplikacje muzyczne, dźwięki aplikacji oraz powiadomienia. Dodatkowo, aplikacje muzyczne obsługujące pliki wysokiej rozdzielczości mogą użyć HA-2SE jako zewnętrzny DAC odtwarzając bezstratne pliki audio PCM oraz DSD.

Liniowe wejście i wyjście audio – HA-2SE posiada wejście audio na złączu jack 3.5mm, aby obsłużyć odtwarzacze muzyczne, które nie posiadają wyjścia cyfrowego kompatybilnego z USB. Gdy HA-2SE używa jednego z cyfrowych wejść USB, złącze jack 3.5mm działa jako wyjście liniowe przetwornika USB DAC.

Przetwornik ESS Sabre32 Reference DAC – przetwornik cyfrowo–analogowy jest jednym z najważniejszych komponentów wpływających na jakość dźwięku. Układ ES9028Q2M DAC użyty w HA-2SE to mobilna wersja układu ES9018S użytego w wielokrotnie nagradzanych wzmacniaczu słuchawkowym OPPO HA-1. Z opatentowaną przez ESS 32 bitowa architekturą Hyperstream™ oraz zaawansowaną eliminacją jittera, przetwornik SABRE 32 Reference zapewnia bezprecedensową wydajność w urządzeniach mobilnych.

Asynchroniczne wejście USB DAC – Omijając wbudowane w urządzeniach mobilnych przetworniki oraz obwody wzmacniaczy słuchawkowych, HA-2SE zamieni twojego smartfona lub inne urządzenia mobilne w wysokiej jakości cyfrowy odtwarzacz audio. Asynchroniczne wejście USB DAC w HA-2SE może również współpracować z komputerami PC i MAC, zastępując wbudowaną kartę dźwiękową. Wejście to obsługuje sygnał wysokiej rozdzielczości, w tym PCM do rozdzielczości 384 kHz 24-bit oraz DSD o maksymalnej jakości 12 MHz (DSD256).

Czysta ścieżka sygnału – HA-2SE nie posiada żadnych układów DSP. Regulacja głośności jest zrealizowana za pomocą cyfrowej regulacji wbudowanej w układzie przetwornika ESS SABRE oraz analogowego potencjometru. Funkcja wzmocnienia basu „Bass boost” zrealizowana jest w całości na obwodach analogowych. Unikając ponownej cyfryzacji sygnału dla regulacji głośności oraz układów wzmocnienia basu, HA-2SE dostarcza czystą ścieżkę sygnału audio.

Funkcja wzmocnienia basu „Bass Boost” – Dla tych, którzy preferują mocniejsze uderzenie i większą masę słuchanej muzyki, HA-2SE oferuje funkcję wzmocnienia basu „Bass Boost”. Z wyłączoną funkcją wzmocnienia basu HA-2SE zapewnia idealnie płaskie pasmo przenoszenia, gdy funkcja wzmocnienia basu zostanie włączona, HA-2SE doda trochę mocy i uderzenia do zakresu sub-niskotonowego bez obniżania jakości pasma średnio-wysokotonowego.

Dwa tryby wzmocnienia – HA-2SE oferuje dwa tryby wzmocnienia wzmacniacza słuchawkowego, pozwalając na optymalne dopasowanie wzmacniacza do słuchawek. Tryb wysokiego wzmocnienia przeznaczony jest do słuchawek o niskiej skuteczności, dostarczając aż 300mW przy 16-ohm obciążeniu poradzi sobie z nawet najbardziej prądożernymi słuchawkami wokółusznymi. Tryb niskiego wzmocnienia przeznaczony jest dla słuchawek o wysokiej skuteczności takich jak monitory douszne (IEM).

Szybkie ładowanie – HA-2SE wyposażony jest w opatentowaną przez OPPO technologię VOOC pozwalającą na szybkie ładowanie akumulatora. Używając dołączonej do OPPO szybkiej ładowarki VOOC, wbudowany w HA-2SE akumulator może być naładowany do 75% pojemności w około 30 minut. Szybkie ładowanie zapewnia HA-2SE wiele godzin nieprzerwanej pracy.

Przenośny bank energii (PowerBank) – HA-2SE może pracować jako zewnętrzny bank energii, dzięki czemu naładujesz swoje urządzenie mobilne podczas podróży. Wraz z HA-2SE chcieliśmy dostarczyć użytkownikom uniwersalność i wygodę użytkowania, dzięki czemu nie musisz już nosić ze sobą dużych i niewygodnych banków energii – HA-2SE je zastąpi.

Jakość wykonania – Obudowa HA-2SE wykonana jest z aluminium oraz obłożona naturalna skórą. Sfazowane krawędzie metalowej obudowy oraz kontrastowe szwy to detale przyciągające wzrok. Spasowanie materiałów oraz wykończenie HA-2SE mogą stanowić powód do dumy dla jego użytkowników. HA-2SE sprawdzi się idealnie zarówno w kieszeni podczas podróży, jak i na firmowym biurku.

Specyfikacja techniczna:
- Pasmo przenoszenia 20 Hz - 200 kHz
- Poziom sygnału wejściowego 1Vrms
- Poziom sygnału wyjścia liniowego 1Vrms @ 0 dBFS
- Rekomendowana impedancja słuchawek 16 Ohm - 300 Ohm
- Maksymalna moc wyjścia słuchawkowego 300 mW przy 16 Ohm, 220 mW przy 32 Ohm, 30 mW przy 30 Ohm
- Złącza wyjściowe Wyjście słuchawkowe stereo jack 3.5mm,
- Wyjście liniowe stereo jack 3.5mm
- Analogowe złącza wejściowe Wejście liniowe stereo jack 3.5mm
- Cyfrowe złącza wejściowe Wejście USB A dla iPod/iPhone/iPad,
- Wejście USB micro-B dla smartfonów z funkcją USB OTG oraz komputerów PC / MAC
- Układ DAC ESS Sabre32 Reference ES9028Q-2M
- Formaty sygnału wejściowego PCM Stereo,
- DSD Stereo (DoP v1.1 lub natywny)
- Częstotliwości próbkowania PCM 44.1 kHz – 384 kHz, 16/24/32 bit
- Częstotliwości próbkowania DSD 2.8224 MHz (DSD64), 5.6448 MHz (DSD128),11.2896 MHz (DSD256, tylko tryb natywny)
- Profile USB USB 2.0, USB Audio 2.0
- Bateria - Rodzaj wbudowanej baterii Akumulator litowo-polimerowy o pojemności 3000 mAh
- Czas pracy urządzenia na baterii Około 13 godzin dla muzyki odtwarzanej ze źródła analogowego,
- Około 7 godzin dla muzyki odtwarzanej ze źródła cyfrowego poprzez USB
- Całkowity czas ładowania baterii Około 1 godzina 20 minut
- Wymiary (Sz. x Wys. x Gł.) 68 x 157 x 12 mm
- Waga 175 g

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Oppo objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.