Pioneer SC-LX502 - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Pioneer
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin przy odbiorze osobistym.
  • szt.
  • 4 799,00 zł 4 499,00 zł

Sieciowy amplituner kina domowego Pioneer SC-LX502

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Sieciowy amplituner kina domowego Pioneer SC-LX502

Pioneer SC-LX 502 to amplituner zapewniający 220W mocy na każdy z 7 kanałów przy impedancji 4 ohmów. Dzięki wysokiej jakości konstrukcji Direct Energy HD urządzenie zapewnia fantastyczny dźwiękowy repertuar godny najwyższej klasy urządzenia. Direct Energy HD pracuje z ekstremalnie niskimi stratami, dzięki czemu zużycie prądu oraz wytwarzanie ciepła w znacznym stopniu zminimalizowano. Amplituner obsługuje wszystkie najnowsze formaty audio oraz video takie jak: Dolby Atmos, DTS:X, Dolby TrueHD i DTS HD Master Audio, a dzięki nowemu złączu eARC, dźwięk może zostać przesłany również poprzez Audio Return Channel, który do tej pory był niedostępny dla HD-Audio. Sześć wejść HDMI obsługuje wszystkie standardy wideo UltraHD, łącznie z najnowszymi rozszerzeniami HDR10, HLG i Dolby Vision. Streaming audio wspiera: Deezer, Spotify i TIDAL, a wszystkie ważne usługi udostępniania muzyki są obsługiwane natywnie. Dzięki zintegrowanej technologii Chromecast, Apple AirPlay i Bluetooth możliwe są wszelkie połączenia z urządzeniami mobilnymi. Dwupasmowe Wi-Fi zapewnia stabilną pracę w sieci. Wraz z DTS PlayFi i FireConnect dostępne są dodatkowo standardy budowy sieci typu Multiroom. Amplituner odtwarza również muzykę Hi-res z domowych dysków NAS w jakości do 24bit/192kHz lub Quad-rate DSD (11,2MHz), równocześnie wysokiej jakości przetwornik C/A firmy AKM dba o to, aby szlachetny pakiet danych był przekształcany na tak samo szlachetny dźwięk.

Fireconnect
Amplituner obsługuje FireConnect firmy Blackfire Research. FireConnect to stabilny protokół bezprzewodowy który duplikuje każde źródło audio podłączone do kompatybilnego produktu audio w pomieszczeniu - od płyt odtwarzacza winylowych po strumieniowy odtwarzacz audio - na bezprzewodowych głośnikach, znajdujących się w innym pomieszczeniu i podłączonych do domowej sieci.

Łączność bezprzewodowa
Pasmo 5 GHz i 2,4 GHz Wi-Fi zapewniają stabilne połączenie podczas transmisji strumienia dźwięku z telefonu, laptopa i komputera stacjonarnego. Aplikacja zdalnego sterowania Pioneer Remote App gromadzi muzykę na urządzeniu oraz na podłączonych do sieci urządzeniach przechowujących i udostępnia ją w postaci łatwej do nawigacji biblioteki, która daje dostęp do usług transmisji strumieni dźwięku. Technologia bezprzewodowa Bluetooth służy również do wygodnej transmisji dźwięku opartego na aplikacji do własnego systemu rozrywki.

Aplikacja mobilna
Pioneer Remote App na iPad/iPhone/ iPod lub smartfon Android to aplikacja, która umożliwia sterowanie bezprzewodowym głośnikiem i odtwarzaniem materiałów zapisanych w telefonie. Można również wybierać internetowe stacje radiowe lub odtwarzać utwory z własnego serwera sieciowego.

DTS:X
Na pokładzie znajdziemy DTS:X, to kodek audio nowej generacji, który podnosi na nowy poziom audio bazujące na obiektach, tworząc nowe, wciągające i interaktywne doznania audio. Nie jest wymagane specjalne ustawienie głośników, ponieważ DTS:X automatycznie dostosowuje się do istniejących kanałów i systemów głośników. Zanurz się w dźwiękach, które są niezwykle bogate i brzmią, jakby były słuchane na żywo.

Dolby Atmos
Obsługa do wersji 3.1.2kan. Dolby Atmos. Wzmacniacz Surround, opracowany przez Dolby Laboratories, Inc., to technologia wirtualnego głośnika, oparta o funkcję HRTF. Dzięki DSP wirtualne głośniki przestrzeni dają dźwięki, jakie zwykle pochodzą z głośników z dźwiękiem przestrzennym. 3.1.2kan. poszerzono wirtualnie do 5.1.2kan. aby stworzyć wrażenie pola dźwięku przestrzennego 3D. Nawet osoby, które mają problemy z instalacją tylnych głośników, mogą korzystać z różnych formatów audio w szerokim polu dźwiękowym, dzięki wzmacniaczowi Surround oraz Dolby Atmos.

Nowy standard wideo
Urządzenie obsługuje opcję pass-through dla HDR10 oraz Dolby Vision. Dzięki podłączeniu urządzenia źródłowego można na kompatybilnym wyświetlaczu przeglądać filmy w najnowszych standardach wideo. Dodatkowo terminale HMDI obsługują 4K, BT.2020, oraz HDCP 2.2, a więc bez problemu można przejść na nowsze urządzenie.

Chromecast
Amplituner posiada wbudowany chromecast, dzięki czemu można za pomocą urządzenia mobilnego strumieniować do głośnika ulubioną muzykę, stację radiową lub podcast. Sterowanie dźwiękiem jest możliwe z każdego miejsca w domu, za pomocą aplikacji uruchamianej na chromecast, pracującej na urządzeniu mobilnym – smartfon z Android, iPhone, iPad, tablet, laptop z Windows, Mac i na Chromebook. Aplikacje uruchamiane na chromecast są dostępne na stronie g.co/cast/audioapps. Znak towarowy Wbudowanego chromecast jest własnością Google Inc.

DTS Play-Fi
DTS Play-Fi strumieniuje bezprzewodowo dowolną zawartość audio z dowolnego kompatybilnego urządzenia mobilnego, na system audio kompatybilny z DTS Play-Fi, dzięki czemu możesz w domu stworzyć system multi-room. Dzięki aplikacji DTS Play-Fi, w tym samym momencie można strumieniować różne źródła na różne głośniki.

Specyfikacja techniczna:
- Kanały: 7
- Typ amplifikacji: klasa D (Direct Energy HD)
- Moc: 560 W Multi-ch Jednoczesny napęd (8 omów, 1 kHz, 1,0% THD)
  220 W / ch (4 om, 1 kHz, 1,0% THD, 1ch napędzany, IEC)
  180 W / ch (6 omów, 1 kHz, 1,0% THD, 1ch napędzany, IEC)
- Dolby Atmos / Dolby Surround
- DTS: X / DTS Neural: X
- Reflex Optimizer
- Dolby TrueHD / Dolby Digital Plus
- DTS-HD Master Audio / DTS-HD Wysokiej rozdzielczości / DTS 96/24 / DTS-ES / DTS Express
- Bezpośrednie odtwarzanie DSD przez sieć / USB (11,2, 5,6, 2,8 MHz / 2ch)
- Odtwarzanie dysków DSD (SACD) poprzez HDMI (2.8 MHz / 5.1ch, 2ch)
- Cyfrowy silnik rdzenia z logiką Cirrus (Quad Core) x1
- 768 kHz / 32-bitowe DAC (AK4458)
- HDMI Audio Return Channel (ARC)
- Automatyczne strojenie pokoju MCACC
- Kontrola fazy
- Korektor subwoofera
- Advanced Sound Retriever (2ch)
- Zaawansowane tryby dźwięku przestrzennego: Klasyczny, Unplugged, Rozrywka, Dramat, Gry, Akcja, Rock / Pop, Sport, Extended Stereo, Rozszerzony mono, przedni stopień surround, automatyczny surround
- Ultra HD Pass-through z HDCP 2.2 (4K / 60p / 4: 4: 4/24-bitowy, 4K / 24p / 4: 4: 4/36-bitowy, 4K / 60p / 4: 2: 0/36-bitowy )
- Pasmo przenoszenia wysokiej dynamiki (Dolby Vision, HDR10, HLG)
- Szeroki zakres kolorów (BT.2020) Przekazywanie sygnału
- Ultra HD Upscaling (1080p 4K)
- Gotowość 3D (Blu-ray Disc, transmisja i gry)
- Głęboki kolor (36-bitowy), "x.v.Colour"
- FireConnect dla wielofunkcyjnego dźwięku
- Wbudowany Chromecast
- Gotowość Play-Fi DTS
- Certyfikat Apple AirPlay
- Spotify, TIDAL i Deezer Ready
- Radio internetowe z TuneIn
- Odtwarzanie plików Audio Hi-Res przez USB / Sieć Do 192 kHz / 24-bitowe pliki ALAC, AIFF, FLAC i WAV
- Odtwarzanie Dolby TrueHD (tylko USB)
- Wbudowane Wi-Fi (Dual Band 5 GHz / 2,4 GHz)
- Wbudowana technologia Bluetooth (wersja: 4.1+ LE, profil: A2DP / AVRCP, Kodek: SBC / AAC)
- Pioneer Remote App Ready (iOS / Android)
- Przyjazny dla użytkownika interfejs graficzny z menu konfiguracji systemu / sieci
- Automatyczne wyłączanie w trybie gotowości HDMI
- Tunery AM / FM 40 stacji
- Wyłącznik czasowy
- Przyjazny dla użytkownika prosty pilot
- wejście HDMI z przodu
- wejście USB z przodu
- wyjście słuchawkowe
- wejście HDMI x6 (4 przypisane)
- wyjście HDMI x2 (1 dla MAIN, 1 dla Zone 2 / SUB)
- złącze Ethernet 
- AV (Component) x1 W (Przypisane)
- AV (kompozyt) x2 W (Przypisane)
- Phono (MM) x1
- Digital Coaxial x1 (Przypisz)
- Cyfrowe optyczne x2 wejścia (przypisywany)
- Subwoofer 2 Pre Out
- Zone 2 Pre / Line Out
- IR 1 In / 1 Out
- 12 V Trigger 2 Out / RS-232C
- Antena FM / AM
- Wymiary (W x H x D): 435 x 185 x 395 mm
- Waga: 12.1 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Pioneer objęty jest gwarancją - 2 lata w autoryzowanej sieci serwisowej na terenie całej Polski.