PMC BB5 XBD-A SE - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PMC
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

Aktywna kolumna podłogowa PMC BB5 XBD-A SE
Cena dotyczy 1 szt. produktu.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Aktywna kolumna podłogowa PMC BB5 XBD-A SE

Wyposażona w podwójną obudowę, w pełni analogowa kolumna BB5 XBD-Active, z charakterystycznymi 15-calowymi głośnikami Radial, wyposażona jest w dużą komorę odseparowanego wzmocnienia - ponad 2400 W na kanał - z 3dB zapasem niskiej częstotliwości w porównaniu do kolumny o pojedynczej obudowie BB5 oraz charakteryzuje się reprodukcją dźwięków basowych aż do wzbudzających respekt 17Hz, co zapewnia szerszy zakres częstotliwości niż w wypadku jakiejkolwiek innej kolumny naszej produkcji. Wyjątkowo czyste dźwięki są zapewniane przez 34-mm głośnik wysokich częstotliwości opracowany przez PMC, a rewelacyjne dźwięki średnich zakresów zapewniane są przez ręcznie wykonany 75-milimetrowy głośnik kopułkowy średnich zakresów, dzięki czemu nawet najdrobniejsze detale reprodukowane są z należytą starannością.

Aktywne konstrukcje PMC przenoszą kolumny głośnikowe na inny poziom; wzmocnienie jest precyzyjnie dopasowane do specyficznych wymogów dotyczących konstrukcji mocy kolumny i jest bezpośrednio sprzężone z jednostkami głośników w celu zapewnienia lepszej kontroli i bardziej wydajnego transferu energii. Zapewnia to im większą swobodę działania, polepsza rozdzielczość, poprawia wydajność chwilową i gwarantuje, że głośnik brzmi bardziej realistycznie, naturalnie i potężnie. Aktywne systemy można również dostosować do gustu klienta i indywidualnego środowiska odsłuchowego dzięki możliwości sterowania częstotliwością. Są one również, w celu zagwarantowania ich optymalnej wydajności, dostrajane na miejscu przez przeszkolonych w naszej fabryce inżynierów instalacyjnych.

Specyfikacja techniczna:
- Pasmo przenoszenia 17Hz - 25kHz
- Częstotliwość podziału zwrotnicy 380Hz - 3.8kHz
- Moc na kanał LF 900W , MF 300W, HF 300W
- Głośnik wysokotonowy PMC34 1.3” (34mm) soft dome
- Głośnik średniotonowy PMC75 SE - 75mm soft dome
- Gł. niskotonowy 2 x PMC 15” (380mm) Radial driver
- Typ gniazda Neutrik NL8, Balanced Analogue XLR
- Wymiary (S x W x G) 432 x 1040 x 790 mm
- Waga 136,00 kg

Warunki gwarancji:
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja na stronie producenta), realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.