Pro-Ject Power Box DS Sources - kredyt 20x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Pro-Ject
  • Dostępność: Na zamówienie
  • szt.
  • 1 790,00 zł / szt.

Zasilacz Pro-Ject Power Box DS Sources

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 lub 20 miesięcy.

Zasilacz Pro-Ject Power Box DS Sources

Najczystsza moc, zapewniająca najwyższe brzmienie elementów Box Design oraz gramofonu! Jest to dowód na to, że zasilanie jest bardzo ważną częścią ścieżki audio i znacząco wpływa na jakość dźwięku urządzeń audio. W celu zaoferowania możliwości poprawy jakości dźwięku zaprojektowaliśmy nasze zasilacze liniowe Power Box DS. Do tego zasilacza można podłączyć maksymalnie 6 urządzeń Box Design takich jak: streamery, odtwarzacze CD, przedwzmacniacze, a także gramofony.

Zasilanie liniowe składa się z masywnego transformatora toroidalnego z ekranowaniem między uzwojeniem pierwotnym i wtórnym, który działa jak transformator separujący i uniemożliwia przedostanie się zakłóceń z sieci do urządzenia audio. Wbudowany transformator ma o wiele większą rezerwę mocy niż standardowy zasilacz. Ma bardzo niską impedancję wyjściową, a w połączeniu z dużą zdolnością filtracji, może z łatwością obsługiwać wszystkie źródła audio. W komplecie znajduje się sześć kabli połączeniowych.

Specyfikacja techniczna:
- Zasilanie Ac 230v/50hz iec
- Napięcie wyjściowe 2x9v/2a max, 3x18v/1a max, 1x15v/dc (gramofon dc)
- Pojemność filtrująca 10000μf
- Falowanie napięcia wyjściowego < 1mv
- Wymiary 203 x 72 x 207mm mm(wxhxd)
- Masa 3.2kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Pro-Ject objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.