Rel HT1205 (czarny) - kredyt 20x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Rel
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin przy odbiorze osobistym.
  • szt.
  • 3 490,00 zł / szt.

Subwoofer aktywny Rel HT1205 (czarny)

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 lub 20 miesięcy.

Subwoofer aktywny Rel HT1205

Seria HT została zaprojektowana specjalnie po to, aby sprostać wyzwaniu, jakim jest stworzenie niedrogich, wyjątkowo dynamicznych subwooferów o czystym brzmieniu, pracujących w kinie domowym. W HT zastosowano idealną kombinacją lekkich, nowoczesnych przetworników CarbonGlas połączonych z potężnym wzmacniaczem klasy D, tworząc niezwykły dynamiczny spektakl. Opracowaliśmy specjalnie dostosowane filtry wejściowe do kina domowego, które zapewniają wyjątkowo płaską charakterystykę w zakresie od 20 Hz.

Subwoofer do kina domowego HT1205 zapewnia zupełnie nową moc wzmacniacza klasy D 500 W, połączoną z 12-calowym (300 mm) przetwornikiem o dużym skoku, który zapewnia niezwykle wysoką wydajność w połączeniu z atrakcyjną stylistyką obudowy. HT to potęga dedykowana do zaawansowanych aplikacji kina domowego o wysokiej mocy.

Przywróć specjalne efekty
HT1205 zapewnia sprężysty bas, który ma jedno zadanie: sprostać wyniszczającej wydajności kina domowego. Szerokość obudowy jest zminimalizowana, zmniejszając masę wizualną, podczas gdy głębokość jest zmaksymalizowana, aby wytworzyć najgłębszy bas. Wybraliśmy twardy, wysokojakościowy kompozyt, aby owinąć całą obudowę, w celu maksymalnego wzmocnienia konstrukcji, która oprócz niesamowitej sztywności oferuje również łatwe czyszczenie.

Ostrzeż sąsiadów, to zupełnie nowa jakość
500 W: Aby osiągnąć nasz cel, jakim jest niezwykle wysoka moc do zastosowań kinowych na dużą skalę, potrzebny jest specjalny wzmacniacz. Nasz wzmacniacz NextGen5 klasy D uwalnia wewnętrzną wewnętrzną moc podczas niskiej temperatury pracy, co przekłada się na głośniejsze i głębsze basy. 500 watów oznacza, że ​​przetwornik nigdy nie pozostanie bez zapasu mocy.

Musi dobrze wyglądać
W REL wierzą, że częścią doskonałej jakości produktu jest atrakcyjny design, sprawiający, że produkt będzie po prostu dobrze się prezentował w naszych domach. Stąd przy projektowaniu serii HT zastosowano tradycyjnie najwyższej jakości materiały i wykończenia. Wystarczy przesunąć dłonią po delikatnie zaokrąglonych krawędziach nowych subów, poczuć pod palcami najlepsze kompozyty, przypominające szczotkowane aluminium, by na własnej skórze przekonać się o najwyższej klasie nowej serii REL.

Specyfikacja techniczna:
- Konstrukcja zamknięta
- Przetwornik 12 cali, 300 mm, struktura stożka CarbonGlas, odwrócona kopułka przeciwpyłowa z włókna węglowego, stalowa obudowa
- Dolna częstotliwość graniczna: -6dB przy 22 Hz
- Wejścia: niskopoziomowe stereo RCA lub LFE RCA
- Moc: 500 watów (RMS)
- Rodzaj wzmacniacza: NextGen5 klasa D
- Bezprzewodowy układ HT Air (opcjonalny)
- Wymiary WxHxD 376 x 405 x 399 mm
- Waga 17,2 kg

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Rel objęte są 3-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja), realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.