Sennheiser PXC 550-II - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • szt.
  • 1 499,00 zł / szt.

Bezprzewodowe słuchawki nauszne Sennheiser PXC 550-II

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy lub specjalna oferta!

Bezprzewodowe słuchawki nauszne Sennheiser PXC 550-II

Stworzone z myślą o osobach często podróżujących, Sennheiser PXC 550-II Wireless uczynią każdą wyprawę doskonalszą dzięki niezrównanej jakości dźwięku i bezprzewodowej wolności. Okrąż świat na jednym ładowaniu z 30-godzinnym czasem pracy na baterii: słuchaj muzyki, odbieraj połączenia, wchodź w interakcje z asystentami głosowymi lub po prostu podróżuj w ciszy.

Zapomnij o hałasie w tle
Adaptacyjna redukcja hałasu automatycznie dostosowuje się do otoczenia, aby tłumić niepożądane szumy tła w stale zmieniającym się środowisku.

Twój osobisty asystent podróży
Przejmij kontrolę dzięki wygodnemu dostępowi do asystentów głosowych takich jak Google Assistant, Alexa lub Siri za pomocą jednego przycisku Voice Assistant. Potrójny układ mikrofonów zapewnia niezrównaną wyrazistość mowy podczas wydawania poleceń głosowych.

Komfortowa podróż na jednym ładowaniu
Wyjątkowa 30-godzinna żywotność baterii PXC 550–II Wireless nowej generacji gwarantuje, że dotrzesz do celu bez konieczności ładowania akumulatorów. A dzięki zaawansowanej ergonomicznej konstrukcji i obrotowym nausznikom PXC 550-II są niesamowicie mobilne i idealnie pasują do Twojego ucha.

Inteligentne funkcje
Funkcja Smart Pause wykrywa moment zdjęcia słuchawek z głowy i dostosowuje się do Ciebie dzięki płynnemu i praktycznemu automatycznemu pauzowaniu. Zestaw słuchawkowy automatycznie włącza się i paruje się przez Bluetooth po rozłożeniu, dzięki czemu możesz słuchać dokładnie tam, gdzie odtwarzanie zostało przerwane.

Dźwięk inteligentnych podróży
Aplikacja Sennheiser Smart Control z możliwością wyboru trybów dźwięku pozwala dostosować wrażenia dźwiękowe do Twojej playlisty, niezależnie od tego, czy jest to muzyka, wiadomości, podcasty czy filmy.

Najwyższa jakość połączeń
Specjalnie zaprojektowany potrójny układ mikrofonów ułatwia pozostawanie w kontakcie podczas podróży. ANC wykrywa i usuwa szumy tła, zapewniając niezrównaną wyrazistość mowy, dzięki czemu połączenia i polecenia głosowe zawsze będą wyraźne i zrozumiałe.

Aplikacja Smart Control
Słuchaj muzyki tak, jak lubisz. Bezpłatna aplikacja na iOS i Android pozwala w łatwy sposób kontrolować, personalizować, aktualizować i konfigurować słuchawki, zestawy słuchawkowe i soundbar marki Sennheiser.

Specyfikacja techniczna:
- Bezprzewodowe
- Konstrukcja Wokółuszna, zamknięta, Składana
- Przetwornik Dynamiczny, zamknięty
- Pasmo przenoszenia 17 - 23000 Hz
- Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 110 dB (1 kHz/1 Vrms)
- Impedancja Aktywnie: 490 Ω / pasywnie: 46 Ω
- Bluetooth 5.0
- Redukcja szumów Hybrydowy adaptacyjny system NoiseGard
- Kodowanie SBC, aptX, aptX LL, AAC
- Kompatybilność A2DP + AVRCP + HSP + HFP
- Typ baterii Wbudowany litowy akumulator
- Pasmo przenoszenia mikrofonu 50 - 10000 Hz
- Zniekształcenia harmoniczne (THD) < 0.5% (1 kHz, 100 dB SPL)
- Złącze Micro USB-B (do ładowania)
- Mikrofon 3 wbudowane mikrofony
- Czułość -34 dBV/Pa
- Czas pracy 20 godz. (ANC + A2DP) - 30 godz. (ANC + wired)
- Czas ładowania 3 godz.
- Częstotliwość transmisji 2400 MHz – 2483,5 MHz / GFSK, Pi/4DQPSK, 8DQPSK
- Waga 227 g

Warunki gwarancji:
Słuchawki marki Sennheiser objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.