Sonos One Gen2 (czarny) - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Sonos
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 999,00 zł / szt.

Odtwarzacz strefowy Sonos One Gen2 (czarny)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy lub specjalna oferta!

Odtwarzacz strefowy Sonos One Gen2

Sonos One czerpie inspiracje z niepozornego, ale potężnego modelu Play:1. Dodatkowo uzupełniony został w dwa wzmacniacze impulsowe z wbudowanymi sterownikami niestandardowymi, a wszystko drobiazgowo dostrojone do wyjątkowej architektury akustycznej głośnika. Sonos One łączy się bezprzewodowo z głośnikami domowego systemu dźwiękowego Sonos w innych pomieszczeniach, więc będzie można go rozbudować, kiedy przyjdzie na to czas.

Ciesz się zaskakująco bogatym, wypełniającym przestrzeń dźwiękiem z inteligentnego głośnika, gotowego na aktywację sterowania głosowego. Podłącz dwa głośniki Sonos One w tym samym pomieszczeniu, a natychmiast uzyskasz brzmienie stereofoniczne; dodaj Sub, by pogłębić basy. Albo sparuj z głośnikiem telewizyjnym Playbar lub Playbase, aby uzyskać bezprzewodowy dźwięk stereofoniczny kina domowego.

Sonos One pozwala na włączanie muzyki i sterowanie nią za pośrednictwem komend głosowych. Użyj swojego głosu lub aplikacji Sonos, aby z jednego miejsca sterować i zarządzać muzyką w całym domu: Amazon Music, Spotify, Pandora, Apple Music, radio, podcasty i nie tylko. (Sterowanie głosowe nie jest jeszcze obsługiwane w Twoim kraju. Ta funkcja będzie dostępna, gdy zarówno usługa Sonos, jak i obsługa głosowa zostaną aktywowane w Twoim regionie.) Ciesz się zaskakująco bogatym, wypełniającym przestrzeń dźwiękiem z inteligentnego głośnika, gotowego na aktywację sterowania głosowego. Ta funkcja będzie dostępna, gdy zarówno usługa Sonos, jak i obsługa głosowa zostaną aktywowane w Twoim regionie.

Gotowy na sterowania głosowe
Jeśli sterowanie głosowe jest obsługiwane przez Sonos w Twoim kraju, możesz bezdotykowo kontrolować muzykę i nie tylko. Zwiększyć głośność. Przesuń, by pominąć utwór. Wycisz mikrofon, by zwiększyć swoją prywatność. Przyciski dotykowe Sonos One są zawsze w zasięgu ręki.

Zmieści się prawie wszędzie
Kompaktowe wzornictwo i wielozadaniowość Sonos One sprawią, że doskonale wpasuje się we wnętrza, w których liczy się każdy milimetr wolnej przestrzeni.

Rozwija się z Tobą
Sonos One jest częścią systemu dźwiękowego Sonos, który można łatwo rozbudować o więcej głośników, wypełniając brzmieniem każde pomieszczenie.

Dźwięk najwyższej jakości
Sonos One wykorzystuje parę wzmacniaczy impulsowych i wbudowanych sterowników niestandardowych, które zostały starannie dostrojone tak, aby uzyskać bogate brzmienie wypełniające przestrzeń.

Całkowita prywatność
Dzięki świecącej kontrolce LED zawsze wiadomo, czy mikrofon głośnika jest włączony, czy nie.

Razem zawsze raźniej
Podłącz dwa głośniki Sonos One w tym samym pomieszczeniu, by natychmiast osiągnąć brzmienie stereofoniczne.

Odporny na wilgoć
Korzystaj z Sonos One w pomieszczeniach, w których brakuje muzyki, na przykład w łazience, jak również na zewnętrznym patio. Potrzebujesz jedynie połączenia Wi-Fi i źródła zasilania.

Bluetooth Low Energy
Podobnie jak w przypadku Beam, BLE może być wykorzystywana do tymczasowej komunikacji między telefonem/tabletem podczas procesu wstępnej konfiguracji. Technologia BLE nie służy do przesyłania strumieniowego treści audio. Po ukończeniu konfiguracji SONOS One Gen 2 wykorzystuje sieć Wi-Fi do przesyłania strumieniowego i aktualizacji oprogramowania tak samo, jak SONOS One.

Nowy procesor, nowa pamięć
Zwiększona pamięć, technologia BLE i moc obliczeniowa mogą umożliwić wprowadzenie nowych funkcji, których pierwotny model nie będzie mógł obsłużyć.

Połącz Gen1 z Gen2 w pary
Gen 2 bezproblemowo współpracuje z SONOS One jako część pary stereofonicznej i pary głośników przestrzennych kina domowego.

Różnice w stosunku do Gen1:
- nowy procesor o wyższej wydajności
- technologię Bluetooth Low Energy (BLE)
- zwiększona pamięć operacyjna

Specyfikacja techniczna:
- wygodne przyciski dotykowe są doskonałą alternatywą, gdy nie masz pod ręką telefonu
- odporny na wilgoć, idealny do łazienki lub ogrodu
- funkcja AirPlay
- nowy procesor oraz większa ilość pamięci
- Bluetooth Low Energy (BLE)
- Sześć mikrofonów w układzie dalekosiężnym do inteligentnego rejestrowania głosu i usuwania szumów.
- Wi-Fi
- Wymiary (WSG) 161,45 × 119,7 × 119,7 mm
- Waga 1,85 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Sonos objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.