Sonos One SL (czarny) - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Sonos
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 869,00 zł / szt.

Głośnik sieciowy Sonos One SL (czarny)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy lub specjalna oferta!

Głośnik sieciowy Sonos One SL

Pierwszorzędny dźwięk
Głośnik, który sprawdza się w parze stereofonicznej lub jako tylny głośnik kina domowego.
Ciesz się bogatym, wypełniającym pomieszczenie dźwiękiem z głośnika Sonos One SL i steruj nim za pomocą aplikacji Sonos, funkcji Apple AirPlay 2 i nie tylko.

Doskonały dźwięk w pomieszczeniach
Kompaktowa konstrukcja mieści się praktycznie wszędzie. Umieść go na blacie w kuchni lub schowaj na półce w biurze. Jest odporny na wilgoć, dzięki czemu możesz go postawić nawet w łazience.

Funkcja Apple AirPlay 2 na Sonos
Przesyłaj dźwięk strumieniowo bezpośrednio z iPhone'a lub iPada i poproś Siri o odtwarzanie muzyki za pomocą Apple Music.

Brzmienie stereofoniczne z dwoma głośnikami
Sparuj z głośnikiem Sonos One lub One SL w jednym pomieszczeniu, by osiągnąć stereofoniczne i bardziej szczegółowe brzmienie. Wykorzystaj parę jako tylne głośniki przestrzenne kina domowego z Playbar, Playbase lub Beam.

Główne cechy:
- Dwa cyfrowe wzmacniacze impulsowe doskonale dostrojone do dwóch dedykowanych sterowników głośnikowych, jak i całej architektury akustycznej.
- Głośnik wysokotonowy do odtwarzania czystych i szczegółowych wysokich częstotliwości.
- Głośnik średniotonowy zadba o głębię i bogactwo basów, jak i o wierny podkład muzyczny średnich częstotliwości i wokalu.
- Regulacja tonów niskich i wysokich pozwala na personalizację dźwięku w poszczególnych lub zgrupowanych pomieszczeniach.

Specyfikacja techniczna:
- Port Ethernet Jeden port Ethernet 10/100 Mb/s. Aby obsługiwać urządzenie Sonos przy niestabilnym połączeniu Wi-Fi, podłącz je bezpośrednio do routera
- Gniazdo  Uniwersalny zasilacz prądu zmiennego (AC) 100-240 V, 50-60 Hz
- Przez Wi-Fi, a nie Bluetooth - Łączy się z domową siecią Wi-Fi za pośrednictwem routera 802.11 b/g w paśmie o częstotliwości 2,4 GHz, zapewniając nieprzerwane przesyłanie strumieniowe
- Apple AirPlay 2 Działa z funkcją AirPlay 2 na urządzeniach Apple iOS 11.4 lub nowszy
- Wymiary (WSG) 161,45 × 119,7 × 119,7 mm
- Waga 1,85 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Sonos objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.