Sonos Play:5 Gen2 (biały) - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Sonos
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin odbioru osobistego.
  • szt.
  • 2 699,00 zł 2 499,00 zł / szt.

Inteligentny głośnik Sonos Play:5 Gen2 (biały)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 lub 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Inteligentny głośnik Sonos Play:5 New

Nowy model SONOS PLAY:5 – flagowy inteligentny głośnik został jeszcze bardziej naszpikowany najnowszymi technologiami oferującymi zdumiewające doznania muzyczne, tak wiernie odzwierciedlające zamysł studyjnego nagrania, jak nigdy wcześniej! Zbudowany w oparciu o sześć zsynchronizowanych ze sobą specjalnie zaprojektowanych głośników, w tym trzech średnio-niskotonowych odpowiadających za gładkie średnie tony i głębokie, potężne basy. Dodatkowo, trzy głośniki wysokotonowe zdumiewają krystalicznym brzmieniem wysokich tonów przy każdym poziomie głośności. Cały układ zachwyca perfekcyjną sceną muzyczną, o wiele szerszą niż można by oczekiwać od pojedynczego głośnika. Nowy model SONOS, PLAY:5 zapewnia dźwięk wypełniający energią całe pomieszczenie z niesamowitą precyzją rozlokowania wokalu i wszystkich instrumentów.

SONOS PLAY:5 szokuje swoją praktycznością. Wszechstronność, kompatybilność z oprogramowaniem Trueplay i nieskazitelne brzmienie najwyższej klasy niezależnie od pomieszczenia to fundamenty nowego produktu. Po raz pierwszy oferuje możliwość konfiguracji ustawienia na trzy sposoby. Wykraczając poza horyzontalne ustawienie pojedynczego głośnika, istnieje możliwość sparowania dwóch głośników SONOS PLAY:5 w pozycji wertykalnej dla pełnego efektu stereo, oferującego skoncentrowane i intensywne brzmienie. Co więcej, sparowane dwa egzemplarze w pozycji horyzontalnej tworzą szerszą scenę stereo, a jej efektem jest wciągający w sam środek akcji dźwięk wypełniający całe pomieszczenie. Niezapomniane przeżycia muzyczne gwarantowane!

Trueplay
Głośnik został wyposażony w rewolucyjny system Trueplay, który pozwoli na dopasowanie dźwięku tak, aby brzmienie było idealne, niezależnie od akustyki pomieszczenia i lokalizacji głośnika. Wykorzystując aplikację Sonos oraz wbudowany mikrofon w urządzeniach iPhone lub iPad i specjalnie emitowany przez głośniki Sonos sygnał, system samodzielnie analizuje, w jaki sposób dźwięk odbija się od ścian, mebli, okien i pozostałych powierzchni w danym pomieszczeniu. Kolejny krok należy do urządzenia Sonos, które dostosuje dźwięk do panujących warunków. Efekt końcowy? Nowy wymiar dźwięku dzięki nowemu inteligentnemu strojeniu!

Nowy model zdumiewa nowoczesnym wzornictwem, a wydajność bezprzewodowego połączenia zapewnia doskonale zsynchronizowaną muzykę bez utraty jakości.
Zaprojektowany, by doskonale wkomponować się w domową przestrzeń, stylistycznie odporny na upływ czasu dzięki prostocie koncentrującej się na istocie tego, czym powinien być głośnik.
Funkcjonalnie zadbano o każdy szczegół, począwszy od blisko 60 tys. otworów maskownicy i dokładnie dobrane materiały każdego elementu z osobna. Nowe sterowanie dotykowe gwarantuje intuicyjną obsługę funkcji odtwarzania, pauzy, regulacji głośności i zmiany utworu. Inteligentne sensory powodują, że przyciski dotykowe są responsywne we wszystkich kierunkach, stąd też regulacja głośności w górę ma zawsze, niezależnie od położenia głośnika umiejscowiona na górze.
Głośnik bezbłędnie współpracuje ze wszystkimi inteligentnymi głośnikami systemu Sonos. Dodatkową jego korzyścią jest zdolność do pełnienia funkcji tylnych głośników w domowym zestawie kina domowego przy współpracy z SONOS PLAYBAR® i SONOS SUB. Kontroluj zdalnie muzykę w każdym pomieszczeniu za pomocą prostej w obsłudze aplikacji, której dodatkowym atutem jest również możliwość strumieniowania muzyki pochodzącej z takich serwisów jak Pandora, Spotify, TIDAL, Google Play Music i Groove.

Specyfikacja techniczna:
- Sześć wzmacniacze klasy D
- Trzy głośniki wysokotonowe
- Trzy głośniki nisko-średniotonowe
- Wi-fi
- Port Ethernet
- Połącz w parę dwa PLAY:5 by uzyskać niesamowity dźwięk stereo, lub użyj dwóch PLAY:5 jako tylnych głośników współpracujących z PLAYBAR i SONOS SUB™, by stworzyć wraz z telewizorem kino domowe surround 5.1.
- Obsługa streamingu MP3 i WMA
- Obsługiwane formaty audio: MP3, iTunes Plus, WMA, AAC (MPEG4), AAC+, Ogg Vorbis, Audible (format 4), Apple Lossless, Flac (lossless), WAV, AIFF
- Obsługiwane częstotliwości próbkowania: 44.1kHz, 48kHz, 32kHz, 24kHz, 22kHz, 16kHz, 11kHz, 8kHz
- Obsługiwane playlisty: iTunes, Rhapsody, WinAmp, Windows Media Player
- Obsługiwane serwisy: m.in. Spotify, Deezer, Last.fm, Wolfgang’s Vault oraz ściąganie plików z serwisów oferujących utwory bez zabezpieczenia DRM, w tym iTunes
- Radio internetowe z zapisanymi informacjami o 25 000 stacjach radiowych
- Kontroluj swoje ulubione źródła muzyki i sposób jej słuchania dzięki darmowej, intuicyjnej aplikacji Sonos Controller dla urządzeń: iPad® iPhone®, Android™, Mac i PC.
- Wymiary 203 x 364 x 154 mm
- Waga 6.36 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Sonos objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.